Skoči na vsebino

Piercing studio


Priporočene objave

Zanima me če ve kdo za kak tak studio po možnosti na štajerskem, čeprav lokacija ni tako važna .) Bolj pomembno je da ne gre za koznetični salon v katerem luknjajo popek in ušeska :rolleyes:

Hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piercing studio Joli, Maribor - Pobrezje, v isti stavbi k je fitness center. js sou tja, zadovoln, 5 jurjev stalo + kuglco mi je castla ko sm jo zgubu. pa baba ma pojma, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piercing studio Joli, Maribor - Pobrezje, v isti stavbi k je fitness center. js sou tja, zadovoln, 5 jurjev stalo + kuglco mi je castla ko sm jo zgubu. pa baba ma pojma, res.

Njo "poznam" samo nisem vedla kje dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S pearcingom se ukvarja tudi Studio EXIT v Ljubljani. Lastnik studia je nek hrvat, ki je fulll faca. Enkrat sem bil tam notri z enim kolegom in sem se s tem mojstrom tudi precej pogovarjal. Vsaj jaz sem dobil vtis, da človek ve kaj dela in da studio ni kar nekaj. Najdeš jih pa ob zmajskem mostu zraven trgovine Obsession. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podajam pa predloge B) to ni osnova za moje povpraševanje .) O:-)

post-1328-1115805334.jpg

post-1328-1115805402_thumb.jpg

post-1328-1115805455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciao stigmata!

lep pozdrav od Zrile s motori.hr :)

maš puno piercing studio V Zagrebu! .)

sam ti dojdi knam, uzmi Teyu i dojdite skupa, bumo u Pit na kafu i u grad na piercing O:-) :OK: :yea2: .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Celju v Rimljanki (v centru blizu tržnice) je tudi en tattoo majster, najbrž ima čez tudi piercinge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud priporočam Jolando - Joli, na Pobrežju v fitnes studiu Forma ... vredu dela pa tud če maš pozneje kakšne probleme ti je takoj na voljo ...

... ne Zoki ? ;)

Popravljeno . Popravil bauca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Piercing je ne pearcing :) (ne vem kaj bi pomenilo hruskanje=pear)

Priznam!!!!!!!!!!!!!!!! po 16 luknjah še zmeraj ne znam napisat O:-) pa se tud ne trudim da bi znala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa predlagam Johna, na mali ulici v Lj, dela tud tatooje, mogoče mal dražji, k v kakem kozmetičnem salonu, je pa definitivno expert za te stvari,... ne nardi kr vsakmu, če on presod da je tvegano,... pa tud če maš kake težave po tem, je vedno na voljo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa kaj tazga :)

mogoče bi lahk kdo probal tut z geštelom od ducatija :) al pa feltno :P

post-467-1115971145_thumb.jpg

post-467-1115971254_thumb.jpg

post-467-1115971321_thumb.jpg

post-467-1115971405_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

just don´t flinch.....

Alu_180_2.jpg

rezanje vseh vrst materialov z vodo pod visokim pritiskom (4.000+ bar).

.....a ja busim busim busim busim zene.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm sli 2 al 3 leti nazaj dala luknat v kozmeticnem salonu, kako se imenuje ne vem, je pa blizu glavne avtobusne postaje (ljubljana), gres od postaje mimo kipa (konj) ter nato po tisti ulici do bloka (edini blok kateri je) na levi strani. Kogarkoli pomoje lahko vprasas tam ker se mi zdi da je v LJ oz vsaj v casih je biu dokaj znan po teh zadevah, ker so dobro delali.

Sej upam da si zastekala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm sli 2 al 3 leti nazaj dala luknat v kozmeticnem salonu, kako se imenuje ne vem, je  pa blizu glavne avtobusne postaje (ljubljana), gres od postaje mimo kipa (konj) ter nato po tisti ulici do bloka (edini blok kateri je) na levi strani. Kogarkoli pomoje lahko vprasas tam ker se mi zdi da je v LJ oz vsaj v casih je biu dokaj znan po teh zadevah, ker so dobro delali.

Sej upam da si zastekala ;)

V ta kozmeticni salon si je slo dat pierce en par mojih bivsih sosolk in sm bla malo zgrozena nad vsem skupi in one tudi na koncu. Ker so hotle pac pierce, dobile so un okrogu tank uhancek in jim je blo receno naj pridejo cez dva tedna, 1 mesec nazaj, da dobijo pierce. So prsle in jim je baje samo prebila eno sirso iglo skozi uno tanko luknjo, vse krvavo in razmrcvarjeno in so mele pierce, seveda ogromno problemov z njimi itd... :BUA: :wacko:

Jst sm si ga sla dat v KP h Lei, ker mi jo je priporocilo mali miljon ljudi.. No, nardila mi je super, prej je pa tudi prhajala 1x na mesec v ljubljano. Zdej nimam pojma kako posluje, ce koga zanima lahko dam stevilko. Drugic sm sla pa v Exit studio pr Obsession-u v Lj... Tudi v redu, samo napačn pierce sm dala not in so bli zarad tega problemi.. (po moje bi tud moru un k je delu opozorit, ampak ok... slo mimo... )

PS: malenkost, ampak... ni pearcing ampak piercing... v naslovu, ce bo kdo hotu popravljat...

lp

Popravljeno . Popravil devilish
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta kozmetični pri avtobusni v LJ je res za :SS .Si je moja dala tam uhan v nos pa se ji je vse vnelo tako da si ga je mogla ven dat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ve kdo za kak tak studio po možnosti na štajerskem, čeprav lokacija ni tako važna  .) Bolj pomembno je da ne gre za koznetični salon v katerem luknjajo popek in ušeska  :rolleyes:

Hvala  :winkiss:

Kr v Formo k Joli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem , da ste mal pretiravali, vendar... Oh, nisem za to. Vse slike, ki so tle prikazane, me silijo le na "bruhanje". Še najbolj normalna se mi zdi una s CocaColo :D Saj kakšne majhne zadevce še okej, sam kar je preveč je pač preveč. Kaj čmo, vsem te stvari pač niso všeč :)

Stigmata, upam, da ne boš po Štajerski hodila s kakšno 10 kg teško palico skozi prsa .) :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!