Skoči na vsebino

THE race!!!!


Ice

Priporočene objave

quote:

Razumem!Ej pa brez zamere sam se mi vseen zdi zanimivo(hecn)!Jest sem za -loh tut sem metlo prnesem!!!!!!!Razvrstitev v razrede pa tudi ni neumna!Geslo:Kdor ne pometa naj ne je (ops) naj ne vozi!

Ciao,by Pero

Kdor ne pometa.....nema pečenja za njega.....pa piva tut ne...hahahahahahaaa

Ma men se zdi ideja čist....hahahaahhahaha

IMGINIRAJTE.......ice,gregs,noise,codeine,perla.......z metlami sredi ceste.........ma to je treba v real life speravt!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

V pojasnilo......to je na koncu....kjer te nihče ne bo gledal.....še najmanj pa mama,žena,ljubica ali kdorkoli,ki bi lahko tvoje metlarske sposobnosti izkoristil proti tvoji volji!!!!!!!!!!!!

Uhum ... cisto na koncu ... ze kako leto me ni bilo tam, ampak ce je stanje se tako - tam je taka nizka fora, se ti asfalt nenadoma kar neha

Torej poleg drag racea se tekmovanje iz zaviranja?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

IMGINIRAJTE.......ice,gregs,noise,codeine,perla.......z metlami sredi ceste.........ma to je treba v real life speravt!!!!!!!!!!

Hahahahah loool

Se jim bo priskutilo pometanje

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot verziran metlicar......moze....pa se vam jih nalozim par na pukl

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kot verziran metlicar......moze....pa se vam jih nalozim par na pukl

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

ICE.....povdarek na "VERZIRAN"....kok je lahko Ice Lady vesela

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klimbra,pa da ji slucajno tega ne poves! ko ni treba po "sluzbeni dolznosti" pometat,me vedno nekaj v hrbtu zbada.... pa alergicen sem na prah.... in ne smem tezko dvigati....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

klimbra,pa da ji slucajno tega ne poves! ko ni treba po "sluzbeni dolznosti" pometat,me vedno nekaj v hrbtu zbada.... pa alergicen sem na prah.... in ne smem tezko dvigati....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Pa da nisi ti slučajno moj mlajši brat dvojček.....imava enake problene..........zdravje v gospodinjstvu je res zelo ogroženo.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, tebi bomo potisnili kar vap v roke, pa pucaj... pa da ne bos kaksne bolniske hlinil!!!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bom danes malo svoje zveze uporabil pa poskusill dobiti načelno dovoljenje za eno DRAGRACE na eni od slovenskih letaliških stez ...

... morda bo pa uspelo ... javim takoj, ko kaj izvem ...

BTW: jaz bom dirkal v nobeni kategoriji spljoh ne ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hej, kaj pa če zadevo še mal bl široko, pa nardimo več kategorij? Npr. cestni, endure, čoperji... pod 300 ccm, od 300 - 500 ccm, od 500 do 750 ccm, odprta kategorija... ali kaj podobnega. Kaj pravte?

Saj je vprasanje, koliko bi bilo sploh motorjev, da bi bilo to smiselno ... vse skupaj itak izvira iz trditve, da je bulldog ze pri naslednjem semaforju ko cestak se gume smodi

Torej vsaj za to primerjavo locene skupine odpadejo

--

Andraz, cyc

Saj če bi bilo več kategorij, bi se mogoče več motorjev prijavlo. Pa naredimo 1. dirko za pokal motosveta.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo od gospodinjskih nasvetov, do DragRaca do organizacije pečenja in to če pomislim zaradi ene same male vsem dobro znane izjave.

Mater res sem prvovorsni provokator!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hudo od gospodinjskih nasvetov, do DragRaca do organizacije pečenja in to če pomislim zaradi ene same male vsem dobro znane izjave.

Mater res sem prvovorsni provokator!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Zoolo, take rabmo

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoollooo

Take je treba je****t,da se razmnožijo.....jojjjjj kok bi biu svet lep.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj naj rečem sem se povsem raznežil, ob vseh tek izjavah podpore mojemu SICK-umu, ....ma ja sej pravim da ste najboljši.

No ja itaQ je pa že Balaševič peu uno dobro znano "Odlazi cirkus", ... no ja tak je življenje.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet rula!

Pometa.!

Tekmuje!

Je pečenje!

Sej zato pa smo motosvetovci!Jest vs bom zeznu in nastopu v dveh kategorijah(če mi bo fotr frčota posodu!!!)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Motosvet rula!

Pometa.!

Tekmuje!

Je pečenje!

Sej zato pa smo motosvetovci!Jest vs bom zeznu in nastopu v dveh kategorijah(če mi bo fotr frčota posodu!!!)

Ciao,by Pero

Samo najprej se boš moral z metlo dokazat!!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga Klimbra, če sm prov prečitu to pomen, da če ne znaš pometat - metle vozt kot se šika, pol tud dirkat ne moreš.

Pa da se neu kdo kr z metlo prpelu !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lejga Klimbra, če sm prov prečitu to pomen, da če ne znaš pometat - metle vozt kot se šika, pol tud dirkat ne moreš.

Pa da se neu kdo kr z metlo prpelu !

Pa ne okol govort !

Lahko se p'rpele, samo ne more pa tekmovati z metlo!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu eno staro metlo od "Dark Teta" mal sfrizirat, pa zgleda da s te moke neu kruha. !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to ! Kot se ve je 24. maja na Grobniku druženje in ob grobnički pisti je tudi letališka pista, pa organizirajmo RACE tam doli.

Bomo pač brez semaforja in brcanja ( Gregs ) ..... saj se tut z zamahom roke da prtisnt na gas. !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj je sedaj z veliko dirko? Bo ali ne bo?

Predlagam možno prizorišče:

dograjeni a ne še v promet dani del avtoceste Trojane-Vransko, na tistem delu, ki je viadukt nad obstoječo cesto od vznožja Trojan do vstopa v prvi tunel nad ovinkom in viaduktom (stare ceste) Baba.

Se da na to cesto gor priti in množice hiš ni v bližini, da bi ljudstvo tarnalo, kako mir motimo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj je sedaj z veliko dirko? Bo ali ne bo?

Predlagam možno prizorišče:

dograjeni a ne še v promet dani del avtoceste Trojane-Vransko, na tistem delu, ki je viadukt nad obstoječo cesto od vznožja Trojan do vstopa v prvi tunel nad ovinkom in viaduktom (stare ceste) Baba.

Se da na to cesto gor priti in množice hiš ni v bližini, da bi ljudstvo tarnalo, kako mir motimo.

Brrrm

Bravo Brrrm.

TO JE TO. PRIZORIŠČE ZNANO.

Samo še datum uskladimo, lahko pa gre vsak sam že prej testirat asfalt.

Jaz ta vikend tudi ne morem ker je motor na servisu, potem pa gasa z naštelanimi ventili in novim oljčkom in .... yeeeehhaaaaaaa !!!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo zaj dirkat samo naj kdo pove kdaj pa hitro da ne bodo ceste prej odprli za promet. NO KDO BO ORGANIZATOR, kdo bo pokale zrihto, pijačo, jedačo, žur o jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Se prijavljam v kraljevskem razredu!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, a boš mel na tekmovalni dan spet yamaho na servisu, pa prideš z dvanajstko. Mislim, da pol sploh ni treba tekmovat

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!