Skoči na vsebino

THE race!!!!


Ice

Priporočene objave

quote:

quote:

Sem včeraj dobil eno idejo velikanko in se spomnil nove lokacije za The Race. Ko se situacija iz 3M preseli v OLP lahko na tisti cesti pred OLP-om naredimo The RACE. Prometa je blizu nič, na vsako stran postavimo enga čuvaja, cilj je direkt pred OLP, publika je ... ura pričetka pa eno sredo ob 20h.

Kako se vam zdi ?

... moj predlog je sreda 19.6.2002 ob 20h (svetlo je takrat do 21:30).

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Zakaj pa ne kar jutri?? Drug teden me žal :) ne bo!!

------------------------

Ducati je zakon pa pika.

Twin grmi in drvi :)

Jutr je mal prezgodaj, da bi se vsi zbrali in še pred maxijem je ena "fešta".

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem včeraj dobil eno idejo velikanko in se spomnil nove lokacije za The Race. Ko se situacija iz 3M preseli v OLP lahko na tisti cesti pred OLP-om naredimo The RACE. Prometa je blizu nič, na vsako stran postavimo enga čuvaja, cilj je direkt pred OLP, publika je ... ura pričetka pa eno sredo ob 20h.

Kako se vam zdi ?

... moj predlog je sreda 19.6.2002 ob 20h (svetlo je takrat do 21:30).

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

A je zraven OLP se kaka druga cesta? Ob tisti cesti, ki jo ti omenjaš je ful kolickov ob kolesarski stezi in bi bil ful shit, ce bi kdo uzgal in priletel v tiste kolicke.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej: Tm okoli je k'r precej cest ki se bi jih dal ponucat ampak vse imajo več ali manj kakšne količke, robnike,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki iščete lokacijo za "The race"....

... sem vas vse pričakoval v soboto v Varaždinu na letališču.

Tam se je odvijal motozbor in na pisti so bile prav dobro organizirane dirke v pospeševanju, z nagradami vred. Tudi raznih "kurjenj" gum in raznih trikov (po zadnjem, sprednjem, stoje...) ni manjkalo.

Opazil sem nekaj Slovencem predvsem iz MS, vendar na dirki nismo imeli zastopnika. Bili so večinoma Hrvati, ter Bosanec (motor R1 obvlada do popolnosti), in Madžar.

Z organizacijo in prireditvijo sem bil zelo zadovoljen, ker vem da je kaj takega v SLO nemogoče doživet.

P.S. Da še omenim ne tako zanemarljive nagrade. Bile so tri kategorije 600, 750, in Open. V vsaki kategoriji so bili normalno pokali ter za prvo uvrščenega Čelada SUOMY oz. dve gumi.

V razredu 600 normalno vsi motorji brez možnosti proti Ninji, tudi če je voznik zaspal na štartu.

Naslednje leto pa se le udeležite tega tekmovanja. (dosti bolj legalno kot mislite vi to izvest...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bila to nova Ninja 636 ali ta stara? Stara ne verjamem, da bi bila najhitrejša... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je bila to nova Ninja 636 ali ta stara? Stara ne verjamem, da bi bila najhitrejša...  :?

Yamahe ter Suzukiji so spušili že pred finalom proti ninjam l.2000.

V finalu sta bile dve ninji in sicer l.2000 in nova 636.

Ne vem točno katera je zmagala.

Govorim za razred 600!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno sem prav domneval, da ni nobenega od vas bilo tam, glede na to da noben nič ne komentira.

Ko se boste dokončno zmenili kje boste furali, pa še meni povejte, da vas pridem vsaj pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, Hotschko:

stanovalci, prebivalci in ostala trzinska mrgolazen bo zelooooooooooooooooooooooooooooooooo navdusena .... :lol:

BTW - to pa ze malo spominja na Ace Cafe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve lokaciji kjer lahko izvedete to vašo dirko:

1. Uvoz na dirkališče v Cerkljah, kjer je placa ojojo velik (letališka steza)

2. Kamniška obvoznica: tam pa ne boste sami, ker se že vsak petek in soboto dogajajo "organizirani drag race-i" z avtomobili. Obstaja celo "ilegalni organizator", imajo tudi semafor....

eto zdej pa nimate več izgovorov, lahko da vas je samo malo strah konkurence :evil: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm, Hotschko:

stanovalci, prebivalci in ostala trzinska mrgolazen bo zelooooooooooooooooooooooooooooooooo navdusena .... :lol:  

BTW - to pa ze malo spominja na Ace Cafe

Lucy, tam je industrijska cona in ni prebivalcev in stanovalcev. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Hotschko, torej se jutri dogaja???

Organiziraj kamermane in fotografe, pa v galerijo!

Pridem buljit, saj moram itak karto za Lendavo dvignit!

LP HHV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve lokaciji kjer lahko izvedete to vašo dirko:

1. Uvoz na dirkališče v Cerkljah, kjer je placa ojojo velik (letališka steza)

2. Kamniška obvoznica: tam pa ne boste sami, ker se že vsak petek in soboto dogajajo "organizirani drag race-i" z avtomobili. Obstaja celo "ilegalni organizator", imajo tudi semafor....

eto zdej pa nimate več izgovorov, lahko da vas je samo malo strah konkurence :evil:  :twisted:

:shock: :shock: :shock: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo jutri, pridem s fotkičem. Več nas bo fotografiralo, več je možnosti za dobre fotke. P..da, (sorry :oops: )mislim, da je to pred OLP GREAT ideja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja easy in jaz sem zmagal :P samo , da razen mene ni nobeden drug vedel, da se dogaja race :o :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bila včeraj THE RACE pred OLP???

Cesta pred OLP-jem ni primerna zarad dveh stvari:

1. Robniki in količki

2. Asfalt drsi ko spiz--!

Amm, ma kdo kako alternativo še?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj ga zdej serjete s to "organizacijo"? V originalu je bo rečeno Bulldog,

Monster 750, ER5, XJR 1300... Ma ni hudič de se štirje ne bi dobil na kup...

Sam počakte, da pridem z dopusta, kateri se začne čez natanko 10 ur...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evil: :evil: :evil: Sicer je bla pa debata o "brcanju semaforja". Dogovorte se ostali trije, mate pa en teden časa... :!: Pardon.. 10 dni... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ej jest sem najdu ful dobro lokacijo, v Kranju. Nikjer v neposredni bližini žive duše, tudi avtomobilisti uporabljajo. Jest sem zato, da se k't začnemo dogovarjat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy živjo!

Upam da ta lokacija v Kranju ni prekratka za motorje. Če ni, bi jo bilo treba vsaj zelo konkretno pomesti. Kamenčki in pesek motoriste bolj motijo kot avte.

se pa itak prej ali slej vidimo spet dol (BTW: avtomobili imajo zdaj 2-3 tedne odmora)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

emmm.....khmmmm......eeeeeeeee

ka pa je s THE RACE, ma ne da ste že usi pozabil, pa še zima bo hmau.

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!