Skoči na vsebino

THE race!!!!


Ice

Priporočene objave

Ja Sim bo treba Akrapota gor dat da mal na teži proftiraš!!!!!!!!!!! ;) :P :D

Drugače zmaga ne pride v poštev!!!! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero : a nisi bil ti lani tudi prav zagret za the race. Pridi da vidimo, pa trezen moraš bit ker pred dirko boste vsi na ALKOTEST šli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, dirkal pa ne bom - ima moj motor z bremenom vred © preveliko skupno maso, da bi lahko kaj resnega naredil - kljub 143+1 PS :)

Mislim,da smo se srečali(fezer z rumeno masko).

Ni blo slabo v MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da smo se srečali(fezer z rumeno masko).

Ni blo slabo v MS.

Verjetno. Kateri si pa ti bil? :) A tisti, ki mi je na izhodu rekel, naj si dežnega oblečem???

Sicer pa - drugič naredimo en Lenarški moto-meeting nekje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo kar v redu edino vreme je vmes nekajkrat malo nagajal. Na koncu se je nekdo z ducatijem veselo po zadnjem vozu celo špuro :blink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo kar v redu edino vreme je vmes nekajkrat malo nagajal. Na koncu se je nekdo z ducatijem veselo po zadnjem vozu celo špuro :blink: :)

Tega pa nisn vido,ker nisn počako do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to večkrat da ti bo še bolj žal za vse skupaj :P ;) . Prav zanimivo ga je bilo gledat ko sem maširal ob ograji proti avtu ki smo ga imeli parkiranega pred najboljšim sosedom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No da obudim pozabljeno temo..

Stvar je taka. V sklopu notranjskega študentskega kluba se dogovarjamo, da bi v sklopu petdnevnega festivala Heksnfest organizirali tudi drag race. Vse skupaj bo potekalo v soorganizaciji z lokalnim avto klubom. Sam festival bo precej velika zadeva, zato bosta tudi oglaševanje in promocija temu primerna. Skratka pričakovan je velik obisk na dragu, tako s strani tekmovalcev, kakor gledalcev. Kot član ekipe, ki ima čez organizacijo tega draga, se mi je porodila ideja, da bi na naslednjem sestanku predlagal, da bi se ponudilo možnost dirkanja tudi motoristom. Zanima me torej, ali je med vami sploh kaj interesa za tako stvar, ker če stvar ni interesantna, jo sploh ne bom predlagal.

Na dan z besedo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odsvetujem vam organizacijo drag raca, saj motorji na majhnih razdaljah pridobijo lahko veliko večje hitrosti, kot jih lahko avtomobili, pri pospeševanju lahko izgubijo nadzor in pride do hude nesreče. Motor na isti razdalji kot avtomobil, razvije (cca) enkrat večjo hitrost. Za motoriste vam predlagam tekmovanje v spretnostni vožnji. Sam sem bil že pri takšni organizaciji (turistični rallyi 2003 za motoriste), zadeva se je odlično obnesla, vsi so uživali, brez kakršnih koli slabih posledic.

post-570-1113652901_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja jz bi tud po moje raj gledal,...ker z mojo cbro bi padu v najvišji razred,kjer pa prot tanovim 1000-kam nimam šans :wacko:

še 600 nov bi mi fajn težave delal se mi zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, to glede velikih hitrosti pri motorjih je ubistvu res.. Zna bit kar malo nevarno. Saj pravim, to je sedaj zgolj ideja v moji glavi, zaenkrat poteka le organizacija draga za avtomobile, da bi tekmovali še motorji bi bil zgolj moj predlog. Ki pa se mi zdi, če priznam res čedalje manj pameten.

Varna vožnja pa ob drugi priložnosti, študentje se pri tem festivalu osredotočamo bolj na druge stvari, glasbene, športne in kulturne narave, organizacija dirke bo kot sem rekel prepuščena lokalnemu avto klubu, kateri pa ni preveč zainteresiran za zadeve v zvezi z motocikli. Mogoče ob kakšni drugi priložnosti, ko se bomo povezali s kakšnim moto klubom.

V kolikor bi se odločili omogočiti dirkanje tudi motoristom, bi bilo mogoče za te pametno razpoloviti razdaljo klasičnega draga.. Se pravi vožnja na 201m, potemtakem bi bile tudi hitrosti manjše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se tuki sploh še greste? Točno se ve, kdo naj bi se pomeril za tisto gajbo piva... Mislim, da smo 4. Kdaj tole izvedemo fatje? Zdej je menda res že čas?

Jest mam ER5 še zmerej, Ice vem da ma tud uno bando pokvarjeno... Zase vem, da se takele konkurence ne bojim, za druge pa ne vem... kje je zdej priginalna četvorka? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na izkušnje iz motodragov v MS predlani O:-) Problematična je res hitrost ki je precej večja kot pri avtih (150+>200+) kar pa glede na izkušnje iz Ms ni toliko problematično, ker večina gledalcev je na štartu in je ponavadi cilj precej "prazen".

Pri motorjih so OGROMNE težave pri speljevanju. Ker vsi hočejo "zmagat" in ker z motorji ne dregajo vsak dan, jih veliko (večino)dvigne na zadnje kolo, potem pa se začne "veselica" katere se lahko z veliko večjo verjetnostjo udeležijo tudi gledalci :doze: Kako pa se lahko konča taka "veselica" pa ne bi našteval. Mislim, da v SLO ni dovolj bogatega organizatorja ki bi lahko zagotovil varnost za gledalce, ker za motoriste jo je pa sploh težko O:-) ali bolje rečeno nemogoče O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se tuki sploh še greste? Točno se ve, kdo naj bi se pomeril za tisto gajbo piva... Mislim, da smo 4. Kdaj tole izvedemo fatje? Zdej je menda res že čas?

Jest mam ER5 še zmerej, Ice vem da ma tud uno bando pokvarjeno... Zase vem, da se takele konkurence ne bojim, za druge pa ne vem... kje je zdej priginalna četvorka? :yea1:

mora biti lanskoletno oz. predlanskoletno stanje ali lahko z nekaj malo "dodatki" pripeljem Suzie Q na ogled?! :devil: :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Varna vožnja pa ob drugi priložnosti, študentje se pri tem festivalu osredotočamo bolj na druge stvari, glasbene, športne in kulturne narave, organizacija dirke bo kot sem rekel prepuščena lokalnemu avto klubu, kateri pa ni preveč zainteresiran za zadeve v zvezi z motocikli. Mogoče ob kakšni drugi priložnosti, ko se bomo povezali s kakšnim moto klubom.

Če pozorno prebereš kaj sem napisal, nisem tudi enkrat omenil varne vožnje. Spretnostna vožnja je tekmovanje v obladovanju svojega konjička. V Sloveniji imamo državno prvenstvo v spretnostni vožnji.

Če bi rad, da se bojo študentje zabaval, potem jim organiziraj raje "moto" striptiz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, študentje se bomo že dovolj zabavali, na festivalu bo 5 dni muske, športa, kar hočeš.. Drugače je bila pa to zgolj ideja kaj narediti, da bi popestrili klasičen drag. Pa me je že minilo, se strinjam s protiargumenti. Pa kdaj drugič.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!