Skoči na vsebino

Resen problem! Čelada ne gre pod sedež!


Anarhist

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Imam zelo resen problem...

Kupil sem čelado Airoh Mathisse. Čelada je za kakih 5 milimetrov preširoka da bi šla pod sedež moje Gilere Runner (letnik 2005). To da gre čelada pod sedež scooterja mi je zelo pomembno saj je tako zavarovana predvsem pred dežjem, krajo...

Čelada mi odlično paše na glavo tako, da je ne mislim menjat (v trgovini je 99% nebi menjali...) Kako torej razširit prostor pod sedežem? Zvijanje plastike? KAKO??

Lep pozdrav in hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

To si meu pa res mal nesreče. Prej bi mogu probat. Zdj bi jst na tvojmu mestu probu zamenat, drgač bi pa v roke uzeu brus paper, dleto pa kladu :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[q u ote=kekc ,11 May 2005 @ 19:07]

: kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

drgač bi pa v roke uzeu brus paper, dleto pa kladu :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ... ju3 grem v trgovino kjer sem čeldo kupil...upam da jo bojo zamnjali smo mi je je FUL FUL FuL žal ker res 100% paše na mojo glavo in k barvi skuterja...

tako da upam da bomo se česa domislili v oni tgrovini...

PS: Tista trgovina je tudi pooblaščeni servis za Gilere...pa še poznamo se :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: :lol: :lol: pa ti nisi resn ej... :D kaj te kupujesh tako čelado?.. :P nisi nekaj govoro da bos vzel Warriorja?.. :P

pa si jo prav obrno?.. :P da je nisi ki narobe obračo tak ko jas.. pa pol bil celi živčn kak te nere.. pa sn malo obrno.. pa je pol čudežno šla noter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nere uredit... :( pa zai sem se še komaj spomno, da mam jas tudi Airoh celado.. pa re pod moio runnerco.. [2005 :P]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš aprilijo sr50r factory letnik 2005 ni šand da spraviš malo večjo čelado not. ker jaz nolanke n82 ne dobim nzi zoom r pa komaj da gre not, malo kero čelado spraviš not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, jaz moje lazer tud ne dobim v SF-a pa tud v NRGja negre, po širini pa to je ok, samo je previsoka ko ma ko neki ''spojler'' :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nevem točno kak ma runner narjen prostor pod sedežem, ampak če bi se meni to zgodlo, bi plastiko zagrel pa jo raztegnil, je še placa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF

Vsi bi nekaj greli pa brusli...... jao.

Meni tud negre nobene čelada pod zic (res čist nobena) pa se ne sekiram. Pač čelado skoz s sabo nosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi bi nekaj greli pa brusli...... jao.

Hm... jaz ne bi brusil ali grel al pa jo sebo nosi enega sem vido ko je mel tisto ko zapneš je mel v sedeš čelada je pa vun gledla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tako lahko "pospraviš" čelado, samo lahko gre kdo mimo pa samo vreže trak, ali pa na nekaterih skuterih gre to, samo malo nasilo dvigne sedež in že ima čelado zunaj... :BUA: Tak da to ni vredu rešitev, vendar se včasih odnese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam zelo resen problem...

Jaz ti pravim, da se imaš super, če se ti to, kar se ti dogaja, zdi zelo resen problem.

Sicer pa lahko navežeš kontakt s Tepkotom, on ima tudi nekaj zelo resnih problemov na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm...saj res to sploh ni velik problem....

Večji je to da sem na prvem servisu pri 1200km odstrano blokade .. zai pa so sami problemi :(

Recimo mrzlo potegne dobro in takoj.. ko pa se malo segreje pa rabi do pravih obrato kake 2-3 sekunde? Kaj bi bilo to...?

Dvakrat se je skuter tako zelo segrel ?! da sploh ni več vžgal....ali pa je za to bilo krivo kaj drugega .. vglavnem štarter se je kr v prazno vrtel?!?!

Kaj naj naredim .. pa ne rečt servis ker sem bil danes tam da so blokade vzeli ven zaj pa sami problemi :D

Emm ... mrzlega ga nikoli ne tiščim .. pa tudi redkogdaj se vozim z gasom navitim do konca.... prvih 1200km pa sem se vozil z max 3/4 gasa...

ARRRRRRRR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Smeh!res mas nesreco najbols kr scooter zamenat pa je al pa razbit tist za celado hahaa"!! :OK:  :OK:  :worship:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

11. Maj :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!