Skoči na vsebino

Megane II : Golf 5 - Diesel 100-110KM


BaTeMaN

Priporočene objave

Cena je približno tu nekje, magari megane ponuja malenkost več opreme...

Kaka mnenja imate vi? Prosim na pomoč, ker sedaj imam golf 3,.. vozil sem že megana in je kr lepo in prav, sam sem nekaj slišal kot vedno, da neki ne štima z mašincami, letno delam 35 000km...

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, če bi jaz zbiral bi definitivno zbral Golfa. V nasprotju z IV geberacijo jim je tokrat uspel res soliden izdelek (oblika je pač subjektivna kategorija), kar pa za Megana ne moremo trditi. Imata pa oba dokaj trdne prodajne argumente. (avto leta, najboljši prodajan model ...)

Poleg tega ima golf še eno prednost - o ga boš prodajal boš za njega dobil bistveno več kot za Renaulta.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

foter je že zadnjih 25 let na Golfu, in bi ti verjetno svetoval G5..

jaz sem že zadnjih 5 mesecev na Renaultu, in bi ti verjetno moral svetovati M2..

a ne.. predlagam G5.. kar tako, že zaradi tradicije..

in kot že tolikokrat doslej: sto ljudi, sto predlogov, na koncu boš verjetno imel razmerje pro et contra nekje pri 50:50..

preberi teste, daj skozi kakšno testno vožno, na koncu pa naj odloči klamfarca na levi strani telesa, pa tud' če bo treba kakšen tolar več odštet.. preverjeno, preizkušeno..

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navem sicer kako je s ceno teh dveh avtov,ampak prepričan sem,da pri renaultu dobiš za manj dnarja več opreme.

To je razlog po katerem bi jaz izbral M2.

Pri nas smo na renaultu cca. 7 let. (megane,clio)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ai si točno odločen samo za ta dva modela? Moj oče je tudi tipični Golf fahrer in bi rekel Golfa...mogoče še poglej kakšno Astro ali pa japonce (Mazda3,Toyota Corolla...)

Če pa izbiraš samo med tema dvema bi jaz dal prednost Golfu...sem še vedno pod vplivom vožnje novega GTIja.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ai si točno odločen samo za ta dva modela? Moj oče je tudi tipični Golf fahrer in bi rekel Golfa...mogoče še poglej kakšno Astro ali pa japonce (Mazda3,Toyota Corolla...)

Če pa izbiraš samo med tema dvema bi jaz dal prednost Golfu...sem še vedno pod vplivom vožnje novega GTIja.

lp vuk

Osebno bi šel na Carolo, ampak oče mi bo dal 1/4 in ima neke težave z japonci,... :)

Nova astra mi ni všeč, focus tud ne,...

Kakorkoli včeraj sem vozil m2 1.5dCi 100KM,.. glede na sedanji navadni 1.9D se mi M2 zdi kr poskočen, ima pa kr veliko opreme, kot regulator hitrosti, tempomat, klima ne vem kolk airbagov, ročico za prikolico, kr nekaj elektrike, nadzor tlaka v gumah, pametno kartico, avta ni treba odklepat - kartico imaš v žepu in primeš za kljuko - se vsedeš in klokneš start,.. za zaklepanje klikneš samo gumbek,.. kr zanimivo doživetje... gre,.. pa se javim...

Hvala za nnasvete,.. megane ni razočaral,.. sem pa po pogovorih z mehaniki da prihaja do nekih pogostih napak pri dizlih, da klima rada crkne (kompresor al neki) in da je bilo z modeli 2003 veliko težav z mašinco... no bomo videli,.. sicer je avto tak v garanciji, mar ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se jaz tudi odlocal med tema dvema avtomobiloma. Oba mel na test drive in se na koncu odlocil za opel merivo CDTI s komplet opremo ter prsparal okrogel miljoncek pa se veliko vec prostora imam .)

p.s. to je samo mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil nobenega, glede na opis težav ppo forumih pa bi se odločil raje za golfa. A ni zdele ena akcija kjer ga dobiš za 4 mio. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Megan mi je 10x lepši od Golfa, tak notri kot zunaj, ampak ce bi že mogo zbrat med tema dvema bi Golfa. Zakaj? Francoza nikol vec (pa ne mislim utemeljevat tega ker pol bi lahko esej napisal). Bi pa v tem rangu se rajsi Astro al pa Mazdo3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj malo še kak avtomobil poglej...meni je mazda 3 ful všeč, samo ne vem kako je kaj s ceno....

pr nas že 15 let renaulti tako da smo zelo zadovoljni...pri teti 14 let golf in je tudi zelo zadovoljna.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zmagovalec te runde je...

Megane 2004 30.000KM ima za sabo.

Megane Megane Dynamique Luxe 1,5 dCi 100.

post-604-1116570710_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm za megana. golf je grd :grim zdej pa po men! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golf je grd :grim  zdej pa po men! :whistle:

že letijo batine :fight2: :fight1: :headbang:

če bi js nabavlju definitivno golf V 2.0 TDI 140km, črn itak :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!