Skoči na vsebino

Kje dobiti Granitne kocke


Priporočene objave

Pozdravljeni

Zanima me kje se da kupiti granitne kocke za tlakovanje dvorišča. Na gorenjskem ali v Ljubljani. Seveda morajo biti čim cenejše.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Prva asociacija je bila, da hoče imeti kdo granitne kocke za avtomobilistom metat, take debate so že bile na forumu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo

granit maybe d majo kej, pozanimi se :)

@cyc: za to so tudi beli soški kamni dobri :devil: so tko lepo okrogli d lepo primeš u pest :naughty:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Zanima me kje se da kupiti granitne kocke za tlakovanje dvorišča. Na gorenjskem ali v Ljubljani. Seveda morajo biti čim cenejše.

Lp

Hm na Prešrnovem trgu jih je pomoje dovolj da boš tlakoval doma pa še pr sosed :), za ceno se pa kasneje zmeniva, kakšna kava bo čist dovolj.

Ampak kavo častiš pa pr Pločniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji jih izdeluje edino podjetje Mineral - link imaš v enem od zgornjih postov, prodajaja jih pa jih tudi Marmor Hotavlje, vendar le po naročilu. Če pa mi javiš količino, ki jo potrebuješ in kdaj pa ti lahko v začetku naslednjega tedna javim ceno za m2.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem hvala za odgovore. Bom v ponedeljek poklical v mineral, da vidim kaj se da dobiti.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm na Prešrnovem trgu jih je pomoje dovolj da boš tlakoval doma pa še pr sosed :), za ceno se pa kasneje zmeniva, kakšna kava bo čist dovolj.

Ampak kavo častiš pa pr Pločniku.

Drgač jih maš pa na 25 ovinkih iz Gorenjske strani na Vršič. So kvalitetni do fundamenta, ker so jih še Rusi polagal...

Plačaš pa tistmu tipu na vrhu Vršiča, k pobira parkirnino....Prov pa je, da je Ratečan, ne Trentar, ker boš pobiral z Gorenjskega KONCA...

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam poj bi moral pa dobiti še enga rusa da bi mi jih položu, da bi bili tolk kvalitetni kot so po vršičem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj tudi na KPL n alItijski v lJ. enkrat smo tam dobili ceneje rabljene granitne robnike katerim pa ni nič manjkalo, zagoto imajo tudi kocke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K nam jih je enkrat kamion pripeljal za pred bajto. In sicer iz Laibacha, kjer so jih

na eni ulici ven metali. Za nove smo pa vprašali in so takrat stale 50 sit po komadu :SS

Sam jih je pa jebeno polagat, če jih sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem hvala za odgovore. Bom v ponedeljek poklical v mineral, da vidim kaj se da dobiti.

bodi edino toliko previden, da ti ne bodo prodali one, ki jih uvažajo iz Kitajske, prodajajo pa kakor svoje - iz Tonalita (tako je ime pohorskemu granitu). Sicer glede kvalitete to nima nobene veze, pač pa je caka v ceni. V tem primeru, nikar ne bodi lokal patriot ampak je ena od variant, da poiščeš dobavitelja v Italiji ali Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

lep pozdrav.

res se slisi nenavadno vendar me zanima če kod podarja granitne kocke. rabil bi jih vsaj 4 do 6 m2. potrebujemi jih zato da jih dam okoli rož saj se mi zdi to zelo lepa kombinacija.

več informacije kličite na gsm: 031 735 605 ali 01 788 5152

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav.

res se slisi nenavadno vendar me zanima če kod podarja granitne kocke. rabil bi jih vsaj 4 do 6 m2. potrebujemi jih zato da jih dam okoli rož saj se mi zdi to zelo lepa kombinacija.

več informacije kličite na gsm: 031 735 605 ali 01 788 5152

sem brž pomislil, da greš na kakšno nogometno tekmo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav.

res se slisi nenavadno vendar me zanima če kod podarja granitne kocke. rabil bi jih vsaj 4 do 6 m2. potrebujemi jih zato da jih dam okoli rož saj se mi zdi to zelo lepa kombinacija.

več informacije kličite na gsm: 031 735 605 ali 01 788 5152

800 metrov iz vrhnike proti logatcu na stari cesti so še..prideš enkrat ponoč, pa jih pobereš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!