Skoči na vsebino

CPP teorija


newbie

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

mene pa neki zanima...

Zdele 1x grem za A delat cpp (za B mam narjen in mam ze par let izpit), imam pa samo knjigo iz 2002 kjer so o motorjih samo 3 strani.

A bi se mi splacal novo knjigo nabavlat al nej grem kr pisat?

Aja, pa se to... za CPP vsi pravjo da je navadn, za obicnske pa da je dost zajeban. A niso prblizn ista vprasanja povsod (mogoce celo iste pole?) ? Js se ne spomnim vec k je blo ze par let od tega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanja so zelo podobna, pole pa so razlicne.

Tista stara knjiga bo dovolj, ampak si preberi se na netu vprasanja za A kategorijo, ker so nekatera vprasanja zelo podobna in lahko potem pac logicno sklepas kaj bi lahko bil pravilni odgovor na uradnih polah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NA temle linku mas tri "pole" za A: tecajcpp

Malo pobrskaj po netu, saj se najde na kaksnem drugem forumu kaksna koristna informacija. Na prvi strani imas se en link do strani, kjer so kopirane pole, sicer za B kategorijo, ampak kar je splosnih zadev je itak isto.

Pa srecno na izpitu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Jaz sem v ponedeljek pisal CPP in sem dobil tole vprašanje:

Ce si z motorjem na dvoriscu in se zelis vkljuciti v promet, moras peljati preko plocnika in kolesarske steze. Kaj naredite?(mozna sta dva odgovora ali vec)

1 Zapeljem preko plocnika in kolesarske steze ter se pred voziscem ustavim

2 Zapeljem preko plocnika in se prepricam da ni nikogar na kolesarski stezi

3 Prepricam se da ni nikogar na plocniku

4 Prepricam se da ni nikogar na kolesarski stezi

Tko, da... :closedeyes:

Obkrožu sem 3 pa 4. Sm ker sem naredu se nisem nič pizdil kako lohk kj tazga dajo... ZGLEDA DA SO TA VPRAŠANJA ŠE VEDNO NOTR :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sem imel tudi jest in nism vedu, karkol daš je dvoumno in neumno, en odgovor: Prepričaš se da ni nobenega na pločniku in kolesarski stezi in se ustaviš pred voziščem....

Ubistvu so vsi 4 pravilni, ampak je zelo neumno, a kdo ve kaj je tle prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že bla debata okol tega uprašanja, vse 4 so prov ja, saj kokr se spomnem :). Sam se je osebek ki je naletel na tole vprašanje šel pritožit da je dvoumno in so mu priznali, tko da fight for your right ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pisu u tork(naredu :) ) na sreco nism meu nbenih t.i. dvoumnih oz. neumnih uprasanj... kukr pa slisim oz. berem zadne cajte pa nej bi bli kr tezji testi kuker ucas. zgleda da me je le enkrat doletela sreca al pa mi je mogoc res kej ostal u glau :doze:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!