Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

bodi preprican, da z enakim zadovoljstvom gleda avstrijca to poceti.

Ne bit tako prepričan....iz lastne izkušnje-sedem nas je peljalo po hitrem delu navzdol proti pumpi, vmes smo pokasirali dva jodlera, ki sta istotak žgala med nami...na rondoju v Eibiswaldu pa nas postavi na stran in kaj misliš komu iz kolone 9 motoristov pomaha, da lahko nadaljuje pot?trance_25_naughty.gifl_01.gif Glede rorov je pa tako....že večkrat sem vam napisal v tej temi, da opravljajo občasne kontrole vsaj zadnje 4 leta...Ampak ror brez db killerja ni ror...whistle.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz izkusenj ti lahko repliciram, da se palcaj sladko smeje, ko sraufa avstrijec tablico z motorja, ker nima street legal izpuha.

se nekaj: slovenski izpuhi, oz. RORI, so pac bolj glasni. kaj ces, tisti ki se bolj dere placa. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj me je na Golici ustavil letečman. Pokasiral mi je 55 evrov...

Napram našim razmeram dokaj ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sicer fora, da si daš gor hrupen ror (ki celo izjemno stane) je pa druga zgodba, ker itak ima povprečen motor več kot preveč PS :)

Oziroma potem še iztakneš dB killer in ga voziš sabo? da ga po potrebi vstaviš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sicer fora, da si daš gor hrupen ror (ki celo izjemno stane) je pa druga zgodba, ker itak ima povprečen motor več kot preveč PS :)

Oziroma potem še iztakneš dB killer in ga voziš sabo? da ga po potrebi vstaviš...

Tudi v tvojem komentarju ni zasledit fore...(beri: nejasno napisano)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem jokal,da se mi je zgodila krivica! Zato tut ne rabim nobenih moralnih pridig! :trance_33_sleep:

Sem pač opisal svojo prigodo.

Nekaterim pač nekaj pomeni Akrapovič,nekaterim muzika,kufer,....

Sto ljudi,sto čudi. Sto žena,....... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v tvojem komentarju ni zasledit fore...(beri: nejasno napisano)

Kot da imaš ženo, ki zelo rada zapravlja, se kričeče oblači, ter rada krega. Hkrati pa seboj vedno nosiš kondome, čeprav si ji zvest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sicer fora, da si daš gor hrupen ror (ki celo izjemno stane) je pa druga zgodba, ker itak ima povprečen motor več kot preveč PS :)

Oziroma potem še iztakneš dB killer in ga voziš sabo? da ga po potrebi vstaviš...

2cm daljšega maš pol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz imam na svojem Leo Vince z db-killerji in recimo, da mi izmeri preveč (vem da ne bi smelo), je to vseeno kazen, pa ne glede na to, da so tovarniški (torej z dušilci)?

Pa še ali znajo le nemško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.....zasledil "podatke" o toleranci od 2-10%........... go figure. :wacko: skratka odvisno na kaksnega naletis. ce imas "sreco".....

ne ne, vsi govorijo kot drugi jezik vsaj se nemscino (prvi je orto stajerscina z´brega, s katerega se je "vsul"). :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz imam na svojem Leo Vince z db-killerji in recimo, da mi izmeri preveč (vem da ne bi smelo), je to vseeno kazen, pa ne glede na to, da so tovarniški (torej z dušilci)?

Pa še ali znajo le nemško?

glej avstrijski stric te bo kaznoval če te bo htel. reko ti bo da mas preglasn moped pa ti nebi db mero( ker je on strokovno usposobljen da ve kaj je preglasno) isto nebo mel laserskega merilnika pa ti bo povedal da si bil 30km/h prehiter

tak da fantje ne razpravljat. kak in zakaj. sprijazi se da če bo mu da boš plačal boš plačal. če se ne boš strinjal z tem pa pač sudijada....

tak da...........

avstrija ni balkanclosedeyes.gif

aja kazni so pa mile, tako da ne vem zakaj razpravljate kak in kako pa zakaj pa koliko........

moje izkušnje so precej bol človeški kot naši, le obnašat se je treba pa nemško dobro znatwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.....zasledil "podatke" o toleranci od 2-10%........... go figure. :wacko: skratka odvisno na kaksnega naletis. ce imas "sreco".....

ne ne, vsi govorijo kot drugi jezik vsaj se nemscino (prvi je orto stajerscina z´brega, s katerega se je "vsul"). :P

Hvala za prijazen odgovor! :headbang: Zanimalo me je le, če je kakšna angleščina tudi v ponudbi... :D

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Golici. Motoristov ogromno.

Srečal tudi dva policaja na motorjih, ki zagotovo nista vozila po omejitvahtrance_26_nono.gif .

Pa še eden s porschejem, ki je očitno treniral za gorsko hitrostno dirkoheadbang.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijazen odgovor! :headbang: Zanimalo me je le, če je kakšna angleščina tudi v ponudbi... :D

Ice nič ni mislil kaj slabega ali te zajebaval.Res je tako,pač govorijo tisto svoje narečje. Angleško ne bo zastopil,tut če jo obvlada! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ko ti ponudi prevajanje na policijski postaji, boš hitro vse razumel :)

Res,pa tudi bankomat kartico takoj najdeš! :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res,pa tudi bankomat kartico takoj najdeš! :grim :D

pa vedno stoji tak da ni treba daleč it do bankomata( torej pumpa) kjer je dovoljeno 80km/h če se ne motimclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so pa mene zahaklali na Südsteirische Grenz-bundesstraße (med St. Oswaldom in Eibiswaldom) :) Namesto 100 sem peljal 141 med prehitevanjem enega avtomobila. V kotičku levega očesa sem videl srebrni avto parkiran za živo mejo ene hiše in sem takoj posumil, da bi lahko bil radar. Malo naprej se je moj sum utemeljil in iz stranske ceste je priletel moder stric avstrijc in me preusmeril v ulico. Tam pa celi miting :yea2: Ene 5 motoristov je že imel ustavljenih, ampak noben ni bil slovenec. Moram rečt, da je bil policaj zelo prijazen in korekten. "Normalerweise ist 150€...", pa me je že hotlo sezut (čeprav bi pri nas plačal verjetno še več plus pike):"...aber im ihren Fall mussen Sie nur 70€ zahlen, ok?" No, potem je pa rekel, da mi lahko napiše dva naloga za prekoračitev 20km/h za vsakega. Tako, da sem potem dobil račun 2x35€. Se mi je zdelo prav, da se mu zahvalim, ker mi je precej šel na roko. Tisti, ki ste več na route 69, so kakšne priljubljene točke, kjer radi merijo? Ker jaz sem 2. naletel na njih do sedaj (enkrat so pa merili na tistem dolgem ravnem spustu skozi gozd pred bencinsko črpalko - Krumbach?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem plačal danes :D 20 eur ker nisem imel na zadaj na blatniku odsevnika :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste več na route 69, so kakšne priljubljene točke, kjer radi merijo?

Js morm potrkat, sm bil zej 2 leti po 3x na dan gr, sam samo na počasnem delu (do gostilne in nazaj dov) in sem jih sam 1x zapazil z radarjem bol proti vrhu. Torej iz Lavamünda gr proti gostilni, so stali v neki ridi ko je tut neka lesena kučica mala tam (Desna rida) pa merli, sam sm glih pocasi plo :)

Tk da ahtite tut na počasnem delu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj dva kolega plačala vsak po 35 ojrov za 130 in 131 km/h. Proti našim tarifam se splača...:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ste pa pridni vsi letos da tako lepo polnite jodlarsko blagajno trance_25_naughty.gif

pa vozite se bolj zgodaj al pa popoldne takrat jih ni tako dost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!