Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

bil zdaj dva dni zapored gor...včeraj je blo res super...lih prava tamperatura...nobene gužve...zelo lepo se je dalo pelat.

sn pa srečal oz prehiteval jodlarske kepe v kombiju....sam kr nisn bil lih hiter-sem predvideval da je nekaj sumljivega...ni blo nobene panike...in sta se pelala lepo naprej oz za mano...

no malo je bil hec, ker sem neka časa za tem obrno..pa puneee mimo te sta malo pogledla...ampak kmalu me itak nista vidla več v špeglu :D

Vauuuu. "Pohvalno ni kaj. Ti pa res znaš".

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 km/h + cez omejitev je razlog.

samo da se ne bo čudil, če mu ne bo radarja pokazal in mu bo obrazložil da je strokovno podkovan da ve koliko je letelo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem, ne nec :grrr....... v tem primeru mora imeti tudi lopicaj vse meritve urejene. ne gre vec "od oka" ali "po posluhu".

tista "fora" potegne samo pri manjsih prekrskih (anonimka do € 35, ali nekaj podobnega; ne vem, je ze dolgo nisem dobil :whistle: O:-) ).

50+ km/h prekoracitev je ze sodisce in kazni so "malenkost" visje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bo potem še en argument več za totalno prepoved motorjev na Golico... Pobi, po pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so taki podvigi nadvse zabavni, lahkomiselni, tudi arogantni. Do kam gre. Vsakič bolj. Pol pa lopicaji naredijo red, kar zna koga še bolj podžgati, da gre naslednjič še dlje. In prevečkrat se potem nasmehi in izjave "kok je letelo" končajo z zgodbami o helikopterjih. Žal je tako, da nas ljudi strezni ponavadi takrat, ko je že prepozno in je škoda narejena. Manjša kot je, manj nas strezni. Kot je rekel motofrik - po pameti in po svojih zmožnostih.

Popravljeno . Popravil RenoRaines
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... po pameti in po svojih zmožnostih.

vse lepo in prav........ dobesedno "po pameti", saj jo vecina povozi in "svojih zmoznostih"......... mhm "saj jaz obvladam" je standard. zal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm in vsi se jih držite a ne :yes: seveda!

v naselju definitivno :yes:

aja nočeš met srečanja z avstrisko roko pravice, le dobronamernen nasvet

moped boš tam pustil, čakal na sodnika+............

niso to naši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm in vsi se jih držite a ne :yes: seveda!

V naseljih 100 odstotno, ne glede na državo.

v naselju definitivno :yes:

aja nočeš met srečanja z avstrisko roko pravice, le dobronamernen nasvet

moped boš tam pustil, čakal na sodnika+............

niso to naši

Mu ne bi nič škodilo, saj je takšne mlade, nadobudne in nevarne gumpece potrebno odstraniti iz cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede na to, da ga odnese iz vsake serpentine bo verjetno kmalu onečedil podvozje kakega nasprotivozečega. Upam samo, da še koga nedolžnega ne odnese sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga pacienta (naš) s komentarji.

To ne samo da je potrebno z Golice odstranit...

Toti že po cipresah diši....:evilgrin:

v naselju definitivno :yes:

aja nočeš met srečanja z avstrisko roko pravice, le dobronamernen nasvet

moped boš tam pustil, čakal na sodnika+............

niso to naši

Neee.....toto je v Jodlerlandu nemogoče....pa ne morš tak....:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je imel pa vodiča prvo,da mu je linijo pokazal :)

se vidi, da so to neki lokalci, vodič je vozil al pa še vozi srebrno Hondo (se ne spoznam tak na modele, če je sploh Honda) reg.št. SG S1-42

Tu pa sta mentorja gledala.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Janez ma/je mel registracijo SG S1-62 --- se lepo vidi na 2:53 če ustaviš video.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: kaj pa je vozil Janez, če si morda prepoznal?

ZAnimivo je pogledat te ko vozijo po pisti, upamm da jim ne bo kak traktor ali pa kamion za prevoz lesa pripreljall po "njihovi" strani, je škoda kamiona oz traktorja. Resnično ne razumem zakaj vozijo po obeh straneh črte, kaj ni ravno čar v tem da uspešš vse zvozit po svojem pasu, pa naslednji dan it spet, no mislim živ ostat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede na to, da ga odnese iz vsake serpentine bo verjetno kmalu onečedil podvozje kakega nasprotivozečega. Upam samo, da še koga nedolžnega ne odnese sabo.

Toti že po cipresah diši....:evilgrin:

Koroški pob Janez, Janč ali kako mu je že ime? Po domače rečeno, res "plajtra" sem in tja po cesti. Je precej nesiguren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga pacienta (naš) s komentarji.

To ne samo da je potrebno z Golice odstranit...

Meni pa ni jasno, gre vozit ovinke, potem pa vsakega poseka, če se le da... (ne vidim smisla) :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa ni jasno, gre vozit ovinke, potem pa vsakega poseka, če se le da... (ne vidim smisla) :slap:

Ah sej takšen se bo slej ko prej izločil sam. Samo upajmo, da dokončno in ne na škodo države in davkoplačevalcev, če bo ostal hud invalid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V naseljih 100 odstotno, ne glede na državo.

Mu ne bi nič škodilo, saj je takšne mlade, nadobudne in nevarne gumpece potrebno odstraniti iz cest.

a ker ste par let bliže penziji kot jaz...pol pa s takimi :headbang: daj ne bit pametni noooo. aja z kepi v jodlariji sem že mel opravka...tak da vem kako zgleda..sicer pa itak vseeno.

vi pametnjakoviči že na forumih cajt zapravlate z 'soljenjem pameti' že vidim kak to zgleda v lajfu....ko oni čičeji stari..sedijo ki na kavici ipd. opazujejo okolico in se delajo pametne. :D

no vseeno veliko varnih km..pa po pameti :) (da še jaz malo pamet solim drugim) :yes:

sicer pa jaaa itak ste vi najboljši vozniki mopekov, res tak da se ne razburjat za bzv. VSE mate prav!! tak da upam da bo tu zaj konec debate. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva jo s punco naskocila in je bila prav prijetno prazna... Za tiste, ki jo imate namen v kreatkem napast, bodite pozorni na olje v ovinku na razgledni točki...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne je bila kr konkretna nesreca. Motorist v avto... upam,da ne bojo tam naslednjic gorele svece :(

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ker ste par let bliže penziji kot jaz...pol pa s takimi :headbang: daj ne bit pametni noooo. aja z kepi v jodlariji sem že mel opravka...tak da vem kako zgleda..sicer pa itak vseeno.

vi pametnjakoviči že na forumih cajt zapravlate z 'soljenjem pameti' že vidim kak to zgleda v lajfu....ko oni čičeji stari..sedijo ki na kavici ipd. opazujejo okolico in se delajo pametne. :D

no vseeno veliko varnih km..pa po pameti :) (da še jaz malo pamet solim drugim) :yes:

sicer pa jaaa itak ste vi najboljši vozniki mopekov, res tak da se ne razburjat za bzv. VSE mate prav!! tak da upam da bo tu zaj konec debate. :yea1:

Nekateri pač imamo različne nagibe zakaj smo kupili motor. Meni osebno je na prvem mestu lokacija (kam se peljem in kaj tam vidim ali doživim) in na zadnjem mestu performanse ter iskanje limita na cesti.

In dejansko se vozim po predpisih, morda kje kaj preko, ampak v Avstriji maš itak 100km/h, kar je čisto dovolj. Pa se ne peljem toliko (morda 90), ker mi ni več užitek. In do sedaj sem imel morebiti "slabše" izkušnje samo pri vožnji v skupini.

Se mi je pa že večkrat zgodilo, da me je seveda kdo prehitel in sem ga kasneje srečal v "ograji". Prizori niso lepi.

Poskusi adrenalin sprostiti kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!