Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

kje ste zaj 'goličani' ...vse tiho v tej temi...:) bil letos parkrat gor...še vedno zakon:OK:saj kepov mal preveč...zato grem raje vedno parkrat gor in dol po počasnejši strani,tam te težje cuknejo:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste zaj 'goličani' ...vse tiho v tej temi...:) bil letos parkrat gor...še vedno zakon:OK:saj kepov mal preveč...zato grem raje vedno parkrat gor in dol po počasnejši strani,tam te težje cuknejo:D

Tudi na počasni strani zadnje čase dosti stojijo. Zadnjič je šlo nekaj slovencev z hudimi kaznimi domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest bil kakšne tri tedne nazaj na Golički in moram rečt, da so policaji prav prijazni :rolleyes:, Sem šel še s tremi kolegi, da jim razkažem slavno opevano Golico. Navdušeni od lepih ovinkov smo se vračali nazaj proti Lj, ko so nas na ta hitrem delu začeli nasproti vozeči motoristi opozarjati na policaje. No pa sej itak vozim po predpisih :rolleyes:, tako da zame ni bilo to nič posebnega. No ampak vseeno sem bil malo pred mojimi temi kolegi, ki so ostali nekje za mano. Odpeljem že mimo policajev, ki niso kazal kakšnega interesa po ustavlajnju in se ustavim dva ovinka naprej, da počakam še preostale kamerade, ker jih dolgo ni bilo sem sumil, da so jih ustavili policaji, ampak sem vseno obrnil in odšel pogledatni, nikoli ne veš... Se peljem nazaj, na eni strani policaji, na drugi strani pa moji trije motoristi v vrsti in policaj si ogleduje njihove motorje. Odpeljem mimo njih in obrnem malo za policaji ter se postavim za mojimi kolegi, no v majhni 10 m varnostni razdalji od njih :rolleyes:. No policaji jih popisuje, zapičil se je v malo pokrivljene tablice, ki so bile vseeno dobro vidne in rdeče odsevnike, ki jih seveda niso imeli. Pride policaj vendarle še do mene, pogleda motor od zadaj (seveda neoriginalen nosilec tablice, pokrivljena sicer ni bila, nisem pa imel rdečega odsevnika in osvetlitve tablice) in prosi za dokumente, jest pa pameten in mu razložim, da mene sploh ni ustavil, mal začudeno pogleda se obrne k ostalimi jih prešteje ein, zwei, drei, in reče ok in me pusti pri miru :naughty:.

Suma sumarum:

Prvi je imel pokrivljeno tablico in brez odsevnika 10+10=20 eur

drugi enako 20 eur

tretji pa samo ni imel odsevnika, pa mu je spregledal čez prste 0 eur

Še dobro, da sem prišel nazaj, da sem jim založil gotovino :-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj včasih se da dobro zmenit z njimi-policaji...ampak lahko so tudi nepopustljivi....prejšn tedn kolega ob 320e

no ja saj na počasnejšem delu jih še jaz nisn vido..pa gor hodim že 3 leto....v bistvu nimajo niti kje prav se postavit....zato se jaz najraje vozim tam,pa tut če te zahaklajo hitrost ni tako velika,kot na hitrejšem delu golice:D

jp ju3 jo grem spet malo sprobat, to edino in nezamenljivo golico

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj prišo z golice, vročina da t kap...motoristov bolj malo...ostalega prometa veliko-tovornjakov,avtov:angry: pa ni moj dan je šlo bol na izi dans:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se danes odločil, da pogledam to tako opevano route 69 :). Takoj na začetku sem nažgačkal tri avstrijce na "komajleznikih" (chopperjih) :grim, nato pa sem vozil ravno tako hitro, da jih nisem oviral :yea1:. Tiščal nisem zaradi nepoznavanja ceste, pa tudi prevroče je bilo v dolini za pretirano naprezanje. Na vrhu se je temperatura spustila na znosnih 25 stopinj, samo sem bil že v počasni prestavi, zato sem tako nadaljeval do krožišča pri Eibiswaldu. Ker ni bilo nikjer mož v modrem, sem nazaj do vrha odpeljal malo bolj hitro, navzdol proti Labotu pa sem se cijazil, ker je temperatura spet naraščala in se mi ni dalo nič, hehe. Cesta je drugače lepa, asfalt drži, tako, da bom še kdaj šel gor.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj včasih se da dobro zmenit z njimi-policaji...ampak lahko so tudi nepopustljivi....prejšn tedn kolega ob 320e

no ja saj na počasnejšem delu jih še jaz nisn vido..pa gor hodim že 3 leto....v bistvu nimajo niti kje prav se postavit....zato se jaz najraje vozim tam,pa tut če te zahaklajo hitrost ni tako velika,kot na hitrejšem delu golice:D

jp ju3 jo grem spet malo sprobat, to edino in nezamenljivo golico

Kaj jim je naredo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jim je naredo?

na hitrejšem delu, prehitevanje avta po polni črti 170km/h...ampak hec je bil da so bli kepi v civilnem avtu:-))

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja saj včasih se da dobro zmenit z njimi-policaji...ampak lahko so tudi nepopustljivi....prejšn tedn kolega ob 320e

no ja saj na počasnejšem delu jih še jaz nisn vido..pa gor hodim že 3 leto....v bistvu nimajo niti kje prav se postavit....zato se jaz najraje vozim tam,pa tut če te zahaklajo hitrost ni tako velika,kot na hitrejšem delu golice:D

jp ju3 jo grem spet malo sprobat, to edino in nezamenljivo golico

He, he, he....ti se kr tolaži.....dokler te ne bodo na ta prvi veliki (levi) serpentini direktno v gošo postavli.....ampak, da ne boš pol jamral... :whistle: BTW a to ste se s Pepičem al Lojzom okrog vozli?? :whistle:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....dokler te ne bodo na ta prvi veliki (levi) serpentini direktno v gošo postavli.....

et tu grunfe ?

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he....ti se kr tolaži.....dokler te ne bodo na ta prvi veliki (levi) serpentini direktno v gošo postavli.....ampak, da ne boš pol jamral... :whistle: BTW a to ste se s Pepičem al Lojzom okrog vozli?? :whistle:

ja bomo pač neka 'davka' plačali al kak ne....:whistle:....nebi blo prvič pa ne zadnič ;-) sicer pa prosim jaz jih še na tem delu nisem videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pazite se onga letečmana na civilnem xx-u, me je včeraj olajšal za 70 eur, dopovedat si ni dal amaništa, pa tud če bi mel od papeža avtogram v vozniški ne, pa še na koncu mi je jezno zabruso da je ta ruta za tiščanje ENDE!!!

BTW. Danes dopoldan je bil taisti xx spet viden na isti lokaciji (strmi del), tak da očitno je včeraj resno mislo z onim ende... ker med tednom dopoldan jih pa res nikol ni blo, tud motoristov dans praktično ni blo, on pa je krožil okoli.

Očitno nas majo slovenceljnov poln k... ko jim hodimo brusit gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nič ne moti, da dirkače pospravijo z Golice. So mi že parkrat uleteli na moj pas pri polaganju :)

Nekako pa dirkače tudi razumem, da se nekje morajo izživeti, sicer je nakup motorja s 100ps+ epic fail.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je?????

ne povem :evilgrin: lavamind -grifen ni tako dolga kot golica je pa super .

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem :evilgrin: lavamind -grifen ni tako dolga kot golica je pa super .

Lepa cesta, pa še precej prazna tudi :yea1:. Samo mi ni ravno blizu :angry:, tako, kot Golica ne :blink:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem :evilgrin: lavamind -grifen ni tako dolga kot golica je pa super .

:naughty: Tud sam sem tam kar pogosto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juhu zdaj pa vsi na grifen, bo 69 za nas spet fraj... :slap:

Nope...nazaj grede se gre vedno domov preko Golice....BTW me je pa zadnjič oni na XX-i hotel nekaj terat, samo se nisem dal-sem našmekal,da bi lahko bila provida...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!