Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

to sem bil jaz. meni hitrost:35€, kolegu aprilie z odprtimi akrapoviči sploh ni meril, hitrost 35€ + vožnja po levi strani ceste 25€, tretjemu hitrost 35€, preglasen izpuh + slaba guma=190€, po pregovarjanju 150€! pa smo še razmišljali ali sploh gremo gor! upam, da je to edini davek za letos!

O lepo delate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem bil jaz. meni hitrost:35€, kolegu aprilie z odprtimi akrapoviči sploh ni meril, hitrost 35€ + vožnja po levi strani ceste 25€, tretjemu hitrost 35€, preglasen izpuh + slaba guma=190€, po pregovarjanju 150€! pa smo še razmišljali ali sploh gremo gor! upam, da je to edini davek za letos!

.sva s kolegam ene 10 minut pred vam parkirala,dobr da se nama ni dal še v tretjo ponovit k bi ns vrjetn pet prkraj stal ;).se nimaš kj za prtožvat,a veš kok bi pr ns kasiral!mene je dve let nazaj,je 250 uzeu pa sm biu kr veseu,sm mislu da bom mogu peš dam.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če pa s tabo ni kaj....

siks pa ti še vedno gor hodiš?

Je ratala precej gužva, kot pa davnih nekaj let nazaj mi3je z bernijem..

Še takrat enkrat vmes sem se peljal gor je blo sranje z divjadjo, nabasal srno nazaj dol..

Kazni je blo pa takrat vsako leto kar nekaj in sem že nehal štet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

siks pa ti še vedno gor hodiš?

Je ratala precej gužva, kot pa davnih nekaj let nazaj mi3je z bernijem..

Še takrat enkrat vmes sem se peljal gor je blo sranje z divjadjo, nabasal srno nazaj dol..

Kazni je blo pa takrat vsako leto kar nekaj in sem že nehal štet..

ja če je pa fajn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav ta hitra stran je ratala počasna. Se mi zdi, da so avstrijci včasih delali boljše zalivke. Očitno je malo krize tudi na severu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. se mi zdi, da so osterajharji mal zanalašč :evilgrin: naredili izbuljene zalivke..... :hmm: zakaj že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Nemško se z malo napiše, sicer pa imaš Google translate, če ti je jezik pretuj.

Nemško se z malo napiše, sicer pa imaš Google translate, če ti je jezik pretuj.

GOOGLE TRANSLATE

30-letnik umrl v nesreči Südsteirer motocikla

V Südweststeiermark je 30-letni moški je umrl v nesreči sobotno popoldne na svoj motocikel umrl. Morda je izgubil v ovinek v gorskem predelu Nemčije v nadzor nad svojim kolesom, vendar se je zmanjšal in pogodbeno smrtne poškodbe.

Kolesarji iz okrožja Lipnici bil na motornem kolesu okoli 14,00 ure na B69 v občini Sv Ožbolta ali Eibiswald so potovanja. V zavijete desno krmilo prišel iz še neznanih vzrokov, da spadajo, skidded v ograjo na levi in ostal z smrtne poškodbe laže. Priče opozorjeni reševalne službe, so lahko reševalci pomagati človeku, vendar ne več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golica... vedno zanimiva za furat... nasploh cela route 69 je odlična! :OK:

Dober asfalt ob vzponu na zahodni strani!

Kafe Rajsar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo iz pomurskega konca v sobota na golico? Tak fajn počasi, na izi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!