Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

... oj, Bina... sem jest vedu, da je tebi "69" všeč....

:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Bil danes. Čudovito -brez prometa, na šminker terasi bil edini. Ves čas pa so ob poti, skoraj na vsakem ovinku bile te table.... Reserviert, pa letnice 2004-2012. Kdo ve kaj več, čemu in zakaj so?

pic-016.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako je stNje na golici? Sel bi pa preko radelj passa pa pol do lavamunde. Cesta ok? Guzva?

In najpomembneje kje cakajo policaji? :D vstavijo vsakega? Al samo krsitelje (hitrost,,..)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstavijo nikogar. Ustavijo pa le tiste, ki imajo v forumskem imenu tudi številko. Velja pa za Motosvet in za avstrijski moto forum.

Resno...

 

Imaš še kakšno podobno vprašanje???  :headbang:  :headbang:  :headbang:

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

se pelem danes proti lavamundu, pa mi en prijazn slovenc v sivem mislim da je bil sharan poblenda, opa, policaji so nekje :D. In res so bli, nekaj malega pred tablo Lavamund. Itak brzina bla taka kot more bit :D, policaja sta pa na drug stran enga avtomobilista masirala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka se pa dones skj gor zgodil, glede na to da je bla na enem ovinkastem delu cesta fulj posuta (ko jaz šel mimo je bila sicer že zgleda pometena), pa na obeh koncih so stal policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem imel sluzbeno pot v Avstrijo pa sem si rekel, da grem nazaj grede z avtom cez Golico (od Eibiswalda proti Lavamundu). Vse lepo in prav, a na vrhu par sto metrov pred biker postojanko pa popolna zapora in obvoz direkt v hosto po ozki (sicer asfalt) cesti do doline (Ettendorfa).

Ker sem pot nadaljeval proti Pliberku,nisem sel gledat do kje je iz smeri Lavamunda odprto.

Ta teden bi naj bilo od srede lepo in sem mislil iti cez celi B69 do Murecka, a ce je najlepsi del zaprt,potem nima smisla...

Kdo ve kaj delajo in kako bo v drugi polovici tedna?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... danes je bla cesta še vedno zgoraj zaprta. Je pa tista obvozna prou lušna cestica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk fočk :D, danes spet bil gor, tokrat mal sliknu da se tisti k se še niste pelal po obvozu da mal vidite :D

 

post-43324-0-36905500-1411153109_thumb.jpg  post-43324-0-09879500-1411153441_thumb.jpg

 

post-43324-0-88758500-1411153529_thumb.jpg  post-43324-0-87093900-1411153562_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!