Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Evo, včeraj sem prvič :headbang: prevozil Golico, pa čeprav sem zlo v bližini doma. Kaj naj rečem, cesta :worship: .

Sem pa šel v smeri hitrejši- počasnejši del, kmalu probam obratno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate kaj izkušnje s policisti na tej relaciji??

Včeraj popoldan so nam(slovencem) zasegli kar dva motorja, prvega ker ni imel dovolj denarja( :krneki: ),

? :hmm:

A ste se kaj pametne delal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič pametni,samo malo prehiter je bil(176km/h)!! Sem naknadno izvedel?

:headbang: :headbang: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne imate kaj izkušnje s policisti na tej relaciji??

Včeraj popoldan so nam(slovencem) zasegli kar dva motorja, prvega ker ni imel dovolj denarja( :krneki: ), drugega ker je imel namontiran VINGS izpuh, pa kao naj ne bil TUV?? :?

a si bil zraven, ko so mu "zaradi wingsa" vzeli motor!? dvomim, da samo zaradi tega! :naughty: :closedeyes:

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan so nam(slovencem) zasegli kar dva motorja, prvega ker ni imel dovolj denarja( :krneki: ), drugega ker je imel namontiran VINGS izpuh, pa kao naj ne bil TUV?? :?

nič pametni,samo malo prehiter je bil(176km/h)!!

ce ni imel dovolj denarja za placanje kazni ("malo prehiter" pri 176 kjer max velja 100, ce ne 70; ta je dobra :lol1: ) mu lahko organ zacasno odvzame drugo vrednoto, katero dobi nazaj, ko poravna kazen (t.i. sicherheitsleistung; sem ze pisal o tem).

noben wings (kolikor vem) nima homologacije in je po EU zakonodaji ilegalen za cestno uporabo. kaj tukaj ni jasno ?

(tudi sam nisem cisto "legalen"; moj zavesten riziko, moja odlocitev, moja kazen v najslabsem primeru.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poziv Kranjčanom in okolici! V kolikor se namenja ta teden v soboto 14tm proti Golici, se mi javi! V primeru lepega vremena, moped Kawl ER6N, vožnja LS. Čakajoč .... pa srečno ostalim! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bil sem v soboto prvič na golici in to z ženinim tdm, mater je fini ausvalt :worship: , še pridem ziher, žal pa nisem mogel še k heavens devils zbor, ker me je kupec preganjal naj mu čimprej pripeljem motor, sm pa žgal do konca, ni bilo nobenga policaja na spregled, sm kr malo potolažen ker sem odpelal tako lepo furo in to še s poslednjo tdm k smo jo imeli doma, res mate na štajerskem lepo ! :worship:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna Štajerska?!! Koroška je tk lepa!! :)

prišel je iz Štajerske strani.... :yea1: mater me matra, da bi danes skočo na njo... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al? :whistle:

Ma men je Korošica še vedno lepa od Koroške. :whistle:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr naskoči :naughty:

Sam čimprej, popoldan naj bi bila vlažna. :whistle:

Bil na The cesti s kosilnico v roki in je že malo vlažilo... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem vsem Korošcem za neljubo napačo, ma je blo tolk lepo da sem brezglave bleknu, še enkrat mate daleč naookrog najlepšo traso za vozit ! :worship:

Lep pozdrav in srečno se vozite !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ko sem se vceraj peljal na Golico, je bila ob cesti ekipa s kamero in enim velikim mikrofonom. Me prav zanima, kaj so merili. Bilo je na zacetku, kmalu po prvem klancu iz Lawamunda. Ceprav sem voznjo zelo upocasnil, ampak moj motorcek v klanc ni prav tiho...

Kdo kaj ve o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj in danes na gori! danes špica! :rolleyes: na vrhu pri bencinski je prijatelj žandar šraufal tipa iz kungote: mi je reko, da je prehitevo v križišču in na 70 prileto 94, plačal 70 ojrotov! mene je pa prepričeval,da je moj ror viiiieeeel zu laut! sam sma se pol prijatlsko zmenla! fajn je blo! pa zxrja sem slučajno spoznal! cool!

lp6

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem rekel, da jo bom ponovil. Včeraj opoldne! Ne bo zadnja ponovitev letos! Nazaj pa po bob cesti čez Jezersko v Kranj! NEPONOVLJIVO (beri: ponovi še parkrat letos...)! Brez Provide in ostalih pritiklin. Srečno :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj med 17.00 in 17.15 pred rondojem v Eibiswaldu 2 slovenska para in en na črnem Z-ju (SG reg. tablice) imeli opravka z Gandarmerie. Ste se spajsali, al ne? :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kadu v sredo gor? okrog 15h? :krneki:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!