Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Ta mesec sem bil nekakjrat na Golici (sem jo vzel za svojo), ampak vceraj pa nisem imel srece. V Eibiswaldu so me ujeli z laserjem. Prihajal sem iz smeri Graz, v rondoju zavil desno in na hiter enga prehitu. Valjda glih pred policajem. Ampak je bil fest dec, sem s 35 eur skoz prisel... Pa glih mene, k najbolj pocas vozim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn jo tut dans naskočo! :OK: samo ne z mopedom! sem svoji dve punci pelo, da vidita kje ati tolkokrat uživa! mater, šele z avtom vidiš kak klanc je! smo se šli malo šetat na jezero! je bil tut en mb ferari spajder!

nasledjič grem z mopedom. samo je ob robih ceste še velko peska! mora dež sprat pol pa dija!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sn jo tut dans naskočo! :OK: samo ne z mopedom! sem svoji dve punci pelo, da vidita kje ati tolkokrat uživa! mater, šele z avtom vidiš kak klanc je! smo se šli malo šetat na jezero! je bil tut en mb ferari spajder!

nasledjič grem z mopedom. samo je ob robih ceste še velko peska! mora dež sprat pol pa dija!

lp 6

Hvala, k sme spomnu, da bi svoji punci peljal pokazat lepote... No na motorju se men zdi čist položen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo tok hvalte da bom moral tut jest gor pogledat kok pa je prblizn to iz lj (casovno) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo tok hvalte da bom moral tut jest gor pogledat kok pa je prblizn to iz lj (casovno) :blush:

Ljubljana-Jezersko-Železna kapla-Lavamund,120 Km,cca1,40 ure

Ljubljana-Arja vas-Dravograd,približno isti čas in kilometri

Lp Zlati :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes z svojim kupom železja gor,kva pa vem mrzlo pa prinas se najdejo tudi lepši odseki asvalta.

Pač mnenje imetnika železja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja.. Kaka je, naša je. Meni je všeč, pa še blizu je. Imam pa tudi ''svojo'' Golico, čisto blizu. Pa ni policije nikoli in še prometa ni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes z svojim kupom železja gor,kva pa vem mrzlo pa prinas se najdejo tudi lepši odseki asvalta.

Pač mnenje imetnika železja

v bližini dvomim!!!

ajd povej da vidimo! :D

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes z svojim kupom železja gor,kva pa vem mrzlo pa prinas se najdejo tudi lepši odseki asvalta.

Pač mnenje imetnika železja

Bil včeraj gor, ne vem kje te je zeblo. Prijetno za vožnjo bi rekel, ravno prav, da nisem švical...Lepši odseki pri nas? Povej kje, me res zanima (sem že rahlo naveličan Goličice)....Ko sem šel domov, sem vozil za enim žandarjem na BMW-ju, je kar lepo pritiskal, jaz pa z njim, v Eibiswaldu šel na postajo, pozdravil po vseh predpisih, jaz pa dalje proti Arnfelsu...... :grim

O ja tud taplavi se najdejo, pa še zelo dobro se znajo skrit. :BUA:

O ja pa še stol majo v goši, da se na zmatrajo preveč........Mi je Dohtar (saj veš kateri) povedal, da je bil v petek prvič (z Repsolko) gor, pa mu je prvič ratalo, da ni nič plačal..... :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@XR800

hmmm včeraj sva na Golici tik pred odhodom malce pokramljala ...

Iz tistega žandarja so se jod... v ozadju orng norčevali, ko je kak njihov lokalec prpičil in rajsal s fustrahterjami čez cel ovinek je vse planlo v smeh ...

Komaj čakam, da jo spet naskočim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, ja..Misliš onega z zeleno Ninjo, ki se je komaj zaustavil, da ni šel v bife.....?? Sem tudi jaz slišal par komentarjev, pa malo smeha... Se je pa kljub temu bilo fajn za njim paljat malo hitreje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, ja..Misliš onega z zeleno Ninjo, ki se je komaj zaustavil, da ni šel v bife.....?? Sem tudi jaz slišal par komentarjev, pa malo smeha... Se je pa kljub temu bilo fajn za njim paljat malo hitreje......

Lokalec z zeleno ninjo je res prebijal zvočni zid v tistem ovinku ja ... tip je potem sedel zravem mene in skadil vsaj pol škatle ... v ozadju pa se je šuštalo, da ima najboljši čas ... kje sem preslišal ... mogoče na Golico :D

Popravljeno . Popravil Sidominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokalec z zeleno ninjo je res prebijal zvočni zid v tistem ovinku ja ... tip je potem sedel zravem mene in skadil vsaj pol škatle ... v ozadju pa se je šuštalo, da ima najboljši čas ... kje sem preslišal ... mogoče na Golico :D

.....skratka tipični vikend na Golici..... :grim :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....skratka tipični vikend na Golici..... :grim :hmm:

pozabili ste na dedeka ki meče kamne za motoristi spodaj pri gostilni :slap:

letos še nisem videl mogoče pa ga je zima vzela

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabili ste na dedeka ki meče kamne za motoristi spodaj pri gostilni :slap:

letos še nisem videl mogoče pa ga je zima vzela

O tudi s palco je že mahal..... :devil: :BUA: Lokalne znamenitosti pač.....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!