Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem se cist frisn ;).

Prejsni teden sem dobil moped in ko sem bral vaše poste me je konkretno zamikalo, da vidim to Golico. Tako da sem sel danes :). Sicer me je policist na meji pri Dravogradu vprašal, če ni malo prehladno, pa sem mu reko, da ni krize, pol pa ko sem se začel vzpenjat, pa se mi je posvetlo, kaj je mislil.

Cesta je res lepa, samo je se polno snega ob cesti in peska na cesti, na najvišjih delih ga je med 30 in 40 cm, je pa bila vseeno lepa voznja, pac bolj previdno je blo treba, je pa cesta zelo lepa.

Sicer na prelazu je bilo malo hladno, je pa zato bilo tolko boljše potem od rondoja pri Radlpasu pa do mejnega prehoda Jurij :). Bo pa treba ovezno še it na turo ko bo topleje, sem navdušen nad to cesto :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj. Sem se cist frisn ;).

Prejsni teden sem dobil moped in ko sem bral vaše poste me je konkretno zamikalo, da vidim to Golico. Tako da sem sel danes :). Sicer me je policist na meji pri Dravogradu vprašal, če ni malo prehladno, pa sem mu reko, da ni krize, pol pa ko sem se začel vzpenjat, pa se mi je posvetlo, kaj je mislil.

Cesta je res lepa, samo je se polno snega ob cesti in peska na cesti, na najvišjih delih ga je med 30 in 40 cm, je pa bila vseeno lepa voznja, pac bolj previdno je blo treba, je pa cesta zelo lepa.

Sicer na prelazu je bilo malo hladno, je pa zato bilo tolko boljše potem od rondoja pri Radlpasu pa do mejnega prehoda Jurij :). Bo pa treba ovezno še it na turo ko bo topleje, sem navdušen nad to cesto :).

Care :worship:

Ampak, vso lepoto golice boš začutil šele tam nekje maja ali še kasneje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Care :worship:

Ampak, vso lepoto golice boš začutil šele tam nekje maja ali še kasneje :D

:kva2: :kva2: :kva2:

danes grem po še en komplet gum, ki jih bom z veseljem zradiral na relaciji lawamund-eibiswald! :blush: :kva2: :OK:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, vrži še uč kdaj kam drugam. Sem dobil namig da je splača iti še malce severneje od golice, da ne omenjam še kakšnih drugih destinacij v okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se ti okrog 15*30 pelav skozi Gortino z modrim motorjem? Jaz sem bil s biciklinom.

Ne vem kje je Gortina, sem pa bil z modrim ja. Okoli 14:30 sem bil v Eibiswaldu mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, vrži še uč kdaj kam drugam. Sem dobil namig da je splača iti še malce severneje od golice, da ne omenjam še kakšnih drugih destinacij v okolici.

kec, dej malo bolj konkretno povej kam! :P sem se v golico tk zalubo, da ne morem brez nje! :kva1: :grim

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajajaj, se bomo zmenli pa gremo enkrat malce severneje odkrivat, drugače pa je že tu v slo nekaj neodkritih (ok za večino neodkritih) odsekov, ki so sveže asfaltirani in z lepimi ovinki ;)

P.S. Za Z-ja so svetovni :D

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajajajaj, se bomo zmenli pa gremo enkrat malce severneje odkrivat, drugače pa je že tu v slo nekaj neodkritih (ok za večino neodkritih) odsekov, ki so sveže asfaltirani in z lepimi ovinki ;)

P.S. Za Z-ja so svetovni :D

točno pa še pijača je cenejša kot na golici .

kako že pravijo planinci nad 1000m ni več greha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno pa še pijača je cenejša kot na golici .

kako že pravijo planinci nad 1000m ni več greha :OK:

He he je ceneje ja, pa še mal makadama do tja če komu ni dovol adrenalina.

Glede druge izjave pa mislim, da se avstrijski policisti ne bi strinjali. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pjebi, kmalu bomo registrirali, zato povejte kje so še fajn ture! pa ne rečt dolomiti! kje bliižje!

lp 6

A Dolomiti niso dost bliz? V enem dnevu cele obereš, spiješ nekaj kofetov, poješ pico in si še nazaj za v kino.

No ja, če je predaleč, pač samo Rakitna pa ride. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kec, dej malo bolj konkretno povej kam! :P sem se v golico tk zalubo, da ne morem brez nje! :kva1: :grim

lp 6

:worship: sam ti si preglasen za A policaje... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v črno na kor itak nihče ne hodi ker je tam konec sveta :grrr

Samo v Črni so pa imeli prvi RONDO na Koroškem ozz v Sloveniji :worship:

Popravljeno . Popravil vic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: sam ti si preglasen za A policaje... :lol1:

:eek: a veš, da sem lani enga starga policaja nasrau, da je ror homologiran! sej tut je , sam ne brez dbkillerja! :P upam, da me letos to ne bo koštalo eur!

:kva2:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, se mi je skor zagravžalo branje ms, ej eni ga tk lomijo, :BUA: ma ne lomijo, pametujejo, zravn so pa pravi bumbarji! tut tisti z veliko objavami(lahko bereš m.........., si jih z bedarijami nabirajo .) ), samo ne v tej temi. sem prej bral zavarovalnice, pa z750, pa gume, pa shimny, pa..... bo pol ko bo vreme manj sranja, ker se bojo bolj vozli :D !

menda pa ja ne bom dobo opomina od m...........! :D

lp 6

grem rajš marijota gledat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, se mi je skor zagravžalo branje ms, ej eni ga tk lomijo, :BUA: ma ne lomijo, pametujejo, zravn so pa pravi bumbarji! tut tisti z veliko objavami(lahko bereš m.........., si jih z bedarijami nabirajo .) ), samo ne v tej temi. sem prej bral zavarovalnice, pa z750, pa gume, pa shimny, pa..... bo pol ko bo vreme manj sranja, ker se bojo bolj vozli :D !

menda pa ja ne bom dobo opomina od m...........! :D

lp 6

grem rajš marijota gledat! :D

Ha ha to je del čara na MS :D

@ berni, kaj da ne, glej kako sonce je vuni. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje slišal informacijo, da naj bi v aut razmišljali o popolni prepovedi vožnje po cesti preko Golice za enosledna vozila. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje slišal informacijo, da naj bi v aut razmišljali o popolni prepovedi vožnje po cesti preko Golice za enosledna vozila. :unsure:

Za kolesa tudi? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje slišal informacijo, da naj bi v aut razmišljali o popolni prepovedi vožnje po cesti preko Golice za enosledna vozila. :unsure:

ja ja ja. nej lepo zasfaltirajo slabe dele, če ne mi ne bomo več drajsali pr njih! :D :kva1:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!