Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Če se voziš po tahitrih ovinkih (beri od parkirišča, mimo jezera v smeri Eibiswalda), skoraj vedno stoji pred bencinsko pumpo v gozdu. Še celo gostilniški stolček imajo tam. Mislim, da so v tej temi neke slike na to pozicijo...... Za navzgor pa tudi jaz ne vem, pri katerem drevesu v gozdu..Teh mest je na Golici, kolikor hočeš. Pač oblegana cesta....... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej povej kje je ta radar, ker ga js še nisem vido :( , pa sem vsak drug dan na gori! :OK:

tkaltk se bol splača vozit v A, ceste bolše :OK: , kazni manjše :OK: ! moram potrkat po lesu, na motorju me še niso uhvatili! :OK:

lp 6

Začasno stacionaren oziroma prenosni (sem ga opisal kot stacionaren, ker ni policaja zraven), ga premikajo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Je zakon :OK: za prehitevanje čez polno črto v križisču plačal 25 eur pa še policaj se je lepo slovensko z mano pogovarjal .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Je zakon :OK: za prehitevanje čez polno črto v križisču plačal 25 eur pa še policaj se je lepo slovensko z mano pogovarjal .

Kourrrrrroški Sluenc iz Globassnce, maybe? :hmm: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa neveš, da si že bil v SLO :kva2:

kje pa po kazni vem da sem bil še v avstriji pri nas bi me policaji za isti prekršek kaznovali z 60 tisoč sit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na golici postavili bokse. :yes: Pred privim levim ovinkom iz doline (smer dravograd) žandarji ustavljali motoriste. Zahtevala sta samo dokumente in kratek tehnični pregled ( gume, tablica, ror, .... ). Ni bilo neke panike. O:-)

Za mano je v bokse pripeljal še en motorist pa je srotiju padel motor. :( Pobral ga je pol pa so se začeli menit. Upam da je vredu končal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Včeraj okrog enih sva s kolegom napadla goličko . :worship: Kapo dol ! Modrih ni bilo nikjer , tako , da je bil občutek kar dober . :OK:

post-5346-1156061941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Včeraj okrog enih sva s kolegom napadla goličko . :worship: Kapo dol ! Modrih ni bilo nikjer , tako , da je bil občutek kar dober . :OK:

Si bova morala št. mobija dati... :OK: jaz mislim, da sem ob tej uri šel naprej proti Radjam. Sta ostala pa še Nada in Igor. :yea1:

post-2154-1156076857_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti Motoristek potem zgleda da smo se tud mi zgrešili za mišjo dlako, midva sva včeraj okoli 12.00 štartala naprej iz Velenja proti Dravogradu-Radlje-Golica-LAvamund-Železna Kaplja-Logarska dolina-Kamnik in proti domu.

Tako da sva bila na Golici ravno tam nekje in ni bilo nobene SLO registracije gor, le na cesti sva srečala nekaj nizkoletečih izstrelkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

desno zaviješ za veliko rumeno hišo . se mi pa tudi zdi da je to tud prvi desni odcep od mejnega prehoda vič

sicer pa saj sploh ne moreš zgrešiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti Motoristek potem zgleda da smo se tud mi zgrešili za mišjo dlako, midva sva včeraj okoli 12.00 štartala naprej iz Velenja proti Dravogradu-Radlje-Golica-LAvamund-Železna Kaplja-Logarska dolina-Kamnik in proti domu.

Tako da sva bila na Golici ravno tam nekje in ni bilo nobene SLO registracije gor, le na cesti sva srečala nekaj nizkoletečih izstrelkov.

Ko sem šel proti Radpasu se mi zdi, da sem te srečal :OK: za teboj pa se nekaj motoristov. :yea1: Bil sem brez stranskih kufrov... :naughty:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel proti Radpasu se mi zdi, da sem te srečal :OK: za teboj pa se nekaj motoristov. :yea1: Bil sem brez stranskih kufrov... :naughty:

Mogoče sem te pa zaradi kufrov falil, ker sem si že v Velenju rekel da te znam srečat ker vem da redno hodiš na romanja tja gor.

Škoda bi lahko šli na eno rundo pa kako rekli.

He he motoristi pa itak so bli za mano, ovinki delajo svoje :P . Drugače pa tale Golica kar fajn zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil it prejšnji teden gor, pa sem se malce s časom zakalkuliral in sem v Lavamünd prišel komaj okoli 19.30 ure. Tako, da če bi šel gor bi me verjetno tema dobla :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policajkoti imajo ob vikendih tecaj merjenja hrupa pri motociklih na golici. kogarsnja mrcina "spusti" vec kot 95 d(Ba) mu toplo priporocajo abstinenco.

vir: AUT cajtngi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče veš, pri katerih obratih to merijo?

:hmm: Na motorju imaš tablico , na kateri piše koliko DB ima lahko in pri katerih obratih. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Na motorju imaš tablico , na kateri piše koliko DB ima lahko in pri katerih obratih. :naughty:

:hmm: Ponavadi cca. na 4000 obratih ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!