Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Iz Ljubljane se meni najbolj dopadeta naslednji poti:

Lj-Kranj-Jezersko-Eisenkappel-Bleiburg-Lavamund ali pa

Lj-Kamnik-Črnivec-Logarska dolina-Pavličevo sedlo-Eisenkappel-Bleiburg-Lavamund čez mesto in nato malo pred SLO mejo pri gostilni z rumeno fasado levo v hrib.

Zgoraj omenjena varianta se mi je zdela na trenutke zelo dolgočasna.

Kaj pri drugi varijanti zaviješ tik pred Eisenkappel desno v hrib (cesta L130) ali greš skozi Eisenkappel proti Sittersdorf-u. Osebno me zanima kakšna je ta cesta desno. Hvala!

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste iz lj ali okolice zna biti zanimiva tudi varianta preko Jezerskega pa potem čez Pavličevo sedlo, naprej skozi Zgornjesavinsko dolino proti Velenju. Pred Velenjem zavijete proti Šoštajnu ter nadaljujete proti Zavodnjam in naprej čez Sleme (tukaj je še kakšnih 800m makadama, je pa cesta drugače zelo lepa)proti Mežici in naprej proti Dravogradu od tam pa je do Golice le še skok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

border,

potiho.

skotala te bo

težka roka.

in nihče te ne bo branil

pred Njegovim

in Njenim

srdom.

:devil:

Ufff... ona se pomojem komplimenta ne brani, razn ce se fejst razlikuje od taprave "zenske"... on pa menda ni ljubosumne narave, da bi se za par besed sel "kotat"... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :) , sam na teli fotki je res lusna :yes:

Ej, ne Mačice gledat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadno gumo imam novo... :naughty:

Zdaj prišel iz Golice. :OK: Sem se moral od nje lepo posloviti. :worship:

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil sam ali še s kom? Midva z mojim sva bila namreč tudi danes gor.......... le da bolj v dopoldanskem časzu, potem sva jo pa še špricnila do Louisa.........

btw zakaj se poslavljaš od nje?? :?

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil sam ali še s kom? Midva z mojim sva bila namreč tudi danes gor.......... le da bolj v dopoldanskem časzu, potem sva jo pa še špricnila do Louisa.........

btw zakaj se poslavljaš od nje?? :?

...samo za 16. dni :worship: pol je spet moja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Golici, cesta super, na določenih delih še malce vlažna, ampak drži. Policaji super (avstrijski). .) Malce prehitro in prehitevanje civilnega vozila s policajem pred Radlpasom me je skoraj stalo 20 EUR takoj , ali pa sodnik in 180 EUR kasneje. .) No, ker smo skoraj iz iste branže pa so me prijazno brez kazni spustili. .) :) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi so prihajali, samo tebe ni bilo :lol1:

:OK: evo me, dans sem pa prišo! celo dvakrat! prvič za sebe, drugič za te.. :D sebe! pa še enkrat bom šou! :eek: :yea1: gužva! :angry:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: evo me, dans sem pa prišo! celo dvakrat! prvič za sebe, drugič za te.. :D sebe! pa še enkrat bom šou! :eek: :yea1: gužva! :angry:

lp 6

spet biu! tut fajn! tut za sebe! :OK:

6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam na vreme počakat pa se spet spravim na njo.

Rada rita sam jo bomo že ukrotil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golica, golica ah spomini, obljubim, da te kmalu spet povozim... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek bi šel ziher, če bi bil doma, tko pa. Ja jaz moram delat. Mej se :yea1: in lepo po svoji strani :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre danes dopoldne gdo gor :? :? :? :? Jaz se že oblačim :OK: :OK: :OK:

Bil gor z mano je bil frend z VFR-ko, :OK: Srečala kar nekaj motoristov,ampak mislim,da nobenega Motosvetovca :? Vreme lepo,cesta super kosilsla sva pa že doma :naughty: p.s.Nikar ne pijte kave na parkirišču,je namreč 2E :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa v mb bliz dvorane tabor, debelo pogledal ko sem videl da je veliko pivo 350 sit :OK:

Ups tole je pa blo čisto :topic:

No včeraj bil blizu golice, na žalost z avtom, ko se vrnem z dopusta pa ziher ob prvi priliki celo route 69 položit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor z mano je bil frend z VFR-ko, :OK: Srečala kar nekaj motoristov,ampak mislim,da nobenega Motosvetovca :? Vreme lepo,cesta super kosilsla sva pa že doma :naughty: p.s.Nikar ne pijte kave na parkirišču,je namreč 2E :cry:

Kok stopinj zgoraj? Še mraz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok stopinj zgoraj? Še mraz?

Je malo hladneje kot spodaj,ampak ni mraz!Nič čakat,če bo vreme koj gor :OK: Pa srečno vožnjo in obilo užitka čez Golico :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a gre kdo danes gor?

jst bom sou iz celja okol 16:00 mogoce malo prej!

bi se dalo zmenit ja :) .....sicer sem mislil it na Marijo ampak hm letos še nisem bil na Golici

kdaj bi pa bil potem v Velenju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo zmenit ja :) .....sicer sem mislil it na Marijo ampak hm letos še nisem bil na Golici

kdaj bi pa bil potem v Velenju?

Tm neki cez 16:00 kamot

marija raj jutr :)

Popravljeno . Popravil SpyCraft
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!