Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Pred 15.5. se nima smisla peljati gor (preveč je snega in peska po osojnih-gozdnih mestih) :BUA: ........Pač vse rabi svoj čas...... :whistle:

Se strinjam,letos bo dolgo sneg . :grim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Goličarji (predvsem tisti z fotoaparati) :photo:

ali ima kdo slikano, tisto tablo, ki je nameščena (mislim, da ene dvakrat/trikrat) ob tej cesti čez Golico in opozarja predvsem enosledna vozila / motoriste da naj se vozijo previdno, da bi jo posredoval hotschkoju

več info glede tega, tukaj

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo plačali kazen,ker nismo imeli prve pomoči! :slap: Pri njih je obvezna !:grim

Se mi zdi, da je pri nas prva pomoč tudi obvezna, ali ne? :whistle:

Pa še polno stacionarnih radarjev so nastavil :whistle:

Kje pa, če mogoče veš? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še polno stacionarnih radarjev so nastavil :whistle:

kje pa so ti radarji? lani sem bil več kot 25x na gori pa nobenga nisem opazil! mogoče sem mel pa samo srečo :OK: :yea1:

ja počasi bom začel! prve kilometre tkaltk počasi, da ulavfam novo mašino, ko se pa asfalt malo zagreje pa na polno!!! :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja počasi bom začel! prve kilometre tkaltk počasi, da ulavfam novo mašino, ko se pa asfalt malo zagreje pa na polno!!! :yea1: :OK:

Sami divjaki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še polno stacionarnih radarjev so nastavil :whistle:

Šala šala ;)

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami divjaki :)

tut ti ga včasih orng prpičiš na goro! :OK: samo odkar si mel probleme s policaji te pa desnica malo traca!? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak še nikoli je ni nihče zahteval :nono:

saj jo imaš, predvsem zaradi sebe seboj O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani smo plačali kazen,ker nismo imeli prve pomoči! :slap: Pri njih je obvezna !:grim

moram priznat, da mam srečo, ker me v avstriji z motorjem niso še niti enkrat ustavili policaji, pa sem vedno tam, kadar sem na motorju( živela golica)! vsi pa pravijo, da so kazni bolj zmerne kot pri nas(beri: se da zmanit, če ni pi..a! upam, da letošnja zima ni preveč utrudla asfalta, ki je že lani kazal znake starosti(vsaj ponekod)! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gdo planira danes obiskat GOLICO :? Jaz bom šel mal gor pogledat.okrog 9.30 od doma :hmm: Če še ima gdo iste plane se vidimo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Golici,ob cesti še polno snega :BUA: V senci še mokro in pesek na cesti :cry: Še ni prišel čas za Golico :nono: Verjetno bo še danes snežilo :grim Bo treba še počakat kak teden :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tej pa nisem kaj zamudil sem bil namenjen gor samo sem si zaradi nevihtnih oblakov v Dravogradu premislil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil na Golici,ob cesti še polno snega :BUA: V senci še mokro in pesek na cesti :cry: Še ni prišel čas za Golico :nono: Verjetno bo še danes snežilo :grim Bo treba še počakat kak teden :OK:

Sem vam že 23. 03. 06 sporočil, da Golica še ni godna za pravo soočenje. Zakaj to vem? Zato, ker sem zelo blizu... Počakat kak teden? :nono: Računaj še na kakšnih štirinajst dni, do tri tedne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi naj bilo narobe z Golico? Včeraj je bilo prav fajn.

D.

Ja iz smeri Eibiswalda je bilo odlično do jezera...tam se pa je začelo malo bolj mokro & peskasto,malo večja kriza je bila meni potem dol proti Lavamundu.

Je pa res,da se mi2 v vožnji ne moreva primerjat,saj si svetlobna leta pred mano.(videl danes v Tuhinjski,ko te je kar zmanjkalo :grim )

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz smeri Eibiswalda je bilo odlično do jezera...tam se pa je začelo malo bolj mokro & peskasto,malo večja kriza je bila meni potem dol proti Lavamundu.

Je pa res,da se mi2 v vožnji ne moreva primerjat,saj si svetlobna leta pred mano.(videl danes v Tuhinjski,ko te je kar zmanjkalo :grim )

lp vuk

Tako pa zgleda ob jezeru, jezero v ozadju je še zaledenelo.

post-5882-1144004510_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bi naj bilo narobe z Golico? Včeraj je bilo prav fajn.

D.

Tebi Danči, ki te ne zaustavi niti toča, sneg, mraz, pesek, mokrota ipd... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!