Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

gregs bo to zlo natanćno vedel, iz Lj do velenje je dobrih 80 pa še do golice ne 40-50, tko na oko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Ojla ! :OK:

Danes popoldan bil gor pa je bila Golica čisto prazna - na ovinku (pri bifeju) parkirana samo dva tovornjaka - nič motorjev - pa pri jezeru samo dva domorodca ( Avstrijca ) z čoperji - na cesti v dolino - proti Mariboru , blizu Routa 69 pa srečal še eno manjšo skupino Reacerjev !

Škoda - pa tako lep dan je bil !! :yea2:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bila na Golici (enkrat za spremembo z avtom .) ), videla pa malo več motorjev, kot jih je naštel Renegade.

No, pa še Golica nekoliko drugače...

post-1658-1122387504_thumb.jpg

post-1658-1122387536.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na golici mrgolelo policajev pri dveh cerkvah priletel na :eek: radar omejitev 70 jaz 120 kmh nisem ustavil policaj mahal kot nor strah me je bilo do meje a na srečo ni bilo problemov :kva2: . ta teden ne grem več gor in pika :nono:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: OJLA :OK:

Fantje - le previdno , da ne bomo prišli na slab glas - tam gori

- če ne bodo začeli Domorodski policaji zajebavat Slovence da bo kaj !!

Pol pa ne bo nič več luštno !! :? :? :?

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na golici mrgolelo policajev pri dveh cerkvah priletel na :eek:  radar omejitev 70 jaz 120 kmh nisem ustavil policaj mahal kot nor  strah me je bilo do meje a na srečo ni bilo problemov :kva2:  . ta teden ne grem več gor in pika :nono:

bli so tut na drugi strani, za jezom!!! :nono:

smo vidli da tut ženske majo jajca( beri: znajo vozit!) simpatična :OK: celjanka z rdečo cbr 600 F je orng polagala!!(ovinke/motor)! :D

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla!

Bil tudi gor vceraj in nisem videl nobenega policaja . B) ., in sicer nekje okrog sedmih. Je pa bilo lepo po dolgem caso spet malo zaoblit gume, da ne bojo samo po sredi znucane.... :ninja:

Sem pa nabasal na luknjo, ki se mi zdi nova :cry: . Me je fajn zabilo.

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli so tut na drugi strani, za jezom!!! :nono:

smo vidli da tut ženske majo jajca( beri: znajo vozit!) simpatična :OK:  celjanka z rdečo cbr 600 F je orng polagala!!(ovinke/motor)! :D

lp 6

če je to tista, ki hodi tudi na marijo, DA baba obvlada situacijo v nulo, mater pa še dobro rit ma :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima ona R6?

Ja res je, pa še na rajdah jo je mal sesula, če jo že ni popravila. Sorry, lapsus...

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da pridem danes gor na Golico... enkrat bolj popoldne... po moje je ETA Golica cca. 18-18:30. Bo kdo tam? Potem pa zvečer v radlje na večerjo.... :whistle:

Slepec, a prideš kaj naokoli? Sem ti včeraj rekel, da me najbrž ne bo na Golico, ampak se stvari spreminjajo... dnevno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da pridem danes gor na Golico... enkrat bolj popoldne... po moje je ETA Golica cca. 18-18:30. Bo kdo tam? Potem pa zvečer v radlje na večerjo....  :whistle:

Slepec, a prideš kaj naokoli? Sem ti včeraj rekel, da me najbrž ne bo na Golico, ampak se stvari spreminjajo... dnevno...  :D

gregs, nisi mi za gume odpisal na PM!

lp 6 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj huda nesreča na golici motorist iz ce z novo kawo se je zaletel v avtomobil

Zgoraj omenjena nesreča se je končala tragično:

Tödlicher Motorradunfall am Donnerstag

Am Donnerstagabend war ein 26-jähriger Slowene mit seinem Motorrad in der Gemeinde Lavamünd (Bezirk Wolfsberg) ins Schleudern geraten. Er schlitterte auf die Gegenfahrbahn und krachte frontal gegen den entgegenkommenden Pkw eines ungarischen Urlaubers. Der Motorradfahrer wurde so schwer verletzt, dass er noch an der Unfallstelle verstarb.

http://kaernten.orf.at/stories/48427/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gori okrog 12,srečal par motoristov,ter radar pri mizarski delavnici-tista dolga ravnina.

Po tem,kar se je dogajalo ter zgodilo zadna dva dni bo pa potrebno nekaj časa za premislek,kajti policija nas ima tako in tako že vrh glave,drugače nebi bili vsak dan gori :angry2: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bi se pa le bilo dobro zavedati, da Golica ipak ni dirkališče...

Maš prav. Enako bi veljalo tudi za vse ostale ceste.

Škoda fanta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uroša ni več! predvčerejšnim smo se skupi slikal na mrzlci... ni mel konkurence na mrzlci, on je bil rojen za dirkališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!