Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

glede na nesrečo in močen promet je za pričakovat dosti policije in radarjev - mene ne bodo vidli lep čas :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na nesrečo in močen promet je za pričakovat dosti policije in radarjev - mene ne bodo vidli lep čas 

Danes jih ni bilo nikjer... vsaj okoli 19:00 ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja) s sinom bila ob pol sedmih zvečer pri jezeru. Nikjer žive duše (samo avti). Srečala par Avstijcev. Nikjer policije, cariniki samo pomahali. Nazaj grede naju prehitelo nekaj traktoristov (čoperistov) med Dravogradom in Radljami. Mogoče kdo od naših?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja) s sinom bila ob pol sedmih zvečer pri jezeru. Nikjer žive duše (samo avti). Srečala par Avstijcev. Nikjer policije, cariniki samo pomahali. Nazaj grede naju prehitelo nekaj traktoristov (čoperistov) med Dravogradom in Radljami. Mogoče kdo od naših?

kje si pa ti carinike videl :hmm: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si pa ti carinike videl  :hmm:  :eek:

Čuj, ne vem kaj so po nazivu ljudje na meji med Slovenijo in Avstrijo. Na Radeljpassu je bila Avstrijka v uniformi, pred Dravogradom pa Avstrijec v uniformi. Naših ni bilo nikjer videt. Hišice so bile prazne. Zdaj ali so kje pili, ali so šli v stečaj, pa ne bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo vidli da tut ženske majo jajca( beri: znajo vozit!) simpatična :OK:  celjanka z rdečo cbr 600 F je orng polagala!!(ovinke/motor)! :D

lp 6

Jap, obvlada obvlada, sej sm vas vidu ene par za vsak ko sma prisla gor obrnat ste se vsi prlepl na ograjo tm gor :D

Uroša sem pa poznal in še par dni prej pogovarjal z njim na mariji reki :/ groza še zdej ne morem verjet :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, ne vem kaj so po nazivu ljudje na meji med Slovenijo in Avstrijo. Na Radeljpassu je bila Avstrijka v uniformi, pred Dravogradom pa Avstrijec v uniformi. Naših ni bilo nikjer videt. Hišice so bile prazne. Zdaj ali so kje pili, ali so šli v stečaj, pa ne bi vedel.

to so bli pol zihr policaji, ker carinikov ni več na meji, razen če delajo kakšno štih probo pa mal nafto kontrolirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans ob cca 15h bom gor na parkingu, vam pomaham B) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zdrawc a si vidu mogoce na pocesnem delu olne madeze pa ene rumene trakove?

Se je tm ubil fant s kawatom?

Nekje na sredi med Lavamindom in parkingom sem videl na levi strani cestišča, označen kraj nesreče (pink sprey). :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc a si vidu mogoce na pocesnem delu olne madeze pa ene rumene trakove?

Se je tm ubil fant s kawatom?

Če je to na onem ovinku pri gostilni z leve strani, če pelješ navzgor iz Lavamunda (cca 50 višje od gostilne, se mi zdi da so na drugi strani neke tri breze), ja pol je to blo tam. Žalostno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to na onem ovinku pri gostilni z leve strani, če pelješ navzgor iz Lavamunda (cca 50 višje od gostilne, se mi zdi da so na drugi strani neke tri breze), ja pol je to blo tam. Žalostno!

Ja, žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: OJLA ! :OK:

Danes bil gor okoli 14:30 ure - srečal kar dosti CE ljskih tabilc (pri bifeju na ovinku).

Policije ni bilo kje za videt - vreme super ....

Je pa na Routu 69 bilo srečanje WV tunig avtomobilov - tekmovanje je bilo tudi zanimivo vsaj kaj se Ojačevalcev - Sounda ....

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Bil danes gor popoldne, malo pred dežjem.

Gor sem bil prvič pa še to z 125cc motorjem, morem rečt da se je res fajn tam vozit :)

Mogoče je mal švoh motor ko se je treba navzgor vozit, drgač pa gre lepo. Še pridem kdaj..

Jaz sem iz velenja torej mam CE tablico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvič napadel Golico z enoslednim vozilom;za začetek je bilo malo spoznavanja,tako,da je bil tempo čisto turistični, sopotnica se je tudi zelo dopadlo,srečal dosti motoristov,pomahal na glavnem ovinku in se ustavil ob jezeru. Na poti mimo Sobotha pri spustu srečal navzgor dirjajočega rdečega Dodge Viper-ja(mater je letel mimo). Impresivno kako je šibal mimo...v glavnem bilo je lepo.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti mimo Sobotha pri spustu srečal navzgor dirjajočega rdečega Dodge Viper-ja(mater je letel mimo). Impresivno kako je šibal mimo...v glavnem bilo je lepo.

lp vuk

:topic:

:eek: Stealth, menda... :hmm:

Sicer pa nima veza (no, pa jo ma, ker Viper pri nas..) :grrr

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Saj to ni blo pri nas;je bil kar Viper z jodlarskimi tablicami;ma pa kolega Stealtha in ga zelo dobro poznam,pa še boljša polovica je zelo dobro avtomobilistično podkovana,tak da se nisva zmotla.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napad na Golico danes je prestavljen na nedoločen čas... :cry: Baje bo še malo poscavalo tam gori, pa grem v drugo smer... na zahod... :whistle:

Pridem drugič... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

:eek: Stealth, menda...  :hmm:

Sicer pa nima veza (no, pa jo ma, ker Viper pri nas..) :grrr

:topic:

Dej no, moraš bit že fajn "mona", da Stealtha zamenjaš za Viperja .) Slednjega bi takoj imel, če bi bili denarčki :D No, sm :topic: ,zato o tem tukaj ne bom več

:xx:

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes prvič na Golici :worship: , vreme super, gori sami jodlari ob 12:30, tak, da neke komunikacije glih ni blo.

Jutri popoldne jo spet napadem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes prvič na Golici :worship: , vreme super, gori sami jodlari ob 12:30, tak, da neke komunikacije glih ni blo.

Jutri popoldne jo spet napadem :OK:

danes nas bo ene par iz celja verjetno gor uletel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nas bo ene par iz celja verjetno gor uletel

pa ne samo iz celja, tut iz sg-ja, kot vsak dan! če bo le vreme zdržalo! :?

če koga zanimajo gume dunlop naj me kontaktira na pm! se da ugodno dobit!

lp p. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!