Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

mogoče lahk naslednjič probate paralelke vozit - vsak na eni špuri, oba v isto smer ... :D

ideja... bom probu še kerga pacienta dobit, če bo za akcijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na plavutke in masko ne pozabi.  :lol:

:lol1: :lol1: bom še čovn zravn vzel, da bom lohka mal glisiral

oki, zdej pa dojst zajebancije... vozte previdno in v mejah svojih sposobnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  bom še čovn zravn vzel, da bom lohka mal glisiral

oki, zdej pa dojst zajebancije... vozte previdno in v mejah svojih sposobnosti...

ok, konc zajebancije!

berni bo za 14 dni parkiro zverinco, se bo golici kr malo stozlo po njemu!

bedo, pocuki me za rokav ko se vidima, boma debato nadaljevala!

samo ta vikend slabo kaze z vremenom!

ajd, 6! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:  Pa ne da boš uno "teto" fotografiral....  :lol1:

Teto boš ti fotografirala, ko bo mene nabutala! :lol1: mene ne bo :rolleyes: višja sila! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo počakali pa nedeljo :) Tle u NG je pa sonček in skorej brez oblačka :blush:

:naughty: Pri nas je tudi sonček ............... nad oblaki , gih kar se bo ulil :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koleno je pa že kar krepko preko črte. Pa glava tudi. Hja, amaterji...

Mimogrede, danci: konkretno na tej sliki in v tistem delu ceste (pa še malo prej) se prav lepo vidi, kaj je za ovinkom, tako da lahko mirne duše založiš z glavo in kolenom preko črte, če seveda želiš... .)

Vsekakor pa ne zagovarjam vožnje preko črt v nepreglednih ovinkih. :grrr

Je pa pomemben tudi kot slikanja: konkretno pri meni se na neki sliki (ne na teh) vidi, kot da bi bil na drugem pasu (če malo pretiravam), a sem ves čas popolnoma in s celim telesom na svoji strani... .) Pač je bolj od strnai slikano in izgleda drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče lahk naslednjič probate paralelke vozit - vsak na eni špuri, oba v isto smer ...

Sym, jaz sem pa to delal... ne boš verjel.. :kva2: In to kakšnih 15 kilometrov!!! :yea2:

(a moram povedat, da je bila cesta zaprta in da sta pred mano vozila dva policista, PARALELNO, seveda, vsak po svojem pasu... :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cudno, ker danes nisem nobenega motorista srecal gor. parkirisce je samevalo kot ze dolgo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cudno, ker danes nisem nobenega motorista srecal gor. parkirisce je samevalo kot ze dolgo ne.

Bila sva malo čez 17h še gori! Pa kdaj drugič. :OK: Bilo je pa res bolj prazno in malo hladno. B) ampak fino fajn :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila sva malo čez 17h še gori! Pa kdaj drugič. :OK: Bilo je pa res bolj prazno in malo hladno. B) ampak fino fajn :slap:

pa avto gužva je bla! ob sedmih se je pa vscalo! komaj ušel!

6 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj boste rekli, da Motoristek ne more brez Goličke :lol1: samo danes je bila mokra :cry: ampak se je vseen splačalo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) če bi jaz prišla gor bi bla še bolj fajhtna,golica seveda

bo treba jit letos še enkrat gor zdej mam glih nove gume tko da bi blo super sam kaj k si je trebas cajt najdit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.) če bi jaz prišla gor bi bla še bolj fajhtna,golica seveda

bo treba jit letos še enkrat gor zdej mam glih nove gume tko da bi blo super sam kaj k si je trebas cajt najdit

js sn pa vsaj dvakrat na tedn na gori! :naughty:

6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!