Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

halo :OK: :OK: fantje Golica je super ampak kdo ma rad sebe je Grobnik še vedno zakon in lahko je tudi dost ceneje,preverjeno,,,,,,,,,,,,,,,,, B) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bli danes dopoldne, prijatelj je žal pri cerkvi zapeljal s ceste in padel, na srečo v travo!

pol sem se pa tut šparal naprej! ej a sveže položen asfalt prime al ne!? nikol si nisn upo probat!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dones bil na Golici ob 8.00 vjutro. Lepa in prazna cesta.

na Golici se lahko brezplacno kopas, ali je treba kej placat? Pa tam sm vidu, da majo neke colne... a lahko rentas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz bil na njej :kva2: okol 11.30h. Tudi en spodaj zadnji ovinek iz ceste, samo mislim, da nič ni bilo, če si od tu povej kako je bilo. :yea1: Jaz sem rastural RT do daske :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz bil na njej :kva2: okol 11.30h. Tudi en spodaj zadnji ovinek iz ceste, samo mislim, da nič ni bilo, če si od tu povej kako je bilo. :yea1: Jaz sem rastural RT do daske :lol1:

Čakamo obširnejše poročilo (RT :eek: WTF)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

včeraj sem jo spet! parkrat sem tja :OK: gor dol :OK: :OK: blo je super :kva2: temperatura je bla :OK: nartabulš!

samo je pa na dolgih asfalt ponekod že bogi! :angry2: menda bojo pa ja zrihtali krajtlehi, do druge sezone vsaj! :cry:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 11 dvakrat prevozu ,popil kapučo in kolo 4,50 evr.?!,jo mahnu čez Kaplo na Pavličevo sedlo,pa v Lučnah šel desno na Volovjek,Kranjski rak,Kamnik,Črnuče,vidu ful motoristov -KRASEN IZLET

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor. Lepo popoldne, dobra vidljivost in oprane ceste. Naletel na radar (omejitev 70, vozil 94), se lepo pogovoril z žandarji- ni bilo kazni. :OK: Zgoraj na parkirišču parkiranih kar nekaj motorjev, zaprt bife-ne vem zakaj, :slap: malo martinčkanja in nato spust proti Eibiswaldu-mrzlo, mrzlo. Je pa iz dneva v dan od Eibiswalda proti parkirišču (dolgi ovinki) čedalje več zaščitenih kovinskih ograj :OK: . Na novo preplaščena cesta od pumpe naprej. Za pozdravit, žal nisem imel fotoaparata ,da bi jih malo poslikal (poslikam prihodnjič).Povratek preko prelaza Radelj in nato na avgustovski sadni čaj. Pogrelo je..... :lol1:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast bi jo tudi ! Kdaj pa jo greš naskakvat ?

Iz Celja ob 11.30h. cca ob 13.30h pri bifejčku. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Celja ob 11.30h. cca ob 13.30h pri bifejčku. :yes:

Dopoldan kristalno jasno vreme, nobene gneče.

Ob 11:30 smo bili že nazaj v MB. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes jo bom pa jaz naskočil... :kva2:

js sn jo tut dans zrihto! najprej okol pohorja pol pa še na goro! ja fajn je blo! :OK:

res so zrihtali prave ograje ponekod! samo še na najbol "divjih delih še pa bo" :OK: tk naprej! spodaj pa so nekaj frezali asfalt! menda bojo pa ja zasfaltirali!!?? :hmm:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikano v torek popoldan. Ogromno motorjev in radarja na obeh straneh. Zelo lep izlet so nekoliko pokvarili policaji na avstrijski strani meje. :angry:

post-1424-1155791734_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj gor. Lepo popoldne, dobra vidljivost in oprane ceste. Naletel na radar (omejitev 70, vozil 94), se lepo pogovoril z žandarji- ni bilo kazni. :OK:

:hmm: :hmm: Kaj si avstrijskim žandarjem le rekel ali pokazal, da so bili tako tolerantni? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: Kaj si avstrijskim žandarjem le rekel ali pokazal, da so bili tako tolerantni? :hmm:

da jih bo na Motosvetu zatožil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: Kaj si avstrijskim žandarjem le rekel ali pokazal, da so bili tako tolerantni? :hmm:

Lepa beseda vedno lepo mesto najde.....Standardno: vozniško, prometno, homologacijo za Akrapote :naughty: nOpozorim že mogoče, tožim pa ne..... :whistle:

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa beseda vedno lepo mesto najde.....Standardno: vozniško, prometno, homologacijo za Akrapote :naughty:

Zakaj se mi dozdeva, da to nekako ni celotna zgodba. Pri sosedih se namreč "20 preko" normalno zaključi vedno z 20EUR (to je popust iz 35EUR) in dogovori so mogoči za manj kot "20 preko".

A si ziher, da ni blo še kaj :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se mi dozdeva, da to nekako ni celotna zgodba. Pri sosedih se namreč "20 preko" normalno zaključi vedno z 20EUR (to je popust iz 35EUR) in dogovori so mogoči za manj kot "20 preko".

A si ziher, da ni blo še kaj :whistle: :whistle: :whistle:

Bila, bila, brez skrbi......včasih imaš pač srečo, da so dobre volje.....Sem jim mogoče deloval malo prestrašeno, saj mi niti približno ni blo jasno, kje so me izmerili......Al pa je bla samo štih proba, al pa so ga pred mano žgali, pa sem jaz bil prava cvetka. Sam se drugače po ta prvih ovinkih peljem, 10-20 km več, kot so me izmerili-tokrat. Tokrat nisem bil razpoložen, pa še hladno je bilo.

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerijo te s stacionarnim radarjem ob drevesu iz gozda - nimaš pojma da je radar. :whistle:

Nas so tudi pohopsali prejšnji mesec 95 v 70 in je bilo tudi 20 evrov. Policaj neki brko - prijazen u nulo.

Saj ne moreš verjet, se zdaj bolj splača po avstriji vozit k doma? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerijo te s stacionarnim radarjem ob drevesu iz gozda - nimaš pojma da je radar. :whistle:

Nas so tudi pohopsali prejšnji mesec 95 v 70 in je bilo tudi 20 evrov. Policaj neki brko - prijazen u nulo.

Saj ne moreš verjet, se zdaj bolj splača po avstriji vozit k doma? :blink:

dej povej kje je ta radar, ker ga js še nisem vido :( , pa sem vsak drug dan na gori! :OK:

tkaltk se bol splača vozit v A, ceste bolše :OK: , kazni manjše :OK: ! moram potrkat po lesu, na motorju me še niso uhvatili! :OK:

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!