Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Kakšno je kaj stanje s policisti tam gori? So v večjem številu prisotni tudi med tednom ali samo ob vikendih?

lp vuk

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno je kaj stanje s policisti tam gori? So v večjem številu prisotni tudi med tednom ali samo ob vikendih?

lp vuk

Med tednom manj, med vikendi in prazniki več. Predstavniki avstrijske oblasti se vozijo tudi s civilnimi avtomobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med tednom manj, med vikendi in prazniki več. Predstavniki avstrijske oblasti se vozijo tudi s civilnimi avtomobili.

na srečo še nisem izkusil tega! niti videl!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na srečo še nisem izkusil tega! niti videl!

lp 6

Jaz pa že :angry: :angry: :angry:

Pa je šlo 25€ policaju v žep. Še sreča, da sem jih imel zraven, ker drugače ne vem, kako bi se zmenila glede kazni. :hmm: :hmm: :hmm:

Med tednom manj, med vikendi in prazniki več. Predstavniki avstrijske oblasti se vozijo tudi s civilnimi avtomobili.

...in tudi s civilnimi motorji. Poznam samo Hondo XX, ki se ti prilepi na rit. Seveda daš gas... Ampak omejitev je po celi poti 70km/h!

Edina sreča. da jih med tednom ni velikokrat gor. :OK: :OK: :OK:

Ah ja, kolega mi je pravil, da hodijo na Golico vadit tud s službenimi motorji. Osebno jih pa še nisem videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bila fajn procesija na sveto(motoristično) goro. Oblegana kot že dolgo ne. Farja ni blo, pa tud pri pumpi se nisem spovedal pri žandarjih (bil zgoraj na parkplacu opozorjen).... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil gor. na vrhu samo avstrijci, doli pri jezeru pa trije s celjskimi tablicami...honda vfr, yamaha tdm850 in yamaha fazer.

je bla fajn vožnja, policajev nikjer, je pa že precej hladno tam gor, tako da se primerno oblečite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat uspešno osvojena Golica,srečal samo 5 motorjev in en kamion z lesom,ki se je pripeljal kar po moji strani.

Pri spustu iz mejnega prehoda Radlje bodite previdni,spet so rihtali bankine in kot ponavadi je več peska na cesti kot kje drugje;pesek je pa na parih ovinkih čez celoten vozni pas.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že fajn mraz na Golici, a se da še vseeno malo hitreje pelat?

Bi mogoče jutri šel na en giro. :hmm:

Nič mraza ni blo danes(leder+tanka švic majčka je bilo čisto dovolj);se je dalo lepo peljat :OK: Če bo čas dopuščal bom tudi jaz jutri po službi skočil gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo fino. Trikrat kratke :yea1: enkrat na pol dolge.

Upam, da še več takih dni letos.

6 ti samo kliči sem vedno za če sem le doma. :OK:

Popravljeno . Popravil berni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že fajn mraz na Golici, a se da še vseeno malo hitreje pelat?

Bi mogoče jutri šel na en giro. :hmm:

še da, še da! sprobal včeraj! verjetno moja zadnja letošnja medtedenska pošihtovska golica :( ! verjetno še kaka čez vikend! :OK:

iz preventive sem si db killer nazaj zabil! :(

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sva jo z Mausom obdelala. Jaz na modrem angleškem skuterju, on na kurbiš rdeči Yamahi. Seveda se najinim čarom ni mogla upreti Alka, zato se je pridružila s plavo Krawo. Na vrhu sta mi pobegnila v gozd :eek: :eek: . Le kaj sta počela :hmm: :hmm: :hmm:

Golica nas je voljno sprejela, čeprav je bila suha :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva jo z Mausom obdelala. Jaz na modrem angleškem skuterju, on na kurbiš rdeči Yamahi. Seveda se najinim čarom ni mogla upreti Alka, zato se je pridružila s plavo Krawo. Na vrhu sta mi pobegnila v gozd :eek: :eek: . Le kaj sta počela :hmm: :hmm: :hmm:

Golica nas je voljno sprejela, čeprav je bila suha :lol1: :lol1:

jaz sem pa zaj****** :cry: :cry: , saj ste še zame kakšen dober ovink odpeljali :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa zaj****** :cry: :cry: , saj ste še zame kakšen dober ovink odpeljali :grim :grim

Pol bi pa še midva v gozd pobegnila :P

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu sta mi pobegnila v gozd :eek: :eek: . Le kaj sta počela :hmm: :hmm: :hmm:

Golica nas je voljno sprejela, čeprav je bila suha :lol1: :lol1:

S TABO GREM V GMAJNO IN MAM NOVO TRAJNO

LJUBI DAJ OBLJUBI KUŠTRAL ME NE BOŠ

S TABO GREM V GMAJNO NAMA BO SIJAJNO

V TRAVCO BOVA LEGLA NASRED DIŠEČIH ROŽ

S TABO GREM V GMAJNO KER MAŠ NOVO TRAJNO

SUPER TI PRISTAJA V VETRU PLAPOLA

S TABO GREM V GMAJNO NAMA BO SIJAJNO

TI BO ČIST VSEENO KAKO BOŠ ZGLEDALA

Rada bi rada s tabo odkrivala nove poti

tebi pa vedno se le v gmajno mudi

saj nič ne rečem veš tudi mene tja vleče močno

kodri mi divje gor in navzdol skačejo

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sn jo še enkrat! :OK: super! sicer je ob 6 že malo hladno, samo še gre !! :grim :grrr ! čist lahko se zgodi, da je to bla moja zadnja letos!

bil tudi na marijireki, prvič letos! pa ni nobene primerjave z goličko, sploh! samo druga pa konc! :angry2: pa polno šodra povsod :BUA: pa dreve so sumljivo blizu! za supermoto pa je po mojem liga!

ajd!

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da imate dobro mnenje o Golici. Peljite se kdaj ob jezeru, počasi seveda, je kaj videt, ce ste ljubitelj, obcudovalec narave. Ja, cesta na Radeljpas pa je :BUA: bol tak!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prej celo leto skoraj nič (samo enkrat), sedaj pa v dveh dniveh kar 2x :D

Še vedno se da peljati zelo lepo. Čisto novo gumo spravil preko slončkove glave. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!