Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

Mrbit, mrbit, jo položim danes spet. :ninja:

Jaz sem jo danes. Na nekaterih delih je bila mokra. Mislim, da sem srečal na poti tudi XR 800. (močerada) :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jo danes. Na nekaterih delih je bila mokra. Mislim, da sem srečal na poti tudi XR 800. (močerada) :D

Mama ti je močerad :kva2: Ja izgleda, da sva se res. Samo ne vem kje :hmm: ? Sn tak gledo, ki bom žandare vido, da sn pozabo okol pogledat...... Smo se morali za malo falit... Pa drugič! LP Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he tudi jaz in Mare sva bila včeraj gor. Kje za vraga in kdaj za vraga smo se vidli :D

:whistle:

Zgoraj sem bil okoli 14. 30. ure. Sedel sem na kamniti ograji ko so Celjani polagali ovinke. Malo za tem je avstrijski žandar "obdeloval" enega Slovenca, ki mu je odpadla tablica. Na koncu se je vse lepo končalo.

Na žalost se v živo še ne poznamo. :yea1:

Mama ti je močerad :kva2: Ja izgleda, da sva se res. Samo ne vem kje :hmm: ? Sn tak gledo, ki bom žandare vido, da sn pozabo okol pogledat...... Smo se morali za malo falit... Pa drugič! LP

Spuščal sem se navzdol v smeri Dravograda, ko si švignil mimo mene v pozi V. Rossija.

Mama mi je močerad. :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj sem bil okoli 14. 30. ure. Sedel sem na kamniti ograji ko so Celjani polagali ovinke. Malo za tem je avstrijski žandar "obdeloval" enega Slovenca, ki mu je odpadla tablica. Na koncu se je vse lepo končalo.

Na žalost se v živo še ne poznamo. :yea1:

Spuščal sem se navzdol v smeri Dravograda, ko si švignil mimo mene v pozi V. Rossija.

Mama mi je močerad. :lol1: :yea1:

Te pa nisi vido mene O:-) Škoda, da se nismo videli, ja pa bila na parkplacu full gužva. Tudi Slovencev je bilo ogromno......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm midva sva bila gor okoli 13:00. V smeri proti Eibiswaldu še bilo nekaj vlage na cesti tako da je bilo treba malce z rezervo odvoziti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans med drugim skočil tudi na Golico. Že na začetku sva dohitela policaje v octavii se mi zdi, ki so nama po kake 500m vožnje za njimi prijazno pokazali naj jih prehitiva. Tak da so si prislužili en plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pa nisi vido mene O:-) Škoda, da se nismo videli, ja pa bila na parkplacu full gužva. Tudi Slovencev je bilo ogromno......

Sem gledo :eek: , pa te nisn :grrr vido v tisti gužvi kljub tvojemu :naughty: žutemu kombinezonu. Škoda, bi kako rekli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, zej pa definitivno: dans sem jo zadnjič letos! :( :OK: blo je super! samo že preveč mrzlo za moje gume, da bi jo v ss stilu :D , prej v ls stilu! pa še zeblo me je- mam bol letno opremo! pa vseeno ok! jutr ga spučem, namažem, pa dam za 6 mescov na spanje!

papa za letos! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !

lp 6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem jo danes naskočil. Bilo je super ampak kar malo preveč hladno. Policaji so tudi kasirali nekje na pol poti med jezerom in gostilno, radar pa so imeli postavljen na ravnini pred jezerom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se poslovit.... :worship:

Ste se v takem številu poslavljali, da nismo našli prostora za naša mopeda pri bifeju ...

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste se v takem številu poslavljali, da nismo našli prostora za naša mopeda pri bifeju ...

:eek:

Ob 13.30h, ko sem bil gor so bili samo trije motorji in sem šel naprej na Radelpass :yes:

Lepo sem se poslovil od nje... :wub:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi js sem verjetno poslovil za letošnjo sezono. :( Bil gor okol 15.00. Blo polno motoristov.

Lepa kratka furca :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri debeli Berti sem se priključil avstrijski velikiii motoristični skupini. Skupaj smo pot nadaljevali do Lavamunda. Oni desno, jaz pa gasaa proti Golici.

Ob cesti so se pasle ice in drobnice. Srečal sem tudi radar. Iz dimnikov se je kadil dim, jaz pa sem se poslovil od Route 69.

Cesta je bila suha, na vrhu pa smo se gužvali trije. Pot nadaljeval v smeri Dravograda, MB - Pohorja in domov. Lepih 235 km. V Selnici ob Dravi ob 15. 30 uri sem verjetno srečal XR 800. Si bil danes pol močerada. Sem se ustavil in v ogledalu opazoval, če boš naredil isto. Boli tebe za Šokca. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz biv danes na Golici, samo z piciklinom. Srecal kar nekaj motoristov. Prehiteval nisem nobenga,se mi ni dalo divjati :P :P :P :D :D :D

Je biv kdo od vas gor? Al je že premrzlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz biv danes na Golici, samo z piciklinom. Srecal kar nekaj motoristov. Prehiteval nisem nobenga,se mi ni dalo divjati :P :P :P :D :D :D

Je biv kdo od vas gor? Al je že premrzlo?

js nism biu, bi biu pa z veseljem :OK: !

sn pa namesto tega kombinezon puco! se sveti ko nov!

spomladi jo pa ruknem! :OK:

lp 6

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri debeli Berti sem se priključil avstrijski velikiii motoristični skupini. Skupaj smo pot nadaljevali do Lavamunda. Oni desno, jaz pa gasaa proti Golici.

Ob cesti so se pasle ice in drobnice. Srečal sem tudi radar. Iz dimnikov se je kadil dim, jaz pa sem se poslovil od Route 69.

Cesta je bila suha, na vrhu pa smo se gužvali trije. Pot nadaljeval v smeri Dravograda, MB - Pohorja in domov. Lepih 235 km. V Selnici ob Dravi ob 15. 30 uri sem verjetno srečal XR 800. Si bil danes pol močerada. Sem se ustavil in v ogledalu opazoval, če boš naredil isto. Boli tebe za Šokca. :whistle:

Ja sem bil, ja. Čist tako na pijačo sem se peljal. Moja zadnja vožnja letos. Če bi te uspel videt, bi dal za pijačo (imam še dolg). Pa drugič. Drugače sem se od Golice poslovil že pred časom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem bil, ja. Čist tako na pijačo sem se peljal. Moja zadnja vožnja letos. Če bi te uspel videt, bi dal za pijačo (imam še dolg). Pa drugič. Drugače sem se od Golice poslovil že pred časom....

OK :grim :grim :yea1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepa in relativno topla (s primerno opremo seveda :P ) jesen je danes kar vabila na Golico. Za zaključek sezone seveda. Med potjo sem srečal bolj malo drugih, na vrhu pa se je nekaj po 15.uri na soncu grelo 5 motoristov in precej več avtomobilistov.

Če se bo še kdo spravil gor, naj pazi, ker je po cesti, predvsem v višjeležečih ovinkih, polno nesnage (macesnovih iglic?) in tudi v oči sijoče sonce ni ravno blagodejno pri vožnji navzdol. :BUA: Temperatura pa tako ali tako s pravo opremo ni problem.

Lep zaključek sezone vsem. :OK:

[attachmentid=85126]

post-1675-1162151657_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Škoda, da so začeli avstrijski policisti izvajati strožji nadzor nad dogajanjem na Golici. Včasih smo ga vsak sončni dan v sezoni poganjali do nezavesti od Lavamunda do rondoja pod Radlpass-om. Zdaj pa se to ne da več. Včasih je res "letelo". :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da so začeli avstrijski policisti izvajati strožji nadzor nad dogajanjem na Golici. Včasih smo ga vsak sončni dan v sezoni poganjali do nezavesti od Lavamunda do rondoja pod Radlpass-om. Zdaj pa se to ne da več. Včasih je res "letelo". :lol1: :lol1:

res čudno, da so začeli izvajati strožji nadzor :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!