Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

ste pa pridni vsi letos da tako lepo polnite jodlarsko blagajno trance_25_naughty.gif

pa vozite se bolj zgodaj al pa popoldne takrat jih ni tako dost

Mene so zahaklali ob 17:09, Mutika in Gody pa dopoldne nista naletela na nobeno radarsko kontrolo :photo:

Radar detektor je kazniv v Avstriji, ni? :hmm:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so zahaklali ob 17:09, Mutika in Gody pa dopoldne nista naletela na nobeno radarsko kontrolo :photo:

Radar detektor je kazniv v Avstriji, ni? :hmm:

je ja in to zelo drag špasclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem......... samo posedovanje radar detektorja ni kaznivo. uporaba pa je. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se danes odločil, da si prvič vzamem to zloglasno turo črez Golico. Moreč reči, da sem bil res pozitivno presenečen, res lepa cesta, okolica in razgledi, predvsem v počasnem delu ... Bo treba še iti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem se danes odločil, da si prvič vzamem to zloglasno turo črez Golico. Moreč reči, da sem bil res pozitivno presenečen, res lepa cesta, okolica in razgledi, predvsem v počasnem delu ... Bo treba še iti :kva2:

Za lepe razglede in malo bolj touring cesto je treba po tejle poti.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za lepe razglede in malo bolj touring cesto je treba po tejle poti.

Ja tule je kar lepo, lani sem šel tukaj s skupino iz naših logov, meni se dopade tale pot, lepi kraji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej avstrijski stric te bo kaznoval če te bo htel. reko ti bo da mas preglasn moped pa ti nebi db mero( ker je on strokovno usposobljen da ve kaj je preglasno) isto nebo mel laserskega merilnika pa ti bo povedal da si bil 30km/h prehiter

tak da fantje ne razpravljat. kak in zakaj. sprijazi se da če bo mu da boš plačal boš plačal. če se ne boš strinjal z tem pa pač sudijada....

tak da...........

avstrija ni balkanclosedeyes.gif

aja kazni so pa mile, tako da ne vem zakaj razpravljate kak in kako pa zakaj pa koliko........

moje izkušnje so precej bol človeški kot naši, le obnašat se je treba pa nemško dobro znatwhistle.gif

točno to!

že nekaj let se vozim na golico in to večinoma s preglasnimi rori. iz lastnih izkušenj vem (to sem tudi že napisal) lahko povem, da ti ne pomaga nobena homologacija, če si opazno preglasen ali te celo zmerijo. lahko maš pa flašo našraufano na motor, in če ni preglasen, ti ne bo hudega.

če te izmerijo, in nisi preglasen, hvala in nasvidenje. pri merjenju tolerirajo 3 decibele, tako kot so jih meni(beri: akrapovič brez killerja).

kar se pa tiče dirkačev, predvsem nedeljskih, pa so po mojem občutku najbolj alergični na une, ki skozi naselje terajo 120 in več.zato pa največkrat merijo pri pumpi. če sredi šume nažigaš boljkotne nikogar ne moti.

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je cesta 69 še naprej proti Šentilju, enako dobro ali slabša kot na odseku Lavamünd-Aibl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je cesta 69 še naprej proti Šentilju, enako dobro ali slabša kot na odseku Lavamünd-Aibl?

Cesta je v večini dosti boljša kot na omenjenem odseku vse tja do Bad Radkersburga. Meni se zdi boljša kot večina slovenskih cest. Je pa res, da cesta postane tam nekje od Strass-a naprej dokaj ravna, dolgočasna in tudi naselij je bistveno več, kot prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo pičil ta vikend (22. ali 23. 05. 2010) na Golico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je kr biu. Nekaj fotkic s tradicionalnega moto srečanja na Weinebene (tale vikend).

Z Golice

617c4033.jpg

Pri Karmen in Anžetu - Weinebene haus: www.weinebenehaus.com

617c4043.jpg

Večerni ambient

617c4071.jpg

617c4076.jpg

617c4086.jpg

Po roštiliadi se je začel in do jutranjih ur nadaljeval Party program :winkiss:

617c4120.jpg

617c4149.jpg

617c4152.jpg

617c4156.jpg

Ja, fletn je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fazer03: Nobena privat žurka. Moto klub Medvode je imel gor srečanje. Ti je Snecer potešil apetit?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna pa je cesta 69 še naprej proti Šentilju, enako dobro ali slabša kot na odseku Lavamünd-Aibl?

Kje bi našel celotno routo 69 ???

Hvala

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!