Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

yep, je res. na koroski strani je za enoslednoa vozila v max 70 km/h.

zaradi raznih kaskaderjev, katere so s spohtlil praskali iz skarp in skal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, je res. na koroski strani je za enoslednoa vozila v max 70 km/h.

zaradi raznih kaskaderjev, katere so s spohtlil praskali iz skarp in skal.

lahko bi se jutri dobili na vrhu... ob... trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 07:45 pa res, a sem bolj kot ne soliral. je bilo se hladno.

bil v desnem ovinku fotografirani banditek kdo od tu? za njim fazer(?) ali stromcek(?) s KR-tablico, iz smeri lavamünda.

ob 10:00, ko sem se vracal, cisto druga slika; parkirisce na vrhu ze obljudeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, je res. na koroski strani je za enoslednoa vozila v max 70 km/h.

zaradi raznih kaskaderjev, katere so s spohtlil praskali iz skarp in skal.

A je kje kakšna tabla za to omejitev? Sam je namreč nisem opazil O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje kakšna tabla za to omejitev? Sam je namreč nisem opazil O:-)

Če sem prav štev,so 4 v eno smer. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje kakšna tabla za to omejitev? Sam je namreč nisem opazil O:-)

pa ne samo ena. :naughty: beri podnapise pri tablah kjer pise "70". :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Utrinek" iz Golice danes :)

p6069508.jpgp6069509.jpg

prvo je zgleda opravil "servis" potem pa si prižgal do filtra, hehe.

Ko smo zadnjič debatirali...

Me je včeraj ustavil brkati Jodlar, brzine ni uspel nameriti, zato je malo pogledal okoli motorja, predvsem gume in kar dobre volje zaželel srečno pot. Ne da bi sploh hotel kakšne dokumente. Po moje so "razerj" lovili.

Tako da vedno ne "najdejo" nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo bil gor,lepa narava,odlično vreme,super razgled. Vožnja pa vse prej kot prijetna zaradi številnih kamikaz, ki ti pripeljejo nasproti po tvojem pasu, te prehitevajo po desni in podobno zadeve....žalostno pa to, da so bili poleg lokalnih matadorjev,to sami slovenci :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al se navadi, al pa ne hodi gor.....sicer je pa dost drugih lepih cest....trance_25_naughty.gif

...povej povej...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy:

točno to!

že nekaj let se vozim na golico in to večinoma s preglasnimi rori. iz lastnih izkušenj vem (to sem tudi že napisal) lahko povem, da ti ne pomaga nobena homologacija, če si opazno preglasen ali te celo zmerijo. lahko maš pa flašo našraufano na motor, in če ni preglasen, ti ne bo hudega.

če te izmerijo, in nisi preglasen, hvala in nasvidenje. pri merjenju tolerirajo 3 decibele, tako kot so jih meni(beri: akrapovič brez killerja).

kar se pa tiče dirkačev, predvsem nedeljskih, pa so po mojem občutku najbolj alergični na une, ki skozi naselje terajo 120 in več.zato pa največkrat merijo pri pumpi. če sredi šume nažigaš boljkotne nikogar ne moti.

no zdaj lahko povem, da so tut jodlarji lahko balkanci, kar do sedaj nisem mogel, ker nisem mel slabih izkušenj z njimi. v soboto popoldne je "prijatelja" mo.tila marsikakšna malenkost na mojem motorju. ker so me nasprotivozeči opozorili nanje, me pač izmerit ni mogel. kljub mojemu dopovedovanju, da so mi njegovi sodelavci že merili ror, in je bil v mejah normale, mi je na vse pretege govoril, da sem preglasen, ker pač nimam db killerja, niti papirjev za akrapota. tablica je bila prepoložna, pa čeprav to do sedaj ni še nikogar motilo, pa so me že najmanj 5x ustavili, nisem imel odsevnika, ok aftermarket žmigavci so bili v redu, ker piše E na njih. vse to stane 300€, kar po pregovarjanju zniža na 75€. medtem mimo prileti plastičar z najmanj 120 pa samo pogleda. pa mu povem, da je po moje najpomembneje, da ne nažigam kot budala, pa se on ne strinja, češ folk tu okoli se buni ne zaradi dirkačev in hitrosti ampak zaradi glasnosti. mene pa zaradi odsevnika je..! balkanc. pol pa še keša nisem mel dovolj, mi je pa kolega kr slip na mastercardu potegno. svašta. moj nauk: prcepi ga ko budala, pa ti bo dal 35€ kazni za hitrost, ostalega pa ne bo gledal :worship:

jebiga. davek na golico se je fejst zvišal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek sem govoril z policajem (a) in mi je povedal da so dobili nalogo čimbolj temeljito kontrolirajo in pokasirajo slovenske motoriste,ker jih je na avstrijskih cestah preveč in tudi naredijo največ sranja tako da če se bomo hoteli voziti po avstriji bomo pač plačevali jebat ga še vseeno se izplača ker avstrijske ceste so zakon .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šla na Golico ob 20h, bila je prazna, ura je bla pozna verjetno, srečala sem pa le enega ;)

zarad prazne ceste, je bil užitek tem večji :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šla na Golico ob 20h, bila je prazna, ura je bla pozna verjetno, srečala sem pa le enega trance_44_wink5.gif

zarad prazne ceste, je bil užitek tem večji trance_05_banana.gif

Ugotavljam, da tebi bolj proti večeru prihaja worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri popoldan tud jst skoču gor, prazna cesta, na parkirišču pa parkirana samo ena ninja... :whistle:

post-15567-1276091451_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še dobro da vas večina od cele Jodlarije pozna samo Golico in pa Veliki klek.....:rolleyes:

Priznam, Golica pri meni pride v poštev, kadar grem menjat gume k Širniku... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bil včeraj gor,ob cesti so ravno pomagali enmu motoristu mislim da je bil KTM,a je bil kdo od naših?Upam da ni blo kaj hujšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!