Skoči na vsebino

Golica (Soboth)


Gregs

Priporočene objave

ne povem :evilgrin: lavamind -grifen ni tako dolga kot golica je pa super .

no ja. fajn je ja (široka cesta, nov asfalt, pregledna), samo je kratko.

že koristim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj grunf onemu so očitno novega xx-a oblubli da tak zagrizeno dela O:-) , zadnjič je bil tak uradn, da si ni niti očal dol dal, kaj šele čelade...

Drugač pa ne vem če sploh ma kako kamero gor, jaz sem malo poškilo po motoru pa ni blo nič konkretnega za videt, sicer pa te on kolk mi je znano že po njihovem zakonu lahko po prosti presoji oglobi za prehitro kazen kar tud vestno izvaja, čeprav se jaz nisem pelo 119 kot je reko... :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj grunf onemu so očitno novega xx-a oblubli da tak zagrizeno dela O:-) , zadnjič je bil tak uradn, da si ni niti očal dol dal, kaj šele čelade...

Drugač pa ne vem če sploh ma kako kamero gor, jaz sem malo poškilo po motoru pa ni blo nič konkretnega za videt, sicer pa te on kolk mi je znano že po njihovem zakonu lahko po prosti presoji oglobi za prehitro kazen kar tud vestno izvaja, čeprav se jaz nisem pelo 119 kot je reko... :whistle::whistle:

...Mene je prav lep posnel lani z presnjim motorjem in mi posnetek tudi prijazno pokazal... Mogocec pa res dobi nov moped in mu videonadzor tam gor sraufajo...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super, te si pa niti kamere ne rabim kupit... :010:010 :wacko: :wacko: :evilgrin:

Ps.Bomo pač pozimi hodli na golico... :P:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta grifen zna bit fajn...bom mogo probat...pol nazaj pa čez golico domov..uhh to b bla super fura...

sem pa gledal na zemljevidu...pa zgleda da eisenkappel( želežna kapla) tut ni tak daleč..kakih 20-30km( gledano od griffena) ...ima pa baje lepe ovinke, cesto..podobno menda kot golica...

Popravljeno . Popravil dejansmb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ta grifen zna bit fajn...bom mogo probat...pol nazaj pa čez golico domov..uhh to b bla super fura...

sem pa gledal na zemljevidu...pa zgleda da eisenkappel( želežna kapla) tut ni tak daleč..kakih 20-30km( gledano od griffena) ...ima pa baje lepe ovinke, cesto..podobno menda kot golica...

pojdi po tej poti

dravograd -lavamund-bleiburg-isenkapel -jezersko 70 km nazaj pa

jezersko -isenkaspel-sitersdorf-volkemark-grifen-potem pa desno nazaj proti lavamundu(sanktpaul-lawamud-golica )

boš zelo užival ker je resnično krasna pot z lepo cesto in lepimi ovinki edino skozi železno kaplo se drži omejitev pa boš imel krasen dan na motorju :worship:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stestiral učerej golico prvič,v mokrem :grim , bolš tk kot pa s policaji gor-sm preglasen da bi puščal € gor :surrender:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojdi po tej poti

dravograd -lavamund-bleiburg-isenkapel -jezersko 70 km nazaj pa

jezersko -isenkaspel-sitersdorf-volkemark-grifen-potem pa desno nazaj proti lavamundu(sanktpaul-lawamud-golica )

boš zelo užival ker je resnično krasna pot z lepo cesto in lepimi ovinki edino skozi železno kaplo se drži omejitev pa boš imel krasen dan na motorju :worship:

thnx za nasvet...ja ziher se bom spusto v kratkem...sam, na pravo vreme bo treba počakat. evo res že čuje se lepa fura :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldne je blo tako gori, da se parkirat ni dalo :)

Policija je tudi imela kontrolo.

ja se vidi malo sonca pa že vsi na cesto :)...jaz sn ga tui zakurblo včera...samo žal ne golica...upam pa, da v kratkem...ker toti dež mi že gre na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj podobno, le da je tvoja vožnja kakšnih 20s hitrejša :)

Škoda da je en video odstranjen s strani uporabnika, tisto je za primerjati ... grozljivo, tudi preko 180 na določenih delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali mogoče gdo ve, kdo se je ponesrečil včeraj okrog 18h iz smeri Eibiswalda proti Golici :angry: Tam je bilo veliko zdravstvenega osebja z helikopterjem.Na tleh je ležal motorist,ki so ga po mojem mnenju oživljali. Upam da so uspeli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel mimo so gasilci še usmerjali promet in helikopter je še bil tam... po mojem sva se morala srečat, je bilo kar nekaj motoristov tam, en motor črni sem videl v gozdičku ob cesti ko sem se počas peljal mimo upam da je vse OK čeprav ni nič kaj spodbudno kazalo ( helikopter in polno reševalcev policistov in gasilcev).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil zdaj dva dni zapored gor...včeraj je blo res super...lih prava tamperatura...nobene gužve...zelo lepo se je dalo pelat.

sn pa srečal oz prehiteval jodlarske kepe v kombiju....sam kr nisn bil lih hiter-sem predvideval da je nekaj sumljivega...ni blo nobene panike...in sta se pelala lepo naprej oz za mano...

no malo je bil hec, ker sem neka časa za tem obrno..pa puneee mimo te sta malo pogledla...ampak kmalu me itak nista vidla več v špeglu :D

drugač pa res super....slovencev malo..le en par na yamahi r6 lj reg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil zdaj dva dni zapored gor...včeraj je blo res super...lih prava tamperatura...nobene gužve...zelo lepo se je dalo pelat.

sn pa srečal oz prehiteval jodlarske kepe v kombiju....sam kr nisn bil lih hiter-sem predvideval da je nekaj sumljivega...ni blo nobene panike...in sta se pelala lepo naprej oz za mano...

no malo je bil hec, ker sem neka časa za tem obrno..pa puneee mimo te sta malo pogledla...ampak kmalu me itak nista vidla več v špeglu :D

drugač pa res super....slovencev malo..le en par na yamahi r6 lj reg.

ej ne čudi se če boš taxi klical ker ti bodo moped zasegli :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... .) lej, če nimajo razloga ti ga ne morjo....sicer pa itak vedno pazim na golici kolk se le da.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!