Skoči na vsebino

Kdo ma koga za norca ?


.T.

Priporočene objave

A je res tako težko čez naselje pelat 50?

Če je v naselju več kot ena oštarija, se peljem tudi manj (choices). Skuliraš se tako, da enkrat ponoči pribit prepešačiš podobno traso - in ugotoviš, da je 50 majka brzina.

To o otrocih pa je že desetletja stara reč. Treba je imeti vsaj dva, če ti glih enega avto povoz. Dobro, jaz imam enega (kokr vem) ampak je bil deležen CPPja od malega. Zdaj pa lahko že sam škodo dela.

Če so ceste nevarne, bi jih morali ukiniti in pojačati MX sekcijo (returalanatur).

Aja, jutri ne grem na nobene ovinke. Na štenderju bom malo zalaufal. Čist potihem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno isto! :zzz:

Jaz ne divjam, po mestu in kdor divja je morilec.

Jaz se ne vozim po zadnjem in kdor se je norec.

Jaz ne grem nikoli "na kolenu" in kdor tako vozi je idiot.

...

Seveda pa tudi sam kršim kako pravilo, ampak tisto je nenevarno, povsem sprejemljivo in celo koristno. In to ne po presoja kogarkoli ampak po presoji majpametnejšega, najizvrstnejšega in z vsem znanjem založenega MENE.

A se mogoče komu od vas pametnjakovičev že angelski sij dela? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premza ti si car... :worship: :worship: ...sej sem že jz v eni drugi temi napisal,kva se vsi delajo nedolžne, k angelčki so...ampak sej škoda besed... <_< ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa verjetno z 100 ustavim v približno istem času kot ti z 50. vozi in še enkrat vozi in se egotripaj, da si najpametnejši na cesti vsi ostali pa smo divjaki. <_<

aja zgornji post ni poveličevanje divjanja ampak mi pa dekl dvigne nekdo, ki ima par km z resnim motorjem in je že najbolj pameten, zaveden in je v par km vpil vso modrost vožnje motorja in lahko vsepovprek se zgraža preko drugih. Si mogoče pomislil, da pa le nekdo ima malo več izkušenj od tebe in da bo mogoče tudi pri 100 km/h boljše odreagiral na otroka na cesti kot ti pri 50. mogoče pa ga bo zaradi vseh izkušenj celo prej videl ali pa ocenil katera naselja so takšna da je dobro voziti magari 40 čeprav je omejitev 50 in kdaj 100 ne bo problema?  :hmm:

Ej kok si ti pameten

A sem mogoče kje napisal, da sem najpametnejši? :blink: Po taki reakciji na moj post res lahko sklepam da si divjak. In klub temu, da imaš mnogo več izkušenj od mene, ne boš nikoli prej ustavil iz 100km/h, kakor jaz iz 50. 30k km ni veliko, sam bremzat iz 50km/h sem se pa vseeno naučil v tem času..

Sploh pa se ne zgražam vsepovprek. Daleč od tega, obsodil sem le divjanje čez naselja! In to, da zagovarjam vožnjo čez naselja po omejitvah nima popolnoma nič z mojimi prevoženimi km na "resnem" motorju. Če štejem vse prevožene km z a in b kategorijo se številka giblje okoli 100k km! Ni nevem koliko, ampak vseeno dovolj, da sem si pridobil nekaj izkušenj in izoblikoval svoj način vožnje.

In res je, prepričan sem da se najde kdo, ki pri 100km/h reagira bolje kot jaz pri 20km/h, vendar se moraš zavedat, da je na cestah veliko čisto povprečnih voznikov. In tak povrpečen voznik je ziher bolj varen čez naselje pri 50 kakor pri 100! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam, po tvojih merilih in merilih marsikaterega sem divjak - zdaj pa v jok ker vam kvarim ugled in vas stare mame po strani gledajo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne divjam, po mestu in kdor divja je morilec.

Jaz se ne vozim po zadnjem in kdor se je norec.

Jaz ne grem nikoli "na kolenu" in kdor tako vozi je idiot.

Jaz ne divjam , ne samo po mestu, ampak na splošno, saj sem še prezelen na motorju (beri:premalo izkušenj)

Jaz se ne vozim po zadnjem kolesu, ker se ne znam

Jaz ne grem nikoli "na kolenu", ker sem premalo izkušen pa imam malo preveč spoštovanja do Kužata. Bi se pa rad enkrat zapeljal na Grobnik, da si dam malo duška.

Kljub temu pa zelo uživam na motorju!

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst dobim pa jutr motor iz servisa, z tršimi prednjimi vilcami :naughty:

To bo šlo čez ovinke :yea1:

samo NE na koleno, to je za norce :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. gentlemen riders don´t need to use the lower extremities as a crutch for being not so slow. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U lej lej, šele zdaj videl tole... sploh nisem vedel, da igram glavno vlogo... mah, ne da se mi komentirat... sploh ne tistih, ki ne mrdnejo nič za dobrobit motoristov... ko bo kdo naredil toliko, kot jaz (in na srečo še kar nekaj drugih) zastonj, naj pa potem komentira in se zgraža, do takrat naj pa gobec drži. Jaz bom pa še vedno vozil po kolenu... nasprotniki bodo pa vedno dobili argument, da te zjebejo... pa si lahko celo življenje angelček, dobili bodo vsaj to, da si enkrat nisi umil rok, ko si šel lulat... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo kdo naredil toliko, kot jaz

Prosim prosvetli me....

Kaj toliko si naredil? Kaj si dosegel? Jaz sem ti že napisal, kaj boš dosegel, ko lepiš gor fotke, ko polagaš ob količkih.

Sploh pa vidim, da nisi pokapiral namen topica.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem se zadržat......

za vse ki zagovarjate, na koleno...in da vas boli kur.., in vozite kakor se vam zdi prav.......Men pa sploh ni vseen, kako se kdo vozi!

In otrok lahko priteče na cesto, in blebetanja o starših kateri jih morajo pazit, in da cesta ni otroško igrišče in bla bla bla.

Morebit gre pa ati z njim z avtom al pa z biciklom na sladoled in potem se en tak primerek skeglja točno v avto al pa v bicikel........no v vsakeprimeru bi ušel rakom žvižgat......, če ne od nesreče pa od moje roke!!!!!!!!! :devil:

Sicer pa za omejitve hitrosti vsi vemo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bla. najbol mi grejo na jetra posplosoevanja. razmer na cesti ne mors posplosevat. ce bo kdaj Gregsu na tistem ovinku kjer je nastala tista fotka, pred kolo skocu 4letn smrkuc, takoj opustim motociklizem! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem se zadržat......

za vse ki zagovarjate, na koleno...in da vas boli kur.., in vozite kakor se vam zdi prav.......Men pa sploh ni vseen, kako se kdo vozi!

In otrok lahko priteče na cesto, in blebetanja o starših kateri jih morajo pazit, in da cesta ni otroško igrišče in bla bla bla.

Morebit gre pa ati z njim z avtom al pa z biciklom na sladoled in potem se en tak primerek skeglja točno v avto al pa v bicikel........no v vsakeprimeru bi ušel rakom žvižgat......, če ne od nesreče pa od moje roke!!!!!!!!! :devil:

Sicer pa za omejitve hitrosti vsi vemo!

NE MOREM SE ZADRŽAT..............

a kdo slučajno zagovarja vožnjo po kolenu v mestu, v naseljih itd.....???? :eek:

če pa otrok priteče na cesto sredi lepe gorske ali odprte ceste lahko ravno tako pričakuje da ga zbije avto. in tudi če z biciklom, motorjem, avtom... voziš po vseh predpisih še ni garancije da te ne bo zbil avto, ki seka ovinek ali vozi preblizu roba!

daj oladite se, na cestah kjer se pogovorjamo ni sladoledarjev, šol ali vrtcev in prav tako to niso ceste kjer bi družinice masovno hodile na izlete oziroma so bolj ali manj neobljudene. sicer pa ima vsak otrok dosti več možnosti, da jih faše v mestu na poti v šolo kot pa da ga nekje v divjini zbije podivjan motorist na kolenu.

sicer pa vsem "ziherašem" v poduk - samo enkrat me je skoraj zbil motorist, ki mi je vozil nasproti - bil je na čoperju, vozil skozi ovinek je vozil 50 kjer greš čisto normalno skozi vsaj 100 (daleč od kolena) pa mu vseeno ni uspelo zvozit ovinka po svojem pasu ker se je usral in se ni upal malo več nagnit!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ker se je usral in se ni upal malo več nagnit!!!!!!!!

tule bi nekdo ki redno vozi po kolenu, zelo lepo prisel skoz - po svoji strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnjo na kolenu, wheelieye, stoppieje (ok, zadnji dve zadevi pretiravam) pač ni treba nujno znat, tut pri vožnji jih ni treba glih nujno uporabljat. .. morda kdaj pridejo prav, predvsem pa naredijo vožnjo manj dolgočasno za voznika in publiko... in fotke so zlooo atraktivne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE MOREM SE ZADRŽAT..............

a kdo slučajno zagovarja vožnjo po kolenu v mestu, v naseljih itd.....????  :eek:

če pa otrok priteče na cesto sredi lepe gorske ali odprte ceste lahko ravno tako pričakuje da ga zbije avto. in tudi če z biciklom, motorjem, avtom... voziš po vseh predpisih še ni garancije da te ne bo zbil avto, ki seka ovinek ali vozi preblizu roba!

daj oladite se, na cestah kjer se pogovorjamo ni sladoledarjev, šol ali vrtcev in prav tako to niso ceste kjer bi družinice masovno hodile na izlete oziroma so bolj ali manj neobljudene. sicer pa ima vsak otrok dosti več možnosti, da jih faše v mestu na poti v šolo kot pa da ga nekje v divjini zbije podivjan motorist na kolenu.

sicer pa vsem "ziherašem" v poduk - samo enkrat me je skoraj zbil motorist, ki mi je vozil nasproti - bil je na čoperju, vozil skozi ovinek je vozil 50 kjer greš čisto normalno skozi vsaj 100 (daleč od kolena) pa mu vseeno ni uspelo zvozit ovinka po svojem pasu ker se je usral in se ni upal malo več nagnit!!!!!!!!

ja ja sej maš prav sam enostavno ne morem dojet da lahko bilokater reče al voznik avtomobila al motorist al pa kdo drug ...da se mu jebe kako vozi.....

Je že res da se ne pelemo vsi zmeraj čist na ziher ...to itak ni nikol.....je pa sigurno pelanje na koleno, včasih iskanje pizdarije....

In nisem se obesu na otroke....jebi ga tukej sem sicer najbolj občutljiv....ampak sej lahk pride pa kej druzga kjerkoli, kadarkoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ziher bomo vsi k bomo prebral tvoj post, zacel vozit exstrasupermegafakinprevidno... ...stara mama style... :)

...in tako nam bojo zaspal refleksi, delal bomo pa sam guzvo pa se vecje pizdarije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ziher bomo vsi k bomo prebral tvoj post, zacel vozit exstrasupermegafakinprevidno... ...stara mama style... :)

...in tako nam bojo zaspal refleksi, delal bomo pa sam guzvo pa se vecje pizdarije.

Ne sploh ni to bil moj namen vsiljevat nacin voznje in zaradi mene se lahk ti taprvi

extrasupermegafakinhitro zagoniš u tri pm, pa le glej da se ne boš v prazno :grim :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po tvoje delam na tem ze leta dolgo, pa nekok ne rata. le zakaj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti ne prvoščim...sam lahk ti pa enkrat glih ne bo ratalo....ne daj bog! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ob branju te teme in podobnih pomislim,da najbolj da vsi parkiramo motorje v garažo,da ne bomo ogrožali slučajno otrok,ki letajo čez cesto,upokojencev,ki hodijo po pločnikih,.....motorje pa zapeljemo ven iz garaže samo kadar bo kakšna "varna vožnja" na poligonu organizirana,...pa še to motor s kombijem al pa prikolco tja prpelemo......in bomo vsi srečni,žrtev ne bo...vozil se bomo....

...get real <_< ....nič ti ne pomaga,al voziš po predpisih al ne,če ti npr. skoči pred motor ali avto otrok,ki mu je žoga ušla na cesto...

...pa še zmer vas sprašujem,kje ste "počasni vozniki" ki imate toliko za povedat tuki na forumu??...zadnjič smo šli s kolegi na morje....trije cestni motorji,hitrost konstantna 100-120km/h....prehitevali pa so nas vsi,od endur,čoperjev,cestakov....vsi!!!.....in kako vi mislite pri taki prometni kulturi kaj spremenit na bolje....težko!!

...še enkrat pravim,da popolnoma podpiram vse,ki si prizadevajo za izboljšanje varnosti v prometu na kakršnkoli način,četudi samo z objavami na temu forumu...samo na žalost dokler ne bomo spremenil tud način vožnje sami motoristi,nam vse skup ne pomaga kaj dosti....

...problem je pa v temu,da način vožnje ne moreš spremeniti čez noč....jaz vozim kakor vozim...in tko bom tud vozu,ker mi tko paše...pa vem,da ni po omejitvah....

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!