Skoči na vsebino

Kdo ma koga za norca ?


.T.

Priporočene objave

?????? ne vem no ...tle men zmanka pameti? :SS

kot zgleda je tud nikol nisem mel... :slap: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... zaradi mene se lahk ti taprvi extrasupermegafakinhitro zagoniš u tri pm, pa le glej da se ne boš v prazno...

po tvoje delam na tem ze leta dolgo, pa nekok ne rata. le zakaj?

Mogoče si samo štorast? :hmm:

Ne obupat, probaj še :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa si lahko celo življenje angelček, dobili bodo vsaj to, da si enkrat nisi umil rok, ko si šel lulat...  :SS

I am never shaking your hand again :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj sem se malce sprehajal po sloveniji in med ostalim me je pot ponesla tudi preko trojan. seveda guzva, kolone, veselica saj je ja skoraj sredina tedna. in ko se tako neumorno prebijam med piksnami me dohiti ena CBR-a. ves pogumen me prehiti. in se odlocim ga malce opazovati.

"prehiteval" je v skarje kamionov, kombijev in osebnih vozil. od lukovice do malo izpod trojan, kjer sem izgubil njegovo sled. ce in ko je prosto sem tudi sam sel "prehitevati" cez polno crto itd., samo lepo vas prosim, v skarje kamionov? se dobro da so vsi po vrsti skoraj poskakali v graben, drugace bi bila spet statistika visja.

BTW: tudi vrli palicaji so se zgledno umikali v koloni; napram kretenskim osterajherjem in cehom, kateri lezejo se dalje v nekoga, ko jih ze prehitis.

upam, da se CBR-a ni kje razlimala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj sem se malce sprehajal po sloveniji in med ostalim me je pot ponesla tudi preko trojan. seveda guzva, kolone, veselica saj je ja skoraj sredina tedna. in ko se tako neumorno prebijam med piksnami me dohiti ena CBR-a. ves pogumen me prehiti. in se odlocim ga malce opazovati.

"prehiteval" je v skarje kamionov, kombijev in osebnih vozil. od lukovice do malo izpod trojan, kjer sem izgubil njegovo sled. ce in ko je prosto sem tudi sam sel "prehitevati" cez polno crto itd., samo lepo vas prosim, v skarje kamionov? se dobro da so vsi po vrsti skoraj poskakali v graben, drugace bi bila spet statistika visja.

BTW: tudi vrli palicaji so se zgledno umikali v koloni; napram kretenskim osterajherjem in cehom, kateri lezejo se dalje v nekoga, ko jih ze prehitis.

upam, da se CBR-a ni kje razlimala.

:cry: Ja in tak je potem ves pameten .....da ne dela pizdarij..........

no sej je res, dokler se izživlja med kamioni, ne bo nobene škode.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam...vaser vago na balanci...in čim gre mehurček malo levo ali desno...da se aktivira samovžig.....vožnjo s tem varnostnim sistemom bi se lahko naučili z gledanjem Sherlock holmsa kako se je s kolesom peljal.

post-1392-1117188686.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo lepo vas prosim, v skarje kamionov? se dobro da so vsi po vrsti skoraj poskakali v graben, drugace bi bila spet statistika visja.

...

No sej ce se celno zaletis v kamion ali avto ni kake bistvene razlike.

Jest v primeru obojih prehitevam skoraj enako, z edino razliko, da vem, da gre kamion pocasneje nasproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je sicer :topic: in firbec, ampak ... če gre "na tesno" v škarje med dva šleperja, je verjetno neprimerno močnejši sunek vetra v bok? Verjetno ni zanemarljivo? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trije cestni motorji,hitrost konstantna 100-120km/h....prehitevali pa so nas vsi,od endur,čoperjev,cestakov....vsi!!!.....in kako vi mislite pri taki prometni kulturi kaj spremenit na bolje....težko!!

...še enkrat pravim,da popolnoma podpiram vse,ki si prizadevajo za izboljšanje

lp cagiva B)

Cagiva&ostali

Sem se vozil s tabo .) , vem, da ne gre po omejitvah, po omejitvah se lahko vozim tudi s kolesom :zzz: in oba veva, da je treba po omejitvah ali 10+ v naseljih, saj tam najhitreje nabases nekaj, kar spremeni nekatera in tudi nasa zivljenja.

Prehitevajo pa vedno in boli jih ku***. In se bodo. In pridobivali bodo dragocene izkusnje. In ko minejo akne na obrazu, lahko srecate nekoga, ki nima iskusenj in bo tako hiter, da se vam ne bo niti sanjalo kaj vas je zadelo.

Ravno zato se splaca pisati in pogovarjati in spreminjati prometno kulturo.

Ravno zaradi tega ni vredno skrivati tem, ki govorijo o tem kje motosvetovci kazejo svoj pravi obraz.

Pa LP vsem. Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da si enkrat nisi umil rok, ko si šel lulat...  :SS

a če si lulota umivaš vsak dan, je potemtakem umivanje rok po lulanju še vedno nuja?..... :hmm:

ah ja napačna tema...sori..... :P

....nič ti ne pomaga,al voziš po predpisih al ne,če ti npr. skoči pred motor ali avto otrok,ki mu je žoga ušla na cesto...

cagiva, z vsem dolžnim spoštovanjem .) ...a ti dejansko misliš, da boš motor kasneje ustavil, če boš vozil po predpisih kot pa če bi vozil nad omejeno/predpisano hitrostjo..... :hmm: :fredy: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thundercat:....jah ne,sam a veš če ti to v trenutku skoči gor...maš mal možnosti da zbremzaš ne glede a si počasnejši al prehiter...no ja priznam,da je gotov več šans,da zbremzaš pr manjši hitrosti .) :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš nasvaljkano plešasto gumo si norc, če pa nimaš take gume si pa curak. :huh:

Kaj je zdaj prav? :hmm:

Včasih tudi mene pri srcu stisne, ko vidim kamikazo na cestaku ki piči z uhlom po tleh čez nepregleden ovinek v naselju. In potem en tak črni raček vse nas v drek potunka. Čeprav včasih se mi še fajn zdi, da nas imajo za "norce". Čeprav nas endurašev ne obrajtajo tolk. Si bo treba mal več plastike nabavt, da upravičim "sloves". :slap:

Pa če že zavestno delam kakšno traparijo, se potrudim da delam po pravilih. Se pravi žmigavec, ne prehitro, gledam, da se komu v rit ne zaletim in po možnosti ne čez polno črto, tako da če se že kaj zgodi, da nosim minimalno krivdo oz, poskušam še kaj potegnit iz tega. :yea1:

Pa zelo mi najeda, da si avtomatsko kriv, če zgaziš pešaka. Ali z avtom ali motorjem ali kolesom. Ker večina ljudi sploh ne zna hodit ob cesti, kaj šele da bi se mogoče slučajno blagovolili umaknit na bankino, če že ni pločnika. :fight2:

Motor = Pandorina skrinjica Samo še upanje na koncu ostane :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahhh, never ending story... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest pa najbolj vozm :OK: Vsi ki ste hitrejši, ste norci :BUA: Vsi ki ste počasnejši, ste nule :BUA: Vsi ki mislite, da ste boljši od mene, ste nevedni. .) Jest sm Bog in vse obvladam in vse predvidim .)

Neverending story, kot je že Zok reku

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!