Skoči na vsebino

v kamp z motorjem


JaRaNe

Priporočene objave

mene pa zanima kako je v kampih poskrbljeno za varnost, imaš lahko motor takoj poleg šotora ali ga moraš imeti na parkirišču......., predvsem me zanima za kamp lucija, sicer pa sem slišal da se kamp zapira, ali je to res

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kako je v kampih poskrbljeno za varnost, imaš lahko motor takoj poleg šotora ali ga moraš imeti na parkirišču......., predvsem me zanima za kamp lucija, sicer pa sem slišal da se kamp zapira, ali je to res

hvala za odgovore

Moje izkušnje so takšne, da v kampih lahko povsod parkiraš poleg šotora, če je to le fizično mogoče. Ravno v Luciji pa zaradi teras ni. Vozilo moraš pustiti pred vrati samo, če prideš v kamp po uri, ko zaprejo vhod. Kar pa zadeva kakšna posebna varovanja, pa je odvisno od kampa do kampa. Več kot nadzornikov nočnega reda nisem še nikoli srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je bil že kdo v kampu v njivicah na KRKu, kako je tam z motorji, kolikša je cena na dan za eno osebo, na morje mislim it bolj proti koncu avgusta, ko bo izpit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil leta 2000. motor zraven sotorja. o cenah pojma vec nimam, ni pa bilo nekaj drago - poceni pa tudi ravno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem približne lasnke cene za kamp Valkanela pri Vrsarju... približnjo 12 evrov na dan. Cene so vsaj v Istri v vseh kampih podobne. Mene pa bolj zanima kam naložiš vso kramo? No saj, če greš sam bi še šlo, ampak dva... težko. Najbolje je, če lahko pri komu, ki ga poznaš, prespiš.

LP

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vso kramo zame in bolšo polovico je poskbljeno, imam že givi 46l kovček, na vrhu ima podstavek na katerega se priveže šotor, pri prijatelju bi si pa sposodil še tank torbo, aja šla bi pa za 2 ali 3 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kramo je potrebno malo iznajdljivosti...misli pa na tri reči minimalno, majhno, lahko. in pasi/lastike. aja to je že 4 reči... .)

in motor zaklepaj. parkiraš ga pa lahko vedno zraven šotora, razen če je fizično nemogoče.

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[kakšno ključavnico priporočate, tako za zmerno ceno, mislite da bi bila dovolj obična za 5k sit ali bi moral kupiti disk ključavnico (mislim da okoli 15k sit)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[kakšno ključavnico priporočate, tako za zmerno ceno, mislite da bi bila dovolj obična za 5k sit ali bi moral kupiti disk ključavnico (mislim da okoli 15k sit)

Sicer imaš v kampu ponoči nekoliko manjše možbnosti, da ti motor odpeljejo, ker je zaprt, vseeno pa če že kupuješ kupi ključavnico, ki jo boš lahko uporabljal tudi kje drugje, kjer so možnosti da ti motor odpeljejo večje..

kar se tiče izbire ključavnice je pa o tem že cela tema:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7165

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sem si ogledal ponudbo pri Tcju in našel Xena disk-lock z alarmom za 12k sit, zih jo bom kupu

se vam je že kdaj zgodilo v kampu, da vam je kdo zaradi malomarnosti kakorkoli poškodoval motor (praske, preluknjane gume, kakšna skrivljena ročka, kaj polomljeno...)

kako bi se dalo narediti, da mi ne bi mogli vzeti tanktorbe, obstaja kakšna rešitev..

ja čelado varno pustiti samo priklenjeno za motor, se vam je že kdaj zgodilo da vam je kdo plunil v čelado, vanjo nalil kakšno tekočino, namazal z lepilom, je kdo izpraznil svoj želodec vanjo, se je kdo poscal vanjo, itd. .....

na kaj je treba še posebej paziti če greš z motorjem v kamp

v glavnem, čimveč stvari napišite, počasi se bo začela sezona, dopusti, počitnice in folk bo navalil na morje, nekateri tudi z motorji......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi se dalo narediti, da mi ne bi mogli vzeti tanktorbe, obstaja kakšna rešitev..

ja čelado varno pustiti samo priklenjeno za motor, se vam je že kdaj zgodilo da vam je kdo plunil v čelado, vanjo nalil kakšno tekočino, namazal z lepilom, je kdo izpraznil svoj želodec vanjo, se je kdo poscal vanjo, itd. .....

Oboje našteto lepo snameš z motorja in odneseš v šotor.. pomoje je to najbolj zanesljiva rešitev, če seveda ne spiš tok trdno , da ti bodo še šotor iznad glave ukradli .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če seveda ne spiš tok trdno , da ti bodo še šotor iznad glave ukradli  .)

Pa sej je napisu d gre s punco no. Kdo pa spi k gre baba zravn :kva2: :naughty: :naughty: Pomoje mu bojo še gate ukradli k niti vedu nebo k bo tolk zaposlen z njo :grim

Ja lej, tko k je maxxxxxxxxxxxiiiiiiiimmmmmum (zdej nevem kolk črk je) reku. Vso kramo v šotor. Če pa ima šotor dvojno zadrgo (mislim to d lahko odpreš ali zapreš z dvema lampoma od spodi ali zgori) Si rukni ključavničko čez pa je :OK:

Motor čim bliže, klučavnico obvezno. Okol feltne pa zveži šrtikec od klina od šotora. Čim bol neopazno. Tko d tudi če ga odpelje odpelje tudi tebe :lol: oz. boš vedu k ti bo pocingalo šotor :grim

Veselo dopustovanje.

aja. Pa vsake tolko prezrači šotor če te nebo vn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šotor pa mislim da ima dve zadrgi, nisem ga ša uporabljal, ker sem ga šele pred kratkim kupil, tko da nisem čist siguren.

sicer pa bi bl rabu klučavnco za motor kot pa za šotor, šotor bova itak skor skoz stražla (odznotraj) :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, sem si ogledal ponudbo pri Tcju in našel Xena disk-lock z alarmom za 12k sit, zih jo bom kupu

se vam je že kdaj zgodilo v kampu, da vam je kdo zaradi malomarnosti kakorkoli poškodoval motor (praske, preluknjane gume, kakšna skrivljena ročka, kaj polomljeno...)

kako bi se dalo narediti, da mi ne bi mogli vzeti tanktorbe, obstaja kakšna rešitev..

ja čelado varno pustiti samo priklenjeno za motor, se vam je že kdaj zgodilo da vam je kdo plunil v čelado, vanjo nalil kakšno tekočino, namazal z lepilom, je kdo izpraznil svoj želodec vanjo, se je kdo poscal vanjo, itd. .....

na kaj je treba še posebej paziti če greš z motorjem v kamp

(rant mode ON :krneki: )

Na potovanjih se ti lahko zgodi vse živo, zato se zgodi, da se ti kaj polomi, da se kakšna sraka poserje v čelado, da ti kakšna "sraka" kaj odnese, če se nekje že ravno nekaj nekje čisto nezaščiteno sveti, itd.

Posebej pa pazim, da vzamem s sabo skret papir. Ko je nuja, je nuja :o Tako kot zdajle ... :fredy: :fredy:

sicer pa bi bl rabu klučavnco za motor kot pa za šotor, šotor bova itak skor skoz stražla (odznotraj)  :OK:  :OK:

WTF? Menda ja ne boš šel kampirat na morje zato, da boš v šotoru cel dan in celo noč?

(/ rant mode OFF :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... lej, tko k je maxxxxxxxxxxxiiiiiiiimmmmmum (zdej nevem kolk črk je) reku...

trije x-i that's it :P

šotor bova itak skor skoz stražla (odznotraj)  :OK:  :OK:

Sej v postli sta lahko tut doma .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trije x-i that's it  :P

Sej v postli sta lahko tut doma  .)

vem, sam na morju je lepš zrak :OK: :OK:

drgač sm se zezu, itak da bova mal naukol pa na plaži pa zvečer zuni, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej jaz z familjo skozi kampiram in mi iz šotor še nikoli niso nič ukradli,pa tudi zaklepu ga nisem nikoli.

In ko sem mal motoriste po kampu opazoval tudi niso kaj preterano komplicirali .

ČE PA TI BO KDO HOTEL KAJ UKRAST TI BO TO STORIL TAKO ALI DRUGAČE.

Lahko imaš nevemkakšno klučavnico gor ti jo bo profi odklenu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede varnosti v kampih še nisem imel težave...zmer blo vse pet plus :OK:

Glede cen pa.....ratal je ta špas mal drag :hmm: Če sta dva se ponavad bol splača najet kakšno sobo..prideš z 10 ojri na glavo čez pa mehka postla..je pa res,da se v kampu več dogaja :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej jaz z familjo skozi kampiram in mi iz šotor še nikoli niso nič ukradli,pa tudi zaklepu ga nisem nikoli.

In ko sem mal motoriste po kampu opazoval tudi niso kaj preterano komplicirali .

ČE PA TI BO KDO HOTEL KAJ UKRAST TI BO TO STORIL TAKO ALI DRUGAČE.

Lahko imaš nevemkakšno klučavnico gor ti jo bo profi odklenu.

LP

Ne biti tako prepričani, avtokamp Lanterna kakšne 3-4 leta nazaj so v noči naenkrat izginili 2-3 motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne pozabit, da kar zakleneš moraš tudi odklenit...kaj ti pomaga ladijska veriga zavita okoli bora in motorja, če jo pozabiš odklopit :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne pozabit, da kar zakleneš moraš tudi odklenit...kaj ti pomaga ladijska veriga zavita okoli bora in motorja, če jo pozabiš odklopit :rolleyes:

to pa res :OK:

nujne stvari, ki jih kot motorist ne smeš pozabiti doma, če greš v kamp (kaj ponavadi vzamete s seboj) mal naštejte, bl nujne stvari, d nam pol slučajn kj puzabu, kar bi nujn rabu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa res  :OK:

nujne stvari, ki jih kot motorist ne smeš pozabiti doma, če greš v kamp...

zaščitno prevleko za tič*** ups, motor :P sam hec :grrr sam d kopalk ne pozabiš pa dnara, druzga itak ne rabiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!