Skoči na vsebino

Glede izpita...


MesQue

Priporočene objave

Sem iskal vendar nisem našel podobne teme...

Glejte jaz sem star 12let in mene zanima katero leto grem jaz delat izpit?

tisto leto ko dopolniš 14let sam jaz sem rojen februarja... mi prosim kdo pove katerega leta grem delat izpit? hvala za odgovore! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iskal vendar nisem našel podobne teme...

Glejte jaz sem star 12let in mene zanima katero leto grem jaz delat izpit?

tisto leto ko dopolniš 14let sam jaz sem rojen februarja... mi prosim kdo pove katerega leta grem delat izpit? hvala za odgovore!  :)

ja ko boš dopolnu 14 let takrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVCP pravi: Kandidat za voznika se sme v avtošoli začeti usposabljati, če mu ne manjka več kot šest mesecev do starosti, predpisane za pridobitev pravice voziti motorno vozilo določene kategorije, razen za kategorijo H, za katero se sme pričeti usposabljati v koledarskem letu, v katerem dopolni 14 let starosti;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVCP pravi: Kandidat za voznika se sme v avtošoli začeti usposabljati, če mu ne manjka več kot šest mesecev do starosti, predpisane za pridobitev pravice voziti motorno vozilo določene kategorije, razen za kategorijo H, za katero se sme pričeti usposabljati v koledarskem letu, v katerem dopolni 14 let starosti;

torej se pravi da grem leta 2007 delat izpit? katerega meseca pa se začne delat izpit? (sem totalni n00b glede izpita :blush: ) hvala za odgovore na moja brezvezna vprašanja! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temo maš že odprto: Vozniški izpit!

off topic: na tej temi? hm... tam se pogovrjajo česi padel na izpitu tu pa je vsebina topica drugačna. Oprostite zaradi off topica :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit se lahko začne delat tistga meseca katerega ti hočeš najbrž, al pa te jst prjavm da boš čist 100% :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kokr sm se js tm pogovarjala se nism prov dost o tem kdo je padu pa naredu.. :P mya no sey...whatever

LP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem lani delal izpit za h kategorijo pa sem tud februarja in sem zacel delat zacetek marca in sem mel izpit konec aprila,kdaj pa drugje zacnejo vozit pa ne vem!Teorijo zacnes lahko februarja tud,vozit pa ko pac je lepo vreme,to najboljs da gres v avtosolo pa vprasas,samo se ti ne splaca it pred februarjem 07 vprasat,ker se lahk se kaj spremeni do takrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš k privat šoli maš dosti bol poceni pa hitreje opraviš ali to drži? :?

Men je bratranec povedal on je predlani delal izpit pa je reko da grem nasledno leto delat izpit ko bom 13,5. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš k privat šoli maš dosti bol poceni pa hitreje opraviš ali to drži?  :?

Men je bratranec povedal on je predlani delal izpit pa je reko da grem nasledno leto delat izpit ko bom 13,5. :hmm:

Izpit lahko delas takrat, ko v teko

em letu dopolnes 14 let.

npr. ce si rojen junija lahko izpit delas ze prej, teorijo kdaj hoces, voznjo pa mas pa ko je lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni za teorijo d mors met tok let pr kokih loh delas izpit?js morm zdej npr cakat d bom 16 d grem pole pisat ke,furam pa ze...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

|-motoRIsTKA-| isto ko jaz :D jaz tudi sem moral čakat da sem dopolnil 16 let da lahko grem pisat pole, tiste občinske, samo na cesto pa nevem ce lahko greš preden ne naredis onih pol :blink: Pri izpitu za 125 je drugače, moreš dopolnit 16 let, da lahko gres pisat občinske pole pri H kategoriji pa lahko greš pisat tisto lepo ko dopolniš 14 let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti že v naprej razmišljaš???

Uh kok stvari se bo do takrat še obrnilo :)

Kaj 2 leti?? :) Ti si me narobe razumel očitno, jaz mam zaj 16 let, tak da lahko grem delat dalje izpit za 125, ker nekaj sem že naredil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj 2 leti?? :)  Ti si me narobe razumel očitno, jaz mam zaj 16 let, tak da lahko grem delat dalje izpit za 125, ker nekaj sem že naredil :)

Mislim ,da misli mene? :hmm:

2 leti že v naprej razmišljaš???

Uh kok stvari se bo do takrat še obrnilo :)

Ja, razmišljam za naprej... sicer že obvladam moped... pa mal sem že vozo od bratranca skuter... MISLIM ,da se NE bo obrnilo ker sem obseden z motorji, skuterji že dve, tri leta... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js zdej ze vozm,pole bom sla pa tut kmav pisat,k mam nasledn tedn brzdey :blush: kva je hudo furat!!!instruktor dons reku d ful obvladam pa d bi drgac se zmer mogla bit na poligonu(bla sva vse skp pov urce),sam sva ze 3 ure na cesti :D pa kere pospeske ma ta motor ei...k se nazaj na skutrja usedm to sploh nkamr ne gre :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ej folk a ma mogoče kdo doma ta nove pole za H izpit, se pravi do 50ccm ker bi jih nujno rabu za svojga brata. Če ma mogoče kdo nj mi plis na PM sporoči!

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti gres lahko delat januarja tistga leta k bos dopolnu 14 let, se pravi ce si zdej str 12,bos su lahko delat januarja 2007, razn ce se ne bojo kksni zakoni spremenil :hmm:(mislm da je tko)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem nov na forumu in upam, da nisem zgrežil teme, če sem pa jo prosim, da jo prestavite.

Zanima me ali dobim na AMZSju v Celju na Ljubljanski, kjer pišem občinske teste tudi dovoljenje za izdelavo izpita?

Prosim za čimprejšni odgovor.

Hvala in LP

Jernej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko maš narete pole in vožnjo pred komisijo ti ga da komisija. v mojem primeru sem delal pred komisijo iz Slovenj Gradca. pol sem pa mogu počakat 2 dni da so to oni lepo napisali pa mi je pol inštruktor prineso.

tak da to dvignež na sedežu komisije sam al pa inštruktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbojše da kar povprašaš inštruktora :)

jaz ti nemorem rečt kak je to dan danes, ker ko sem jaz izpit delal je bla stvar čisto drugačna kot dan danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Občinski testi ne obstajajo ;) Imaš društvene teste in imaš državne teste. Ko narediš državne teste, si oni zapišejo in dajo v arhiv. Potem, ko pa imaš glavno vožnjo inštruktor sporoči na izpitni center, kdo vse bo imel glavno vožnjo, oni pogledajo arhiv če si naredil teste, in potem maš zeleno luč za opravlajnje glavne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jz bi prosu če lohka kdo kej pove o testu cpp za h kategorijo a je isti tud za 125 navem uglavnem res bi prosu če bi mi kdo kej povedu u uprasanjih če je kdo nedauno upravlu test k ga mam nasledn petk lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!