Skoči na vsebino

Kamikaze in bebci na cesti!!!!


Priporočene objave

Kje naj začnem?

Najbolje na začetku!

Ko se človek z motorjem ali avtom prevaža po naših cestah kmalu ugotovi da je na naših cestah kup nesposobnih idiotov ki bi imeli lahko vozniško le za karjolo (samokolnico v slovenščini)!

Vendar kar se mi pa zadnje čase dogaja pa presega vse meje!!!!!!!

Začelo se je včeraj ko se z avtom peljem proti Grosuplju in mi en ata v pasatu kar na lepem zapre pot ko zavija preko mojega pasu jaz žlajfe do podna in je šlo glih za glih mim.Jaz sem pa znan po tem da imam bolj švoh ventile in hitro popizdim.Zato zavijem za njim ga ustavim in napizdim kot psa on se mi pa reži v faco da mu je...em, pol so pa še sosedje pršli pa so sam gledal ko sem ga tam nažiral.

Ker pa je bilo danes lepo vreme se odločim da ga izkoristim in sva šla z bratom na eno furo do Ljubljane in nazaj in ko prideva v križišče pri Slovenija avtu se poleg ustavita dva smrkavca ki imata bogatga fotra in jima je merđota tok za okol furat kupil.Ko slišim da eden od njiju nekaj zija ga pogledam in on mi hiti razlagat naj se peljem po tazadnjemu skozi križišče, ja veš da misli si.Ko je videl da ne bo nič pritisne gas do podna in mim mene za las pol pa okrog 120 po Celovški nakar se za njim pripelje modri angel in on ne jebe žive sile, bo rajš mene zajebaval ker imam izpit samo do 350 in vozim po omejitvah.

Ampak to še ni vse!

Pri tivoliju se name spravi en psiho z vectro in mi tišči v rit,nato zapelje mimo mene in ko sva se peljala eden poleg drugega on na polno zavije direkt vame (nalašč)ob tem so se kolegi v avtu pa smejal ko sem se umikal.

Zaradi teh dogodkov od danes naprej v avtu s sabo prevažam priročno sekirco. Na motor si pa jutri namontiram Aluminijast buzdovan (palica ki ima na koncu verigo na kateri je krogla z bodicami,uporabljali so ga v srednjem veku)in vsak ki bo počel podobne pizdarije in se izživljal nad mano,posebej na motorju jo bo odnesel vsaj z razbito šipo če ne glavo.

Mislim k kar je preveč je pa preveč.Pazte se me!!!!!

Shit happens,unfortunetly all the time!!!

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči ti pa res nimaš sreče!

Naj te potolažim, da se podobne stvari dogajao nam vsem! Potem je odvisno samo od tebe in tvojih živcev do kod si toleranten. Ne grajam te,saj je meni tud že parkrat počil film.

#1. Pred mano kolona, za mano kolona - stojimo že pet minut. Pa začne model za mano ful trobit in pizdit... Ga seveda ignoriram, saj nič ne morem. Pa očitno tip misli, da ga jaz zadržujem in stopi iz svojega avta, pride do mene, odpre moja vrata in se začne pizdit name. Seveda mi poči film in... NAUK - vozi se zaklenjen

#2. Avtomobilisti so iz dneva v dan bolj naduti - kao moj avto je bvoljši in večji kot tvoj motor... In to ti seveda pokažejo. Včasih je veljala logika, da ko pridrvi motorist, se umakneš in ga že ni več. Danes velja - pod haubo imam 150 KM, moj avto je hitrejši in večji, gremo povozit bogega motorista. Moje izkušnje (več njih, zato tu le ena). Pridrvim za avto (BMW), ki vozi 70 km/h, nasproti kolona, zato ga ne prehitim takoj. Ga hočem nato prehitet na ravnini, Me vidi in gas do konca... Ko sem vzporedno, mi norec zavije na levo na moj pas - jaz na bankino in jo komaj odnesem živ. O norcih na več pasovnicah, križiščih in vožnji 20 cm za mojim motorjem raje ne bom izgubljal besed. NAUK: Pazi nase, saj te drugi ne bodo pazili & od avtov vedno pričakuj največjo neumnost!

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ker sem en post (49) pred tem, da postanem član Motosveta še ena misel in želja...

Vsem motoristov želim čimmanj "norih" avtomobilistov in mladih frajerjev v mercedesih in BMWjih ter sezono brez nesreč in brez veze izgubljenih živcev. Mirni živci - boljša reakcija! NE SE PUSTIT NIKOLI SPROVOCIRAT IN SE DOKAZOVAT!

Pa srečno...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo leteči. Dobro si se odločil. Ko ga boš pa z tisto sekirco malo nasesekljal, boš kaj hitro dobil eno tožbo na vrat. Pa nebo šlo za male vsote. Za razbiti nos se iztoži takoj 2mio sit. Preverjeno!

Se strinjam da jih nadiraš kot konj če naredijo sranje, samo ce te ne j..... in se ti režijo se pa lahko samo še nazaj na motor spokaš in jezo kuhaš.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da še jaz povem, kaj se je men danes na poti na Moto Boom zgodilo:

Peljem lepo približno 80Km/h skozi Tuhinjsko dolino, dohitim traktor s prikolico, dam smerokaz začnem prehitevati, takrat pa traktor nenadoma začne zavijati levo in mi zapre pot!!! Zaviram, zavijem v ulico, preko robnika na travo (hvala bogu, nisem padel), ata na traktorju pa samo debelo gleda... Ni imel nobenih luči ne smerokazov na prikolici, kar nenadoma je zavil...

LP

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net

Bilo kuda, drekavac svuda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z avto je res problem, ker je težko prehitevat, ampak z motorjem moram pa priznati, da se presenetljivo veliko voznikov (tudi starejših in policajev v službenih vozilih) umika desno, da greš lahko mimo - samo prej te morajo opazit. Če pa hočete spoznati prepotentneže si kupite skuter Runner 180, pa boste videli kako je, če se pelje 100 km/h, ti ga pa hočeš prehitet - avtomatsko gre skrajno do sredinske črte, pa po gasu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje smo ze debatirali, kako in kaj se dogaja na cestah nam motoristom... ampak naj se tukaj kar izliva zolc... mogoce bo komu koristilo... Nekje sem ze dejal: noz, sekirca, pistola, buzdovan, kij... vsak po svoje, kar misli, da mu bo koristilo....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Za razbiti nos se iztoži takoj 2mio sit. Preverjeno

Kjer ni še vojska ne vzame!

Shit happens,unfortunetly all the time

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm... meni se pa še nikoli ni nič podobnega zgodilo. Zgleda sem preveč umirjen in morda "prenevarno" zgledam, da bi se me upali lotevat razni prepoten(tn)eži. Res pa je, da po naseljih ne vozim dosti in pazim(predvidevam) v prometu za sebe, za tistega pred mano, za mano in tistega, ki še pride iza ovinka.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je enkrat neka ženska za volanom zaprla pot. Pelal sem se skozi dokaj oster levi ovinek, na katerega se z desne strani priključi cesta z nekega dvorišča. Pripelal sem dokaj hitro, naenkrat pa mi avto zapre pol ceste. Jaz začnem zavirat, ona pa tudi. Nekaj centimetrov je manjkalo, pa bi počlo.

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Študije so pokazale da ima 4 % ljudi na svetu mentalne težave oz.so tako ali drugače moteni-če srečaš takega na cesti,ko vozi kolo vprego ali tricikel,motor ali raketo-imaš možnost,da postaneš še ena številka v statistiki...držim fige za vse,da se nam to ne zgodi...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Študije so pokazale da ima 4 % ljudi na svetu mentalne težave oz.so tako ali drugače moteni-če srečaš takega na cesti,ko vozi kolo vprego ali tricikel,motor ali raketo-imaš možnost,da postaneš še ena številka v statistiki...držim fige za vse,da se nam to ne zgodi...

lp

To so svetovne študije o ljudeh , ki trpijo za raznimi frenijami....manijami...itd.Glede na statistične podatke o številu ponavljanj opravljanja vozniškega izpita , pa je procent DEGENOV,DEBILOV,OBSEDENCEV,MANIJAKOV,KRETENOV,PARAMECIJEV IN AMEB....na naših cestah bistveno večji.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še nekaj moram povedat, čeprav nima veze z motorji. Včeraj sva s kolegico v "petki" doživeli bližnje srečanje z BMW-jem - poljubček z ogledali (pa ne z BMWjem iz foruma ) , ki se je pripeljal precej po sredini ceste. In rezultat: ogledalo na BMW-ju se je razsulo na tisoč drobnih koščkov (bom malo zlobna - yessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss), ogledalo na petki ostalo celo in nepoškodovano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je res problematična glede na to kaj vse se dandanes vozi po cesti. Mene so "asi" v avtih že dvakrat spravili na tla (in enkrat na travmatološko), da o vseh primerih, ko je šlo skozi za mišji ku*** raje ne govorim. En tak primerek me je enkrat mrtvo nabasan podrl, ko sem stal na semaforju. Ko smo že vse popisali in pospravili razbitine, mi je prijavil: "Še srečo si meu, jest bi lohk še mau po gasu stopu pa čez tebe. Sej bi se za let al pa dve usedu, pa kva pol, ti bi biu vseen mrtu..." Srečo je imel on, da so bili policaji zraven in mu nisem odtrgal glave. Se pa bojim da se mi bo enkrat strgalo in bom naredil kaj, za kar mi bo kasneje žal. Sicer pa mislim da taki kreteni itak razumejo samo en jezik().

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči,

res je kar pišeš. Življenje je vsak dan bolj agresivno in ljudje svoje frustracije izživljajo na cesti. Problem so tudi razni loleti, ki so končno prišli do močnega avta in morajo pokazat kakšni frajerji so. To se najlaže pokaže na šibkejših - kolesarjih pešcih in MOTORISTIH!

Pa še en moment je: Ljudje frustracije, ki jih pokasirajo v službi, delegirajo naprej, najraje izgleda na cesti.

O.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, lahko recem, da sem (in sva z Rolyjem) naletela ze na cel kup avto-bebcev na cesti.

najbolj sveze - od vceraj, ko sem cakala v vrsti na Verovskovi, kjer sta dva zaporedna semaforja za na obvoznico ... pocasi smo se pomikali naprej in ze ves cas je vame zadaj rinil en jeep ... in naenkrat je trcil vame (v plato za kovcek) mislim ... f**k ... kaksne fore so to?

lahko recem, da najvec konfliktov dozivim v naselju ... najbolj pa sovrazim, ko se me spravi, kaksen brihten, npr. pri pocasnem premikanju, prehitevat po desni in me rine proti sredini cestisca ... svasta, kaj enim pade na misel ...

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem!

Sva se predvčerajšnim moja malenkost pa sine po drenikovi peljala in seveda rdeč semafor pa lepe kolonce. Tko kot še zmeraj lepo počas vmes med pasovoma se pomikava proti semaforju, ko kar naenkrat en star ata s srebrnim avdijem nalašč zapre pot, pa prav grdo gleda. Ko se je semafor odprl sva imela pa dost opravit, da sva se ga izogibala. Najhuje je pa to, da je ta sindrom potem še enega z rdečim 206 prijel. Jest sem sam gledal kaj jim je!

Na koncu sem pa začel študirat, da pravzaprav sploh točno ne vem kako o tem piše zakon. sem pač ves čas tako vozil in kot vidim in vem tudi drugi. Me pa le zanima kaj pravi črka zakona, da jo potlej takemu prenapetežu lahko serviraš.

Mi lahko kdo odgovori, se mi ne ljubi prebijat čez cel zakon??

Please!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... me pa le zanima kaj pravi črka zakona, da jo potlej takemu prenapetežu lahko serviraš ...

Črka zakona ne pravi ničesar o kakršem koli serviranju takemu prenapetežu ... obstaja pa "vzporedna" institucija ohlajevanja razgretih glav ... in seveda tudi "specialna orodja" za doseganje ciljev ... prehitiš, potem pa uporabiš met (granitne kocke, krogličnih ležajev, kamenja) preko ramena na avto prenapeteža ...

Predvsem pa je najboljša preventivna zaščita samega sebe ... tebe namreč pred okolico ščiti le čelada n kombinezon, ostale pa nekaj 100 kg pločevine ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

... me pa le zanima kaj pravi črka zakona, da jo potlej takemu prenapetežu lahko serviraš ...

Črka zakona ne pravi ničesar o kakršem koli serviranju takemu prenapetežu ... obstaja pa "vzporedna" institucija ohlajevanja razgretih glav ... in seveda tudi "specialna orodja" za doseganje ciljev ... prehitiš, potem pa uporabiš met (granitne kocke, krogličnih ležajev, kamenja) preko ramena na avto prenapeteža ...

Predvsem pa je najboljša preventivna zaščita samega sebe ... tebe namreč pred okolico ščiti le čelada n kombinezon, ostale pa nekaj 100 kg pločevine ...

lp Easyrider

Mislim, da je imel Horjo v mislih kako je s prehitevanjem ... o tem se mi zdi je že bilo govora zato preglej arhiv, ker se spomnim nekih členov pa odstavkov citiranih v zvezi s prehitevanjem kolone stoječih vozil ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... mislim, da je imel Horjo v mislih kako je s prehitevanjem ...

... moj zadnji odstavek govori tudi o tem ... raje ne prehitevam, kot pa da me kakšno teslo zbije ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim da sta dva faktorja v igri:

en je da so avtomobilisti absolutno prepotentni. Čim prideš naprimer na križišče, te hočejo vsi prehitet, kot da si kakšen gladiator ali kaj. Najbolj ljubim ženske za volanom. Sicer te včasih spregleda, zavestno izsili pa nikoli.

drug pa je to, da folk enostavno motorjev zgodaj spomladi še ni navajen.

Sicer pa motorist nima nikoli prednosti - eden je mislil da jo ima, pa mu je na grobu pisalo: imel je prednost.

Disident

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko hvala!

Preiskal, našel, sem zdej zlo pameten. Ko te smrkec gleda, lepo po desni pelješ mimo, ko te ne gleda pa po levi po pamet. A je prou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, tocno tako.

Po zakonu lahko enosledno vozilo prehiteva ostala po DESNI strani, ce le-ta stojijo. Amapk kot vemo: bistveno lazje je prehitevati po levi, kar pa po zakonu ni dovoljeno, a s strani policajev vecinoma tolerirano. Tudi cez polno crto ti dovolijo... ne vedno, jasno... odvisno od modela policaja...

Se je pa tudi ze zgodilo, da je leteci policaj pomahal motoristu, naj mu sledi in sta sibala cez vse polne crte...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... se je pa tudi ze zgodilo, da je leteci policaj pomahal motoristu, naj mu sledi in sta sibala cez vse polne crte ...

... kar lahko tudi jaz potrdim, saj sem to že doživel ...

... lučke in sirena pred mano pa gasaaaaa ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Po zakonu lahko enosledno vozilo prehiteva ostala po DESNI strani, ce le-ta stojijo

To je res, žal pa ne smeš početi tega, če vozila stojijo pred križiščem, ali zoženjem ceste(ZVCP 35.čl.,4.odst.-predvidena kazen 10.000 sit).

Seveda pa to ne pomeni, da tega skoraj vsi ne počnemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!