Skoči na vsebino

Kamikaze in bebci na cesti!!!!


Priporočene objave

quote:

Po zakonu lahko enosledno vozilo prehiteva ostala po DESNI strani, ce le-ta stojijo.

Ne prehiteva, temveč pelje mimo.

Prehitevanje je, če se prehitevanec premika, vožnja mimo je, če prehitevanec stoji.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Brrrm, se bolj tocno povedano...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en stari mi je iz neprednostne ven zapelu (zlo zlo počasi) in me na svoji desni čist zapru, ne bodi ga len sem ga po levi prehitu in zbrcu avto-samo v opozorilo

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR LJUBLJANČANI IN VSI, KI PRIDETE V LJUBLJANO.

LJ-Z9-45S SVETLO MODRI FIAT PUNTO.

Za volanom mlad mulc, daljših valovitih las. Ko sem z motorjem peljal mimo stoječe kolone ( pri Interšparu na Viču ), jasno nasproti avti, je mulo klub temu, da je prej vozil skrajno desno zavil proti meni ,ozirom proti sredini. S prijateljem sta se zelo zabavala. Zabava jih je minila, ko sem obrnil motor.

Popravil/a - MARJA dne 22/03/2002 ob 08:29:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Prehitevanje je, če se prehitevanec premika, vožnja mimo je, če prehitevanec stoji. ...

... da te malo popravim:

... prehitevanje je, če se prehitevanec premika, vožnja mimo je, če MIMOVOŽNJEC stoji ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zabava jih je minila, ko sem obrnil motor.

MARJA

Marja,

pa potem ?? Zaključek zgodbe prosim. Hočem slišat, da si ju na cestu iz avta skoz okno zveku in po basi...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez odprto okno okol ušes, pa obljuba, da o njemu zvejo vsi motoristi.

Pa še semafor mi je šel na roko, saj je bila rdeča luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čez odprto okno okol ušes, pa obljuba, da o njemu zvejo vsi motoristi.

Pa še semafor mi je šel na roko, saj je bila rdeča luč.

Yes, yes, yes ... to mi deli !!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim, da so najnevarnejši na cesti mopedisti, ker ti velikokrat nehote naredijo pi*****jo. Jaz imam eno lepo izkušnjo...

Motor star tri mesece, pa na poti iz male ture prehitevam nekega mulca na avtomatiku. In ko sem tik ob njem, mi mali zavije levo...jaz pa sem se mu umaknil, da ga ne bi povozil in sem zavil levo v tri metre globok jarek. odnesel sem jih sicer brez poškodb, na motorju pa za 500k škode (zlamal sem cel prednji del).

in kaj je še najlepše na tej zgodbici?? Kriv je seveda bil motorist (beri: JAZ), tak da sem lahko plačal še 5k kazni...pol pa naj kdo reče, da motorist ni vedno jebena stranka....

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagi.....je bilo prehitevanje v križišču??

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... kriv je seveda bil motorist (beri: JAZ), tak da sem lahko plačal še 5k kazni ...

... ja normalno ... tista srota ni imela denarja za kaj večjega kot za avtomatika, pa so potem raje tebi vzeli ...

... in seveda se drugi primer ... avto + motor .. treba je vzeti motoristu ... motor je namrec luksuz in iz tega sledi, da so motoristi itak polni denarja ...

... oziroma kot si sam zaključil ... motorist je itak vedno jebena stranka ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YZFGeorge: ni bilo prehitevanje v ovinku, temveč na cesti izven naselja, kjer je dovoljena hitrost 90 km/h. Cesat pa je ful ravna. Mali pa je zapeljal na stransko cesto, kamor mislim, da niti ne bi smel zapeljat. Sem ga pa prehiteval preko prehoda za pešce (kar pa mopedista lahko - ZVCP).

Sem se potem pritožil in je stvar zastarala. Za tistih 500k sem se pa lahko pod nosom obrisal (nov motor pa je stal 880k).

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes spet srečal enga kretena na cesti.

Peljal sem okoli 80 km/h, ko se za mano pojavi Opel vectra in začne trobit za mano. Potem me pa s polno hitrostjo prehiteva in jaz potegnem za njim. Naenkrat pa se frajer spomni, da bi blo fajn upočasnit in takoj zabramza in začne vozit 30 km/h.

Zgleda da je hotel malo dirkat z mano.

Pol se on še malo po levem voznem pasu zapela in prižge levi žmigavec.

Ne upam si predstavljat, kaj bi blo, če bi ga šel jaz prehitevat po desni.

Na koncu je končno videl, da mi ni za bedarije in se odpelal naprej.

Drive fast, die young!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

quote:

Živjo vsem!

Sva se predvčerajšnim moja malenkost pa sine po drenikovi peljala in seveda rdeč semafor pa lepe kolonce. Tko kot še zmeraj lepo počas vmes med pasovoma se pomikava proti semaforju, ko kar naenkrat en star ata s srebrnim avdijem nalašč zapre pot, pa prav grdo gleda. Ko se je semafor odprl sva imela pa dost opravit, da sva se ga izogibala. Najhuje je pa to, da je ta sindrom potem še enega z rdečim 206 prijel. Jest sem sam gledal kaj jim je!

Na koncu sem pa začel študirat, da pravzaprav sploh točno ne vem kako o tem piše zakon. sem pač ves čas tako vozil in kot vidim in vem tudi drugi. Me pa le zanima kaj pravi črka zakona, da jo potlej takemu prenapetežu lahko serviraš.

Mi lahko kdo odgovori, se mi ne ljubi prebijat čez cel zakon??

Please!!!

Zakon pravi, da prehitevaš kolono...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsnja sreda (15.5.) - medno - hitro vozeca kolona, za mano ena skoda za njo bel renault 19 z kromom cez rezervar in pri auspuhu mrezce - cez polno crto v klanec prehiteva naravnost v naproti vozeci kamion, in pol kr vame in me rine s ceste. Bremzam kot kreten, z boljso polovico preziviva. Ampak je pa tut njemu tolk mal manjkal, da ga ne bi s tistga kamiona postrgal...

Moja izkusnja je, da ne tolk avto ampak starost vpliva na odnos avtomobilistov do motoristov. Nikol me ni 30 letni poslovnez v BMWju izsilu, se pa kar tare smrkavcev v fiat unotih in R19kah in Yugotih s spojlerji, ki bi ful dirkal z nami.

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čez odprto okno okol ušes, pa obljuba, da o njemu zvejo vsi motoristi.

Pa še semafor mi je šel na roko, saj je bila rdeča luč.

Roki pravice zadoščeno, škoda kr ga nis še v mojem imenu enkrat zalepu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da smo večina motoristov obsojeni na bližnje srečanje s slaboumnimi objestnimi bumbarji.

No, mene je pred leti bumbar z audijem prehiteval v nepreglednem ovinku. Če bi kdo pripeljal nasproti bi seveda bumbar zavil desno, jaz pa bi frčal po zraku. Nakar debilu potrobim in pomaham s srednjim prstom v pozdrav. Tip divje pohodi bremzo...js pa žlajfam ko budala. Me gleda nazaj in spelje. Se peljeva kakih 50m in spet pohodi žlajf do konca, js izbulim oči in stiskam bremzo da mi je še motor crknu.Spet me gleda, ko pa je uvidel da sledi bližnje srečanje je s polnimi hlačami dreka odfrčal..skratka uzela ga magla.

Lansko leto nisem imel te sreče,saj me je napol mrtvo pijan pizdun pokasiral...700 flik škode in bolniška za pol leta. Človek ma dve možnosti: postati tudi sam idiot ali biti boljši in pametnejši, kar je seveda odvisno od posameznika. Je pa res, da včasih človek ob takih dogodkih težko kroti jezo. Je pa tud res, da je idiotov že itak dovolj na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej nabavte trike,pa da pol vidiš kako se ti umikajo ali te pa pustijo čisto pri miru.Prej ko sem še imel motor sem sigurno enkrat na teden nabasal na idiota,ki je bil večji,močnejši ali hitrejši od mene.Take in podobne zgodbe sem pravil prijatelju,ki je policaj,pa mi ni verjel.OK sem rekel pojdi z menoj do Portoroža in nazaj pa boš videl na lastne oči.Zanalašč sem šel čez Ljubljano(Celovška,Tržaška),pa da vidiš hudiča.Samo v Ljubljani sva imela dva bližnja srečanja z idioti,potem pa še enkrat na črnokalskem klancu.

Mislim da jih daje zavist(fovšija).

Kar se pa orodja za obdelavo idiotov tiče je pa po moje najbolša dobra stara ketna ali pa dobra brca v vrata.

LP

TRIKE JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... potem pa se pripelje stara gospa pri 80-ih v 15 let starem Fordu Fiesti, ki zgleda kot, da je ravnokar iz trgovine, 5000 prevoženih pa skurjena sklopka ... vozi po magistralki na primorsko 50km/h na uro in ko jo prehitevaš, zapelje pred tebe, ker je nekje daleč pod svojo sivo mreno zagledala oviro na cesti ....

Bojte se tudi nedeljskih voznikov in ne samo podivjancev v nafriziranih Jugotih !!!!

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... potem pa se pripelje stara gospa pri 80-ih v 15 let starem Fordu Fiesti, ki zgleda kot, da je ravnokar iz trgovine, 5000 prevoženih pa skurjena sklopka ... vozi po magistralki na primorsko 50km/h na uro in ko jo prehitevaš, zapelje pred tebe, ker je nekje daleč pod svojo sivo mreno zagledala oviro na cesti ....

Bojte se tudi nedeljskih voznikov in ne samo podivjancev v nafriziranih Jugotih !!!!

hotschko

Ja, ja... ti starci so tudi "accidents waiting to happen".

Moja zgodba... 6-8 motorjev v strnjeni skupini nasproti Ruskega carja na poti proti crnucam. En mulac v Chrysler Voyagerju (lep nov, zelen) pri zozanju ceste ne da bi karkoli pogledal na levo, pelje na moj pas... Valda trobim - ignoranca, udarim z roko po sipi na vratih tip pa pogleda, ko da sem mu mamo ubil... (I wish!!)

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, se ena...

Ta petek s predsednikom voziva na Hrvasko preko Ptuja. Najprej kolona od Vira skoraj do "krofov" (sej veste kaj mislim). Malo pred trojanami vidiva, kaj povzroca guzvo - en Ukrajinski sleper crknu sredi ceste - vse, popolnoma zabasano. OK. Stvar je mimo greva dalje v strahu kaj bo na trojane. Brez problemov do vrha Trojan Juhuhuhu, zdej pa gasa dalje. NOT!!! Za bajto na Trojanah vidiva samo se kako je en slepar ven pripeljal in da pospesuje - misliva si OK, ga bova ze prehitela - meni nic, tebi klofuta izleti se drugi slepar (isti prevoznik, enake barve) in zapelje do polovice cestisca - v principu skoraj ze na nasprotni pas (namesto da bi desno zavil, kot naj bi). Predsednik mu potrobi medtem, ko sva oba skoraj crte risala po tleh, da ne bi zapeljala v kamion. Tip/sofer pa cist popi*di in zacne noret kao, poberta se, da naum ven stopu... no ja, glede na to, da se nisem hotel tepst (kar sem se vedno ponosen nase) ga prisrcno pozdravim s tocno dolocenim prstom desne roke in piciva dalje.

Ma ce jih clouk ne bi pobou k pse!!!!!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Da ne govorim, kaj se je mani zgodilo...Jaz gasa po centru, pol pa neki cepec, pešak, ravno pred mene in to ravno meter pred križiščem...hodi po nekih belih progah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!