Skoči na vsebino

Kamikaze in bebci na cesti!!!!


Priporočene objave

Da ne govorim, kaj se je mani zgodilo...Jaz gasa po centru, pol pa neki cepec, pešak, ravno pred mene in to ravno meter pred križiščem...hodi po nekih belih progah...

Zgazo bi ga, mater mu vidim pešaško :angry2: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa bom kar sem dal..

danes se dopoldan peljem čez center LJ. seveda od Aškerčeve do Bavarca za policaji (1 avto in trije not, da jim ni dolgcajt). Seveda je bilo "malo" jutranje gužvice, ampak jaz frišno z meditacije - muzko na glas in u izi na pasu za "redni promet". Kaj sem pa videl v tem kilometru:

vožnja po BUS/TAXI pasu - bolj pravilo kot izjema. najmanj 20-30 avtomobilov, kombijev in ostalih neBUS in neTAXIjev.. policaji pa nič

menjave pasu v križišču pred Dramo in v križišču s Šubičevo... policaji pa nič

vožnja na polno čez rdečo ali oranžno na "rednem pasu" in BUS TAXI pasu... policaji pa nič...

laufanje čez slovensko (2 pasovnica z 2 ali 1 polno črto)... policaji pa nič

Kazni bi lahko spisali za novo Provido... policaji pa nič.

edino fajn jih je blo pa videt.. nobene oranžne niti rdeče niso prevozili.. :worship:

drgač pa sem svojo lansko izkušnjo opisal v vomitoriumu in ker mi gre ob misli na tistga čefurja v audiju še zmeraj na bruhanje, raje ne bom pogreval

Srečno sezono (in vse ostale naprej) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje časa se kar dost vozim po Slovenski Bistrici,...Planet zase. :grim Toliko izsiljevanja & trobljenja nisem doživel v 7 letni karieri odkar vozim afto.

Slo. Bistrica???!!!! :kva2: :eek:

Če se le da, toplo priporočam obvoz!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja po BUS/TAXI pasu - bolj pravilo kot izjema. najmanj 20-30 avtomobilov, kombijev in ostalih neBUS in neTAXIjev.. policaji pa nič

Takšna vožnja ni prepovedana...Lahko se tudi ustavljamo, v primeru okvare vozila, za spuščanje in pobiranje potnikov in za natovarjanje/raztovarjanje tovora. Je pa prepovedano parkiranje...(ZVCP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takšna vožnja ni prepovedana...Lahko se tudi ustavljamo, v primeru okvare vozila, za spuščanje in pobiranje potnikov in za natovarjanje/raztovarjanje tovora. Je pa prepovedano parkiranje...(ZVCP)

zadnjih 12 let, kar sem v Ljubljani, sem redno vozil po bus/taksi pasovih in nikoli nisem imel težav s policisti. Sem pa vedno obziren, se ne gužvam, pazim, da ne oviram taksijev, busov, rešilcev in drugih. Skratka, zavestno kršim zakon, ker sem dovolj ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes oči v gigantskem terencu zapeljal direttamente pred mene. seveda brez nakazovanja smeri skočil iz kolone za naravnost, katero sem jaz mirno "prehiteval" na praznem pasu za levo z vklopljenim levim smerokazom...

jebemmu svijo zavaleno staro proklet prasc. <_< :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa pravim, da so najnevarnejši na cesti mopedisti, ker ti velikokrat nehote naredijo pi*****jo. Jaz imam eno lepo izkušnjo...

Motor star tri mesece, pa na poti iz male ture prehitevam nekega mulca na avtomatiku. In ko sem tik ob njem, mi mali zavije levo...jaz pa sem se mu umaknil, da ga ne bi povozil in sem zavil levo v tri metre globok jarek. odnesel sem jih sicer brez poškodb, na motorju pa za 500k škode (zlamal sem cel prednji del).

in kaj je še najlepše na tej zgodbici?? Kriv je seveda bil motorist (beri: JAZ), tak da sem lahko plačal še 5k kazni...pol pa naj kdo reče, da motorist ni vedno jebena stranka....

lp,

zagi

Jebi ga....al pa tudi ne...

Nismo vsi mopedisti enaki .) jst ko zagledam enga motorista v ogledalu se pomaknem cisto ob rob desne strani, da me lahko brez problemov prehiti.

Sem pa imel sam ze tudi veliko slabih izkusenj z izsiljevanjem :BUA: sploh moped ko se se majn vidi ko kak orng motor :closedeyes:

srecno voznjo vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje časa se kar dost vozim po Slovenski Bistrici,...Planet zase. :grim Toliko izsiljevanja & trobljenja nisem doživel v 7 letni karieri odkar vozim afto.

Slo. Bistrica???!!!! :kva2: :eek:

Če se le da, toplo priporočam obvoz!!!

he he he a ne veš da bistričani treniramo vožnjo v italiji in na bližnjem vzhodu :devil: , za gužvo so pa krivi vsi celjsko-konjiški skopuhi, ki v bistrici hodijo dol z avtoceste da prišparajo 300 sit cestnina na AC :angry2: :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Danes se peljem mimo trgovine, od tamm čaka en novi golf, se ustavi sred ceste, js bremzam ko nor, me vidi da bremzam, še bolj zapelje na cesto, tako da sem se ustavil pol metra pred njim z vleko špure z zadnjo gumo in sprednjo bremzo sm stisnu ko nor. Avtomobilisti so nevarnejših od motoristov.

Grema nekej časa nazaj s fotrom po avtocesti proti musrki soboti, vidima ko greta 2 tovornjaka prehitevati nek drug tovornjak. Fotr pizdi, ampak bo že, dobr. Prehitita ga po 5 minutah, zavijeta na desni pas, s fotrom prehitiva prvega, nakar začne drugi zavijati na desni pas, medtem ko sma bila že nekje na sredini prikolce, fotr stisne po bremzi, kleje ko nor, trobi vse... in pol se tovornjakar pelje kar po levem pasu (prehitevalni) in se nikakor noče umakniti. Fotr popizdi, trobi... gre na desni pas, gasa, spet napol prehiti, tovornjakar začne zavijat desno. Fotru utrga , men bi tud, da v tretjo, hitr na desno in prehiti tistga tovornjaka, končno. Js sm bil čist živčn zraven... Uglavnem, jebeni tovornjakarji (nekateri seveda)

:rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri ob 16:55 se peljem z avtom mimo Orto bara. V železniški podhod piči po nasprotni strani ceste čisto nova 745d. Nasprotivozeči avtomobili se ji umikajo na pločnik. Iz podvoza se zapodi proti semaforju. Iz pasu za naravnost se brez žmigovcev rine na pas za desno zavijat. Rine v kolono kot budložer. Folk v strahu za praske na svojih avtih se umika. Sedmica piči gor v klanec proti Kolinski. Seka ovinek in gasa do fula po levem pasu. Pri bencinski črpalki se levi pas konča, sedmica pa nadaljuje vožnjo (je letela kakih 130 km/h) kar po nasprotnem pasu. Nasproti vozeči avtomobili se spet umikajo na pločnik.....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj me je ena blond baba izsilila na hitri cesti, mal je mankal pa bi poclo...ah ja... vecina bab pa izpit :slap: :lol1: , doma nej bojo ce ne vejo kok majo avto dolg pa sirok :P

Danes se peljem mimo trgovine, od tamm čaka en novi golf, se ustavi sred ceste, js bremzam ko nor, me vidi da bremzam, še bolj zapelje na cesto, tako da sem se ustavil pol metra pred njim z vleko špure z zadnjo gumo in sprednjo bremzo sm stisnu ko nor. Avtomobilisti so nevarnejših od motoristov.

Ja, teli golfi pa pasati pa ostali vw-ji cist tipicni provokatorji na cestah (sploh na AC), ga skoraj ni dneva ko se peljem proti kranju da ne bi nekdo z vw-jem provociru folka... nakonc pa pise 1.9tdi, rakete da jih ni bolsih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da so najvecje KAMIKAZE Fužinarji tle po ljubljani,ful gelea na glavo tko da ne more dat celade gor da nebi unicu frizure,pol pa gas skoz Ljubljano,pa po moznosti brez registerske,seveda pa zad se kolega z isto frizuro da ga bejbe vidjo,k ce bi mel celado ga nebi vsi spoznal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v takem primeru jaz javim na 113 vse skupaj ... sicer ne vem, če kaj pomaga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zadnje čase opažam da čedalje več ljudi vozi kr v rdečo luč,zadnjič tudi rešilec brez sirene direkt v rdečo,še dobr da nisem hiter štartal :headbang:

Zmagovalec je bil pa včer en z kamionom,ko je z stranske ceste speljal v rdečo namesto zeleno v trenutku ko je po glavni cesti pripeljal osebni avto ki je žlajfau u nulo,a ta z kamionom k da se ni nič zgodilo.

Zdej se pa zamislite da ste z motorjem in vam bedak ven rukne :headbang:

Jest skor na vsakem križišču pogledam še na obe strani,ker kej tazga kr se sedaj dogaja,to ne pomnim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne govorim, kaj se je mani zgodilo...Jaz gasa po centru, pol pa neki cepec, pešak, ravno pred mene in to ravno meter pred križiščem...hodi po nekih belih progah...

zmagu si!!! :yea1: nasmeju do solz :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!