Skoči na vsebino

MotoVile of Slovenija


Nagaya

Priporočene objave

sicer pa snujemo dalje :naughty: .....sam za naslednji podvig bi rabile mal pomoci :unsure: .......Bladzo se je neki šopiril če se ne motim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaaaaa :kva2: , nasledni podvig se začene tudi na G..... :P , sam še pastirčka Blaža mormo okupirat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake fletne slikce?! :OK:

A z G. ste mislili slučajno... emmm... Gregs.... :grrr emmm.... Gerovo?! :grim :whistle:... Grossglockner? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebentiš, uti pa nisem videl... kje ste jo dobili?! :hmm: Očitno sem se preveč v Radljah zadržal.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake fletne slikce?!  :OK:

A z G. ste mislili slučajno... emmm... Gregs.... :grrr  emmm.... Gerovo?!  :grim :whistle:... Grossglockner?  :hmm:

Podvig na Gregsa z Blažem :eek: :blink: odpri temo v zmenkarijah :topic: :P

drgač pa njet njet njet :grrr

za srečanje z Uti :drunk: pa se je bilo treba vsaj do Maribora pripeljat, kar je uspelo samo motoVeščam :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podvig na Gregsa z Blažem    odpri temo v zmenkarijah :topic: 

drgač pa njet njet njet 

No, saj res, da velikokrat nadomeščam anO, ampak ipaq.. tako pa spet ne... :grrr :grrr :grrr

Aha, torej moram ugibati naprej... :hmm: Mah, ali pa tudi ne... boste že povedale, če boste hotele, drugače pa je tako ali tako vseeno... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G kot..............................................................Grobnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G kot..............................................................Grobnik

Eh, pa menda ja ne. Tja pa mene ne spravite več :nono: (škoda mojega motorja in gum). Mi je bila pa Gregsova ideja o Grossglocknerju bolj všeč. No, ampak za ostale na cestakih pa je to odlična zadeva. :OK: Bo naslednjič Golica mala malca.

No, ampak do tja se pa lahko skupi zapeljemo, pol pa se grem jaz v Crikvenico enkrat v morje vržem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob jezeru sesti k ledeni kavi in kapučinu ob prijazni postrežbi Slovenskih natakarjev, je pa sploh fino fajn.

post-196-1117607465_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoVešče :evilgrin: babji vikend se bliža :yea1:

za soboto sicer napovedujejo dež :( , lahko pa naredimo krajšo popoldansko petkovo furo :OK: (po nemigracijskih vikend cestah a la Kras, Idrija .... ) al pa počakamo na nedeljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da me ne bo :doze: ....se mi zdi, da se grem pelat v soboto nekam :doze: ...

bom prešpricala tole v petek..... :closedeyes:

a na Marijo Reko al kwa je že tist bomo šle kdaj al kaj :eek: ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da me ne bo :doze: ....se mi zdi, da se grem pelat v soboto nekam  :doze: ...

bom prešpricala tole v petek..... :closedeyes:

a na Marijo Reko al kwa je že tist bomo šle kdaj al kaj :eek: ???

Marija reka je pa res tolk bliz, da je dovolj dobra celo za popoldansko furco. Sam pol pa se zgodi, da so lih takrat tam policaji :BUA: :BUA: In pol adijo vožnja po tistih božanskih ovinkcih :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ime se uporablja po potrebi:

kadar doma gnoj kidamo - motovile (da gre hitrej smo se mal motorizirale)

kadar po cesti vozimo - motovile (ja kako pa drgac)

kadar kaj dobrga nardimo - motovile (hokuspokussimsalabimsala)

kadar smo zlobne - smo tud motovile :devil: :devil: :devil:

.

.

.

.

.

.

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora motoVešče .) , motoVile :) , motoBabe :OK: ste za petkovo pohajkovanje po Krasu ?

Trasa: Divača - Sežana - Štanjel - Senožeče, lohka nardimo tud ovinek na Col pa na Kalce, al pa gremo samo v Idrijo na sladoled. Pri zadnji varianti popravljajo cesto Godovič -Idrija (3 zožitve in 2 semaforja :rolleyes: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najava fure za naslednjo soboto to je 18.06. (rabmo sonček :) )

Trasa: Tolmin - Bovec - Predel - Nevejsko sedlo (opcija Nassfeld) - Trbiž - pa po gorenjski damu

Kdaj: čim bolj zgodi, da me spet ne zašvasa sonce

I. cofi point: po želji

AnA zagreb se za motor, Vale pust vsaj ta vikend Čehe na mir, Nagaya ti si pa itaq naša liderka :OK:

Babe prpravte se :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petek to je jutr sem za akcijo ma po 14h k končam šiht,drug tedn je pa tud dobra trasa tko da mislim na to.

kat zvrcni me za jutr,kr jutr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!