Skoči na vsebino

Novi BMW m3


MoNgL

Priporočene objave

Ijoooooooooj kok je lepa, res to je pa taprava zverina :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne se veselit prehitr,namreč obe slikci sta photoshop..Novega e90 M3 bomo še nekaj časa čakali...

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tud ta izgubu v primerjalnem testu (pista+cesta) proti AUDI-ju RS4??? :yea1:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo tud ta izgubu v primerjalnem testu (pista+cesta) proti AUDI-ju RS4???  :yea1:

Ne primerjaj hrušk in jabolk

(beri atmosfersko in prisilno polnjeni motorji)

Drgač pa :worship: :worship: :worship:

imel sem čast vozit M3 letnik 91 in :eek: WTF, to marate probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega e90 M3 bomo še nekaj časa čakali...

Baje da do sredine 2007, pride prej še kabrio pa coupe. Vsaj tko je pisal v nemških revijah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da do sredine 2007, pride prej še kabrio pa coupe. Vsaj tko je pisal v nemških revijah...

ja baje neki tazga ja..čeprav ga niti ne pričakujem nevem kako...ker mi je e46 še vedno zakon :afro1: sploh pa e46 m3 :ninja: :kva2: :ninja:

Popravljeno . Popravil mAc10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ni glih jajc, ampak sportni avti po mojem okusu morjo bit predvsem MALI, da majo cim manjso maso pa cim hitrejso odzivnost na komande. 400 konjev mi ne pomeni veliko, ko pa je pol tone lazji avto z 200 konji lahk tolk bol zabaven v voznji... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ni glih jajc, ampak sportni avti po mojem okusu morjo bit predvsem MALI, da majo cim manjso maso pa cim hitrejso odzivnost na komande. 400 konjev mi ne pomeni veliko, ko pa je pol tone lazji avto z 200 konji lahk tolk bol zabaven v voznji... :)

sam kle furaš s stilom :afro1: Nobenga avta nebi meu rajš kor e46 m3..its my dream car..340km + rwd=a lot of fun :ninja: :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ni glih jajc, ampak sportni avti po mojem okusu morjo bit predvsem MALI, da majo cim manjso maso pa cim hitrejso odzivnost na komande. 400 konjev mi ne pomeni veliko, ko pa je pol tone lazji avto z 200 konji lahk tolk bol zabaven v voznji... :)

Čim manjšo maso do ene mere........prelagek (pa premajhen) zopet ne sme biti. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kle furaš s stilom :afro1:  Nobenga avta nebi meu rajš kor e46 m3..its my dream car..340km + rwd=a lot of fun :ninja:  :kva2:  :naughty:

Kakšnim stilom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čim manjšo maso do ene mere........prelagek (pa premajhen) zopet ne sme biti. :hmm:

ta podatek je kar lepo primerjat pri p205 za rally. truga, premočen, prelahek, ceste pa ni držu nč :BUA:

Mi pa ta tanov m3 ni niti 1% tolko lep kukr RS4, d se ne govori o motorju (ma doro, tle so spet japke in hruške)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luštna stvar, ampak domnevam, da da Evo 8 oz. Evo 9 veliko več veselja pri vožnji ... :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa ta tanov m3 ni niti 1% tolko lep kukr RS4, d se ne govori o motorju (ma doro, tle so spet japke in hruške)

bi se ga pa branil .) :grrr al pač :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne se veselit prehitr,namreč obe slikci sta photoshop..

seveda.. to so samo predvidevanja. Avto na slikah( spodnjih dveh) je 4 vratn, M3 bo pa 2 vratn, čeprav se je govorilo da naj bi bil 4. (kr se je govoril o seriji 4 in bi bil M4 dvovratn)...baje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!