Skoči na vsebino

Novi BMW m3


MoNgL

Priporočene objave

ce mene vprasas je vse kar je blo napisanga kontra tega avta samo bla bla....preprican sem da ga noben od vas ki vam vedno neki ni vsec na BMW jih se ni vozu...al pa niti ni osnovno obvescen o voznih lastnostih in govori o majhnih lahkih avtih z 200KM in da je za M 3 400KM tko tko....eh..pa d nebo pomote vem kaj govorim in kaj zagovarjam M 3 je definitivno vrhunski avto ki pa mislm da ne konkurira neposredno raznim lancerjem, imprezam ITD(kateri so prav tako odlicni vendar pa mislim da jih kupuje povsem drug segment ljudi-tud namenjeni so za povsem drug namen)....da ne govorimo o kaksnih sportnih izpeljankah kaksnih cliotov,ali podobnih avtov...s katerimi ne da se jih ne da...pa ne le da se jih ne da ampak je smesno primerjat hrusko pa jabolko. Vsak ima svoj okus in vsak avto je za nekoga in nek namen....dober. :OK:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carr, takrat je res Lauda reku, da bi še opice znale voziti tak avto. No, kmalu za tem se je usedel v F1 Jaguar ter naredil totalko. Toliko o opicah. :doze:

BMW M3 je avto za izbrance, tako po ceni kot po uporabnosti.

Kot prvo je potrebno vedeti, da si ga praviloma privoščijo ljudje, ki to zmorejo, to pomeni da se za porabo goriva in gum ne sekirajo, ravno tako ne za stroške servisa ter izgube na vrednosti vprvih 2-3 letih. Kupijo ga zaradi izgleda ali zmogljivosti, ne pa zato da bi tovorili družino na morje ali vozili pralni stroj iz Merkurja. V kraju kjer živim, so trije M3 (zadnji model). Večinoma se vozijo sami v avtomobilu, ko zapade sneg ga pustijo v garaži ter gredo z terencem naokoli, za družinske izlete pa je še limuzina. In to je to . Gre za užitek, ali ko ga samo zjutraj pogledaš preden sedeš in greš v službo, ali zvok ter vozne dinamike ali enostavno samo samopotrditev, da pač si sposoben si ga kupiti. Tako pač je.

In nazadnje, po pisanju italijanske Quattroruote onesnažuje manj kot si mislite, saj ima zelo sofisticiran sistem katalizatorjev (npr. onesnažuje manj kot Alfin dvolitraš)

LPA

podpis :OK:

enkrat ko bom velik ........ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen faušije ne vidim razloga proti M3 v vašem pisanju, tisto o ekologiji so pa klobase na kvadrat.

faušija, faušija..........pa še enkrat faušija :devil: če faušija bi gorela bi bila u ognju celaa :whistle:

BMW, vse ostalo so samo prevozna sredstva :grim

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašna foušija prijatelj ? Ni foušije .. A misliš da si ga nemorem privoščit ? Res, imaš prou..

Prodam eno hišo, namreč imam dva pa si kupi 5 takih autov.. Pa bom mel za gume za becin pa za vse pizde materne, pa me niti malo me mika, bom vozu naprej Lanosa. A se zastopiva ? NO ME VESELI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carr, takrat je res Lauda reku, da bi še opice znale voziti tak avto. No, kmalu za tem se je usedel v F1 Jaguar ter naredil totalko. Toliko o opicah. :doze:

BMW M3 je avto za izbrance, tako po ceni kot po uporabnosti.

Kot prvo je potrebno vedeti, da si ga praviloma privoščijo ljudje, ki to zmorejo, to pomeni da se za porabo goriva in gum ne sekirajo, ravno tako ne za stroške servisa ter izgube na vrednosti vprvih 2-3 letih. Kupijo ga zaradi izgleda ali zmogljivosti, ne pa zato da bi tovorili družino na morje ali vozili pralni stroj iz Merkurja. V kraju kjer živim, so trije M3 (zadnji model). Večinoma se vozijo sami v avtomobilu, ko zapade sneg ga pustijo v garaži ter gredo z terencem naokoli, za družinske izlete pa je še limuzina. In to je to . Gre za užitek, ali ko ga samo zjutraj pogledaš preden sedeš in greš v službo, ali zvok ter vozne dinamike ali enostavno samo samopotrditev, da pač si sposoben si ga kupiti. Tako pač je.

In nazadnje, po pisanju italijanske Quattroruote onesnažuje manj kot si mislite, saj ima zelo sofisticiran sistem katalizatorjev (npr. onesnažuje manj kot Alfin dvolitraš)

LPA

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kašna foušija prijatelj ? Ni foušije .. A misliš da si ga nemorem privoščit ? Res, imaš prou..

Prodam eno hišo, namreč imam dva pa si kupi 5 takih autov.. Pa bom mel za gume za becin pa za vse pizde materne, pa me niti malo me mika, bom vozu naprej Lanosa. A se zastopiva ? NO ME VESELI

Bi lahko še enkrat napisal? :blush:

Jaz sem te namreč zastopil, da imaš ti pri 17ih dve hiši, torej ti osebno dovolj premoženja za vzdrževanje BMW M3, ampak te le ta vseeno ne mika, ker ti raje voziš Lanosa...

Najrž ni treba posebaj poudarjat kako se sliši :)

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne grejo ti pa "mravljinci" čez telo, ko pohodš po gasu, pa "zareže" r6 motor oz. pri najnovejši različici m3 "zarohni" v8..

In ko pohodš iz ovinka, ko gre avto "počez".. veselje, da ga iščeš

Sej stvar je jasna, tukaj se gre za užitek, za prestiž, če si lahko privoščiš zakaj pa ne..?

Defenitivno je neumno primerjati 100km dizla s 400km v8, lepo, če tvoji dizelski kanti delajo zavore, lepo da imaš esp, abs, vendar užitka to ne pričara ..Ko boš pa enkrat vozil stroj, vsaj podoben m3, boš pomoje drugače govoril, kaj šele, ko si boš tak stroj lahko privoščil, seveda pod pogojem, da ti takšne stvari kaj pomenijo.. Če ti ne, potem nisi "taprav" dec :devil:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam eno hišo, namreč imam dva pa si kupi 5 takih autov.. Pa bom mel za gume za becin pa za vse pizde materne, pa me niti malo me mika, bom vozu naprej Lanosa. A se zastopiva ? NO ME VESELI

Kul... sm lahko tvoj prjatu :alien1:

M3 lenica 2004 sm sedel zravn in užival v vožnji lastnika...nism pelu k sm pussy (res si nism upal, čeprau mi je ponudu) :lol: k sm vedu, da če bom počasi furu je slabš k da sploh ne peljem tega avta, če pa že stisnem ga bom razbiu (trenutno razpoloženje tistega dne). Tko d ne znam povedat direkt izza volana, sosednji sedež je pa zakon :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni potrebno povdarjat tega, saj na primorskem je veliko ljudi kateri imajo dobre aute razne mercedese ferarije pizde materne in so podnajemniki. A si tega želiš ? Da boš imel dober auto, pičko dobro ki bo padla na le-tega in jo boš pripeljal v podnajemniško stanovanje.

Daj premisli še enkrat no, zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni potrebno povdarjat tega, saj na primorskem je veliko ljudi kateri imajo dobre aute razne mercedese ferarije pizde materne in so podnajemniki. A si tega želiš ? Da boš imel dober auto, pičko dobro ki bo padla na le-tega in jo boš pripeljal v podnajemniško stanovanje.

Daj premisli še enkrat no, zame

Kaj, če bi ti raje malce premislil...

Če ti v takih avtih vidš samo to, kako boš lovil pičke, potem si res raje kupi kakšno gajbo..

Vsi pač ne razmišljajo v tej smeri in imajo tak avto izključno samo za užitke (v vožnji seveda) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carr, takrat je res Lauda reku, da bi še opice znale voziti tak avto. No, kmalu za tem se je usedel v F1 Jaguar ter naredil totalko. Toliko o opicah. :doze:

BMW M3 je avto za izbrance, tako po ceni kot po uporabnosti.

Kot prvo je potrebno vedeti, da si ga praviloma privoščijo ljudje, ki to zmorejo, to pomeni da se za porabo goriva in gum ne sekirajo, ravno tako ne za stroške servisa ter izgube na vrednosti vprvih 2-3 letih. Kupijo ga zaradi izgleda ali zmogljivosti, ne pa zato da bi tovorili družino na morje ali vozili pralni stroj iz Merkurja. V kraju kjer živim, so trije M3 (zadnji model). Večinoma se vozijo sami v avtomobilu, ko zapade sneg ga pustijo v garaži ter gredo z terencem naokoli, za družinske izlete pa je še limuzina. In to je to . Gre za užitek, ali ko ga samo zjutraj pogledaš preden sedeš in greš v službo, ali zvok ter vozne dinamike ali enostavno samo samopotrditev, da pač si sposoben si ga kupiti. Tako pač je.

In nazadnje, po pisanju italijanske Quattroruote onesnažuje manj kot si mislite, saj ima zelo sofisticiran sistem katalizatorjev (npr. onesnažuje manj kot Alfin dvolitraš)

LPA

Glede Laude: sicer nisem slišal o tej nesreči, ampak ata je res malo v letih, zato mu ni preveč za zamerit :lol: .

Glede ljudi, ki jih opisuješ kot lastnike M3-jev: psihiatri imajo za take posameznike, ki malce pomešajo ljudi in stvari, posebne izraze. Saj - avto božajo, gledajo, žena pa nezadovlj(e)na... :slap:

he he he klobasanje. :slap:

mi je pa smešno da motoristi razpravljate o smiselnosti in praktičnosti. čisto vsak motor, razen do 200 ccm skuterjev za mesto, je nepraktičen in neracionalno (pre)močen.

razen faušije ne vidim razloga proti M3 v vašem pisanju, tisto o ekologiji so pa klobase na kvadrat. večina 5 let starih avtov bolj onesnažuje, da ne govorimo o starih katalizotorjih in slabo servisiranih avtih ki so daleč od optimalnega zgorevanja.

Čudno, da kot motorist ne vidiš uporabnosti motorjev. Jaz s svojim Banditom med sezono hodim v službo (15 minut namesto slabe ure), parkiram kjerkoli, če dam pa kufr gor lahko pa skočim še v Mercator... Je pa res, da je prav tako brez zveze imet na motorju 150KM, nekaj (cca 100) jih pa vseeno rabiš, če želiš izkoristiti prednost motorja.

Glede klobas in ekologije: še kakšnih 20 let se bomo zajebavali s potrato, pa bomo brez prascev za klobase...

Aja, pa še to. Bistvo mojega mnenja ni kritiziranje BMW-ja :nono: , ampak potratnih in neuporabnih avtomobilov. V tej temi sem pač povedal svoje, ker je M3 le eden izmed teh avtov. Seveda je pa lep in krasen in oh in sploh.

Gsx600 - Ne daj se, prijatelju :worship:

Defenitivno je neumno primerjati 100km dizla s 400km v8, lepo, če tvoji dizelski kanti delajo zavore, lepo da imaš esp, abs, vendar užitka to ne pričara ..Ko boš pa enkrat vozil stroj, vsaj podoben m3, boš pomoje drugače govoril, kaj šele, ko si boš tak stroj lahko privoščil, seveda pod pogojem, da ti takšne stvari kaj pomenijo.. Če ti ne, potem nisi "taprav" dec :devil:

Zadel si bistvo :lol1: :lol1: :lol1:

Sej se bom še zasekiral :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, če bi ti raje malce premislil...

Če ti v takih avtih vidš samo to, kako boš lovil pičke, potem si res raje kupi kakšno gajbo..

Vsi pač ne razmišljajo v tej smeri in imajo tak avto izključno samo za užitke (v vožnji seveda) :)

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni potrebno povdarjat tega, saj na primorskem je veliko ljudi kateri imajo dobre aute razne mercedese ferarije pizde materne in so podnajemniki. A si tega želiš ? Da boš imel dober auto, pičko dobro ki bo padla na le-tega in jo boš pripeljal v podnajemniško stanovanje.

Daj premisli še enkrat no, zame

In v tvoji glavi podnajemnik s ferarijem nima za svoje stanovanje? :lol1:

Mogoče bi ti lahko še zase premislil .)

Kar se pa debate na temo M3 tiče: Ekološko osveščeni pojdite peš :photo: Če je daleč pa z vlakom... :winkiss:

Popravljeno . Popravil jax
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj češ razlagat, ki več ko razlagaš hujše je, uni ki je zastopu je zastopu drugim pa tudi ni potrebno da razumejo.

Vsi smo bli enkrat najbolj močni, najbolj lepi pa najbolj pametni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi smo bli enkrat najbolj močni, najbolj lepi pa najbolj pametni

in smo vozli M3. :devil: :grim

pol so nas pa zjebali in zdaj vozimo dizle :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj češ razlagat, ki več ko razlagaš hujše je, uni ki je zastopu je zastopu drugim pa tudi ni potrebno da razumejo.

Vsi smo bli enkrat najbolj močni, najbolj lepi pa najbolj pametni

:lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 s solidno opremo je za svoj performance predrag. Je pa definitivno zelo lep avtomobil.

In predvsem zelo zabaven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Sploh nova serija E90 bo lepa.

Osebno mi je E46 lepša, vsaj zaenkrat. Se bo treba E90 še navadit, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ni potrebno povdarjat tega, saj na primorskem je veliko ljudi kateri imajo dobre aute razne mercedese ferarije pizde materne in so podnajemniki. A si tega želiš ? Da boš imel dober auto, pičko dobro ki bo padla na le-tega in jo boš pripeljal v podnajemniško stanovanje.

Daj premisli še enkrat no, zame

Prostaštvo ni kvaliteta razgledanih ljudi in ne ponazarja velikega govornika. Veliki ljudje so skromni, tihi in prevdarni, tudi če si lahko kupijo deset Ferrarijev in dvajset Lamborghinijev. Deklet pa se že dolgo ne lovi več z avtomobilom. :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi da tudi sam nisem prostaški, vendar se moram na žalost prilagajat nivoju ljudi ki prevladuje in se trudim da bi čim več razumeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi da tudi sam nisem prostaški, vendar se moram na žalost prilagajat nivoju ljudi ki prevladuje in se trudim da bi čim več razumeli.

Ne trudi se preveč. Popljuvali te bodo, če boš napisal, da je črno - črno, enako kot če boš napisal, da je belo. Pa tudi prepričal jih ne boš, ker očitno to ni namen tega foruma. Lep pozdrav in ne vznemirjaj se preveč. :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trudi se preveč. Popljuvali te bodo, če boš napisal, da je črno - črno, enako kot če boš napisal, da je belo. Pa tudi prepričal jih ne boš, ker očitno to ni namen tega foruma. Lep pozdrav in ne vznemirjaj se preveč. :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1:

Mislim da nas ne bo prepričal v to da je met in vozit M3 brezveze. In bla bla bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!