Skoči na vsebino

Novi BMW m3


MoNgL

Priporočene objave

Mislim da nas ne bo prepričal v to da je met in vozit M3 brezveze. In bla bla bla...

No, to pa se popolnoma strinjam. Noben superšportni italijanski avtomobil se ne more meriti z nemškimi. Nemci izdelujejo kvaliteto in vsakodnevno uporabnost. Italijani pa design in ime. Nenazadnje pri M3 dobiš v tem segmentu, računano skakšnim dobrim popustom uvoznika, že zelo veliko avtomobila za relativno sprejemljiv denar. Pa tudi kasneje se za M3 zmeraj najdejo kupci. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, tale tema me je pa nasmejala (zadnji posti)

Redki so ljudje ki imajo denar za nakup in vzdrževanje takega ali podobnega avtomobila pa se prevažajo v "šparovčku".

Tudi ne vem zakaj bi se, če pa je limuzina tega ranga poleg vsega še dosti varnejša. Poraba in vzdrževanje? Bodite resni nooo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, tale tema me je pa nasmejala (zadnji posti)

Redki so ljudje ki imajo denar za nakup in vzdrževanje takega ali podobnega avtomobila pa se prevažajo v "šparovčku".

Tudi ne vem zakaj bi se, če pa je limuzina tega ranga poleg vsega še dosti varnejša. Poraba in vzdrževanje? Bodite resni nooo.

Se strinjam. M3 je kljub "divji duši" sicer čisto normalen avtomobil. Žal ga izdelujejo samo v varianti coupe, ampak vendarle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. M3 je kljub "divji duši" sicer čisto normalen avtomobil. Žal ga izdelujejo samo v varianti coupe, ampak vendarle.

e36 m3 lahko dobiš s 5 vrati :)

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trudi se preveč. Popljuvali te bodo, če boš napisal, da je črno - črno, enako kot če boš napisal, da je belo. Pa tudi prepričal jih ne boš, ker očitno to ni namen tega foruma. Lep pozdrav in ne vznemirjaj se preveč. :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1:

:topic: haha to razlagaš mulčku, ki je kupil "športno predelan GSXR600" zato, da ne bi preveč dnarja zgubil takrat, ko bo dejansko legalen na cesti in bo lahko vozil motor z neomejeno močjo... Ati mu pa "ful zaupa, ker ve, da je pamete", samo "policajo so že trikrat rekli, naj se malo manj vozi, ker bodo morali res ukrepati" ... hihi ....

mal preber njegove bučke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: haha to razlagaš mulčku, ki je kupil "športno predelan GSXR600" zato, da ne bi preveč dnarja zgubil takrat, ko bo dejansko legalen na cesti in bo lahko vozil motor z neomejeno močjo... Ati mu pa "ful zaupa, ker ve, da je pamete", samo "policajo so že trikrat rekli, naj se malo manj vozi, ker bodo morali res ukrepati" ... hihi ....

mal preber njegove bučke :)

Če je tako, se moram strinjati s teboj. Očitno sem ga pihnil v temo. se opravičujem. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...in končno spet mokre sanje za ljubljanske mlade ''wannabe'' mafijozote :P

Si že kar predstavljam:

Mujo: Đe si brate!! Kako si (si podata roke)? Pa šta si ovo kupio?

Haso:E stari, to ti je em, znaš ti, jučer sem ga pripelao sa nemačkoj.....

Vsaka podobnost pogovora s kakšnim iz kakšnega bifeja ali ulice je zgolj naključna :krneki:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 sem imel in vsakodnevno uporabljal 4 leta. Če hočeš ga lahko voziš noro hitro ali pa traktoriraš z 90km/h v šesti. Avto je glede porabe varčen, deli so pa 3x dražji kot za navadnega. Temu je kriva majhna proizvodnja.

Še zdaj bi ga imel, če ne bi bilo družine. To najbrž pove dovolj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mel M3, M5 ali M6 pa če me kdo označi za čefurja al pa mafijozota, mi čisto dol visi kaj si misli ko padem z njegovo 3x hitrostjo mimo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi mel M3, M5 ali M6 pa če me kdo označi za čefurja al pa mafijozota, mi čisto dol visi kaj si misli ko padem z njegovo 3x hitrostjo mimo :devil:

"poćez" :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"poćez" :grim :grim

naturlich, taki avto so ko motor, živi dolgčas za ravno vozit, je treba na ovinke in počez :grim

že zmeraj mi je bil všeč Z3M Coupe :-)

pa tudi roadster ne gre slabo čez ovinke, a ne? :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja s petimi vrati, ni ravno to originalni, samo alpine tuning na navadnem..

A prov original M3 Coupe že obstaja? :?

Pod sliko ti piše,kter je m3.Kdaj bo pa v prodaji,pa ne vem.Še en video.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me moti pri 2008, da so ga nardili V8. Sej ne da ne maram zvoka... Samo če mene vprašaš bi mogli nadaljevat Straight six tradicijo in njegov pereč zvok. Zdej so v bistvu vzeli mašino od stare M5ke in jo vtaknili v M3.

raje bi mel par 50KM manj, pa BMWjev straight six :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so morali, ker je 335i premočan in ne bi nihče kupil M3.

Osebno bi zdaj imel 335i, ker ima obilico navora.

IN kje piše da ne morjo narest 4.0 straight six? Ali eventuelno 3.5?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naturlich, taki avto so ko motor, živi dolgčas za ravno vozit, je treba na ovinke in počez :grim

pa tudi roadster ne gre slabo čez ovinke, a ne? :whistle: :evilgrin:

Ne, ne, povdarek je na "poćez" :naughty:

Sicer nisem fan BMW-jev (verjetno zaradi te "južnjaške" konotacije oziroma prizvoka), ampak tanovi coupe pa seka :) Sicer bi še vedno raje imel ameriškega Big Brotherja Pontiaca GTO, ampak tudi ta bi bil za prvo silo :D Kakšno vezo imata? Skupnega oblikovalca Chrisa Beangla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!