Skoči na vsebino

Srečo je treba deliti


Pravokotar

Priporočene objave

V izogib temu, da bi brezglavo begali po kaotičnih prostranstvih motomarsa, iščoč drage nam osebe, ki pa se v danem trenutku svaljkajo čisto nekje drugje:

Samo da opozorim, da je tale zadeva čez cca 19. dni ;-)

samo hudiča, takrat bom pa jaz v Londonu menda  :BUA:  :cry:

če štejem današnji dan, potem še 7. dni delam, potem imam pa spet 1. teden frej, od tega sem 4. dni v Londonu  :yea2:  :yea1:  :010  :010

Sem pač človek z občutkom za red. B)

Pa varno hodi, Pupek! In ko boš spet med nami, nam boš (valjda) zaupala vse, tudi najbolj žoftne podrobnosti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Pepesy, najbrž tut men voščiš lep izlet v daljno deželo Irsko, kjer se cedita Pivo & Whiskey... B) B) B) Hvala, gospod. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že res ja..... edino škoda, ker grem službeno gor - no, če sem natančna - s sodelavci, kateri smo dobili 4. dni Londona za nagrado, ker dobro delamo :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v Prago, na Karlov most iskat ljubezen ... če je ne najdem priplavam nazaj po Vltavi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Pepesy, najbrž tut men voščiš lep izlet v daljno deželo Irsko, kjer se cedita Pivo & Whiskey... B)  B)  B) Hvala, gospod. :beer1:

Torej te v naslednem periodnem obdobju iščemi bolj na severu????

Želim ti veliko vsega!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v Prago, na Karlov most iskat ljubezen ...  če je ne najdem priplavam nazaj po Vltavi  :closedeyes:

S Karlovega mosta so v še ne tako davni preteklosti metali take,ki so tam kaj iskali.

Mislim,da se to s Tromostovja v Ljubljani ni dogajalo.....morda bi bilo....predvsem mnogo ceneje.....najprej poizkusiti na tej destinaciji. :hmm:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Karlovega mosta so v še ne tako davni preteklosti metali take,ki so tam kaj iskali.

Mislim,da se to s Tromostovja v Ljubljani ni dogajalo.....morda bi bilo....predvsem mnogo ceneje.....najprej poizkusiti na tej destinaciji. :hmm:

:friend1:

Pridem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jest sm že povedala da grem dones oz jutri zgodaj zjutraj v Frankfurt? :hmm:

Nisem ane... no da zdej povem... grem v Frankfurt in pridem v ponedeljek nazaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa odločil.....da sedaj potujem samo še na relaciji.....kuhinja-dnevna soba-wc-spalnica.

Za daljše potovanje ni ne denarja,ne energije...........pa tut če bi se še tako rad mal považil :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepesy, najbrž vsem privoščiš izlete v daljne dežele, kjer se medita Pupa & Wobewt ... B) B) B) Hvala, gospodić :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že res ja..... edino škoda, ker grem službeno gor - no, če sem natančna - s sodelavci, kateri smo dobili 4. dni Londona za nagrado, ker dobro delamo  :OK:  :OK:  :OK:

post-685-1117101288.gif

p.s. O:-) :004

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... najbrž tut men voščiš lep izlet v daljno deželo Irsko, kjer se cedi Whiskey...

Logiš, Wobewt!

In da boš laže impresioniral povečini rdečelase in zapeljivo tolste irske poldevice, ti prilagam tolele razlago izvora besedice WHISKEY:

usquebaugh

 

SYLLABICATION: us·que·baugh

PRONUNCIATION:  uskw¨i-bô, -bä

NOUN: Irish & Scots Whiskey. 

ETYMOLOGY: Scottish Gaelic uisge beatha / Irish Gaelic uisce beatha , water of life, whiskey (translation of Medieval Latin aqua vtae) : Old Irish uisce = water;  + Old Irish bethad genitive of bethu = life;..........

Samo toliko, da ne boš izpadel kot zadnji balkanski diwjak. To spada k splošni izobrazbi, torej si zapomni in vrni se zdraw. Ker imam še velike načrte s tabo.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S Karlovega mosta so v še ne tako davni preteklosti metali take,ki so tam kaj iskali.

Mislim,da se to s Tromostovja v Ljubljani ni dogajalo.....morda bi bilo....predvsem mnogo ceneje.....najprej poizkusiti na tej destinaciji.

Včasih so peke, ki niso delali pravilnik meric kruha, potapljali v njej... Ljubljanici, ne Vltavi... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so peke, ki niso delali pravilnik meric kruha, potaljali v njej... Ljubljanici, ne Vltavi...  :P  :D

mislim, da je celo za žemljice šlo... (žemljice za jest, ne one druge :whistle: )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v Prago, na Karlov most iskat ljubezen ...  če je ne najdem priplavam nazaj po Vltavi  :closedeyes:

vzami me zraven!!!!!!!!! :kva2: ti obljubim da boš vidla prago kot je še ne poznaš po parih pirih pa tudi ljubezen najt ni problema, jaz sem bil vedno po 15 min zaljubljen v vsaj 4 pjekne hovke.

"Pjekna hovka sem Luka, daj mi seksovat!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: imamo tudi tole http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=6724 za vnos izostanka...  :blush:

:doze: Sicer cenjeni Gweks, včasih si pa res bukow! Lej, tisti "tatvoj" predalček je bolj suhoparno/administrativno/ekskulpativnega značaja. Primer:

by - do petka

Medtem ko tale tukaj izžareva emocionalno/srečodelitveni naboj. Primer (saj Pupek ne bo zamerila):

... smo dobili 4. dni Londona za nagrado, ker dobro delamo  :OK:  :OK:  :OK:

Pa še folku ni treba po nekih meglenih, v neke x-teme naključno nametanih namigih ugibat, zakaj je nekdo drug kompletno :kva2: in kam namerava izpuhtet, če že.

In če se bo ta predalček prijel v smislu, v katerem je bil zastavljen, posledično naši obrazki ne bodo več taki: :blink: , taki: :krneki: in taki: :cry: ,

pač pa taki: :) , taki: :rolleyes: in taki: :OK:

Sem se (spet) potrudil, ane? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe jest pa tud odštevam... še 3× LJ od tega dva kolokvija <_< , pa še 17× spat pol pa Grčija z mojo predrago :OK: . Bom probu še tm mal motorirat s sposojenmu sesalcem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa Grčija z mojo predrago :OK: . Bom probu še tm mal motorirat s sposojenmu sesalcem :)

Evo, lojzek je zapopadel. Od šuba! In nam zaupal vse potrebne podatke, da se lahko veselimo z njim. :OK:

Kako vse drugače bi bilo, če bi denimo yst napisal denimo v temo "Kačje ride" tolele:

Sorči, dons me ne bo, ker grem v lekarno

Pol folka bi gledalo takole:

Pol pa takole:

Logiš!

Je pa že bolj ajnfah, če lahko v tale predalček flegma prijavim:

"Ej folk, ene 2 tedna me ne bo, ker grem na Tajsko, kamor me je povabil moj poslovni partner. Ima 17 sestričen, katerih fotke mi je že emajliral. In ker sem previden človek, grem danes v lekarno po kondome in me itaq ne bo na kačje ride..."

Potem se pač lahko veselite skupaj z mano :kva2: :OK: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe.... G. Pepsy, čisto štekam, kaj si hotel povedati... sem samo dodal zraven, da za bolj suhoparne in nedomišljijske lahko tudi tja kdo kaj prilepi... .)

Drugače pa: izkušnje mi govorijo, da ko bo kdo pisal, da gre kam, recimo na Tajsko, bo dobil nazaj tisto zeleno stvar... saj jo poznaš... taka zahrbtna.. pa na Z se kliče... .)

Ampak mogoče se motim in ljudje postajajo odprti (pa brez Donata)... :hmm:

Lep dan še naprej, vikend je tu!!!

Aha, mene ni... Sem na Golici... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem u ponedeljek na koncert od System u Milano :yea1: :010 :yea2:

Komaj cakam!!!! B) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pjekna hovka sem Luka, daj mi seksovat!"

"Hlapec ! Bum se nahršila pa bu zlo !" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!