Skoči na vsebino

Kawasaki ninja 250r


RSmaniac

Priporočene objave

Upam da še ni teme o tem motorju. Zanima me če kod kej ve če se da ta motor sploh dobit pr ns, ker smo obsojeni na to da bo treba vozt kej švohnejga do 21 leta in koliko konjev ma ker tega podatka nikjer nism zasledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da še ni teme o tem motorju. Zanima me če kod kej ve če se da ta motor sploh dobit pr ns, ker smo obsojeni na to da bo treba vozt kej švohnejga do 21 leta in koliko konjev ma ker tega podatka nikjer nism zasledu.

Ja tema je odprta malo pod tvojo odprl sem jo jaz žal se ga ne dobi v sloveniji da te nebo zmedlo zx2r je ninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ima 4 celindre v vrsti in 16 ventilov,končnih 45hp pa dobi pri 16.000rpm :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma dva izpuha na vsaki strani enga, sam kaj k ti tak izpuh na 2-taktnem motorju ne korist kvečjemu slabše gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ma dva izpuha na vsaki strani enga, sam kaj k ti tak izpuh na 2-taktnem motorju ne korist kvečjemu slabše gre.

to pa ni res...mam tak auspuh...na NSRJKI,sam je res sam za nsrjko narjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u faaaq je huda :OK: ej sm a se da dobit kje kakšne podatkje o tem? k sm jz mal isku pa nč ne najdem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so zgori neki navedeni k je en povedu. 4-taktna, 46KM pri 16.000 obratih vrti se k prasica zgleda. Mte itaq da to še delajo sej to je novo. Sam ne verjamem če bo kšna v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...prvi motor k mi je všeč pa bi bil za omejitev A2

sam kako bi to zablokiral da bi mel 25kW pol pa spet odpru!

kolk kil pa ma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak dvomim, da jo lahko voziš z izpitom 0,17kg/kw (se mi zdi)!!

Najbolj ti je kupt endurca, :trance_33_sleep: se navadt na motor, pol pa 600 nijo kupt :OK:

Enduro motor je pa zakon za učit se. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to bi mogu nekako prerihtat!

k drgač pa res nevem kaj bi mel za po 18. letu :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut ce pocas pogledas to misles :> vecina jih itak ne ve kaj pomen una dvojka :>>> tko da ni panike hehe. sam se zmer bol navdusujem nad njo....

mogoce nekoc ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!