Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

A to je letel na temo a na kšno osebo? :) Sej mogoče pa ni pleh fora,pač pa skupna vožnja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D to leti na vse tiste pičke ka padajo sam na pleh! :D :D

Boščka, kaj se je zgodil, ti je bla kera všeč pa ni šmirglala tvoje simpatičnosti in všečne osebnosti? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal bl skp če stopte....

ptička...

:photo:

...odlična :OK:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

sam res, jest jih tudi sovražim :angry: , imam rajši tiste, ki padajo na plastiko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, jest jih tudi sovražim :angry: , imam rajši tiste, ki padajo na plastiko :whistle:

jst pa sovražm une, k padajo na plastiko pa na pleh... more bit golota, tko na motorju, kot na ženskah :D

naked iz da best :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sovražm une, k padajo na plastiko pa na pleh... more bit golota, tko na motorju, kot na ženskah :D

naked iz da best :OK:

Lepo povedano :OK: :OK:

Se čisto strinjam :grim

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sovražm une, k padajo na plastiko pa na pleh... more bit golota, tko na motorju, kot na ženskah :D

naked iz da best :OK:

Jah no, vsak ima svoj fetiš :closedeyes: . Eni ga mamo pač na latex in podobne "derivate" :lol:

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj padajo na kar čejo...glavno da padajo :whistle:

:worship: word :worship:

Jah no, vsak ima svoj fetiš :closedeyes: . Eni ga mamo pač na latex in podobne "derivate" :lol:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

ah, ene padajo tudi na ror :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj padajo na kar čejo...glavno da padajo :whistle:

točn tko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, jest jih tudi sovražim :angry: , imam rajši tiste, ki padajo na plastiko :whistle:

ali na qurac... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

boljše na pleh kot pa na zlato :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :angry: :angry: joj kak to sovražim,da obstajajo take pičke ka padajo sam na pleh! :angry: :angry: :angry:

ka pa je tebe zj zbrenl :? tukej smo take "pičke" k pleh že mamo oz. plastiko, no saj jz, in iščemo tipe, k majo isti razmišlanje kokr pa me, ker smo pač mnenja, da se nasprotja ne privlačijo in sori ne morm jz met tipa k nima motorja, ker bi me preveč obremenjevau z vprašanji, kot so: "kam pa greš", "kdaj pa pridš", "a spet greš na motozbor", itd. tko da je bol da ma še on motor in greva skupej v akcijo, an. :OK:

a se strinjaš z mano?

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa je tebe zj zbrenl :? tukej smo take "pičke" k pleh že mamo oz. plastiko, no saj jz, in iščemo tipe, k majo isti razmišlanje kokr pa me, ker smo pač mnenja, da se nasprotja ne privlačijo in sori ne morm jz met tipa k nima motorja, ker bi me preveč obremenjevau z vprašanji, kot so: "kam pa greš", "kdaj pa pridš", "a spet greš na motozbor", itd. tko da je bol da ma še on motor in greva skupej v akcijo, an. :OK:

a se strinjaš z mano?

Se strinjam s tabo Tanjuška.. samo z razliko... jst mislim tako za ženski spol :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukej smo take "pičke" k pleh že mamo oz. plastiko, no saj jz, in iščemo tipe, k majo isto razmišlanje

si pozabla napisat ,de more met še "bogato dodatno opremo"pa znanje za ga uporabljat.

sej veš kaj mislm ane Tanjuška :? :naughty: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga a n'? :OK:

Jes jes :grim :grim

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pozabla napisat ,de more met še "bogato dodatno opremo"pa znanje za ga uporabljat.

sej veš kaj mislm ane Tanjuška :? :naughty: :ninja:

mozak, kurac, briftošl ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!