Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

predlagam da vsaka od udeleženk te debate prilima eno (ali več) svojo sliko v čim bolj pomankljivih oblakah ali brez. ker je dejstvo da smo moški prasci in ne cenimo inteligence ali notranje lepote je to edini način da se odločimo za katero navijamo :grim

trenutno pi meni dobro kotirata kaya in mikena čeprav so slike bolj pomankljive ker ni videt vseh atributov.

mikeni v premislek če še hoče motorista pa še enkrat ponujam pregled mojega podpisa. mislim da se spodobi da zve kako se odplačujejo zadeve in to ne mislim na bencin :grrr

Svaka čast stari.............kot da bi mi bral misli! :grim

Maš pir v dobrem. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..PERVY sej jst mam pod profilom eno internetno stran..lahko pogledaš, če te že tok zanima :D

drugač pa se vidi da vas mal razganja fantje.. :D

Popravljeno . Popravil *KAYA*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..dobr bi blo tut da bi vi tipčki kake svoje sexy fotke v to temo nalimal, da bi mikena lažje zbrala kakega fajn motorista.

Pa brez zamere mikena..nočem se še jst kregat s tabo.. :D

Popravljeno . Popravil *KAYA*
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kristus, kaka tema.... :headbang:

..sej maš prav :headbang: :D ..samo mal se je pa treba zabavat :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj kaya a je možno, da bi si ti podpis spremenila, tu gre za motoristični forum in nekako menim da večina deli moje mnenje, da pač ne rabimo cele dneve gledat raznih zajčkov, ribic in podobnih zadev, razen če se ne obračajo na roštilju. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej mikena prjav se na glasujzame.com, pa mogoče dobiš kakšnga mišičastga tipa z BMW-jem in motorjem, pa še oceno 8,9 :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..dobr bi blo tut da bi vi tipčki kake svoje fotke v to temo nalimal, da bi mikena lažje zbrala kakega fajn motorista.

Dajta vidve kakšno "pomanjkljivo" sliko gor, pa bova midva s Pervyjem tudi. Častna titova!

Čuj kaya a je možno, da bi si ti podpis spremenila, tu gre za motoristični forum in nekako menim da večina deli moje mnenje, da pač ne rabimo cele dneve gledat raznih zajčkov, ribic in podobnih zadev, razen če se ne obračajo na roštilju. :hmm:

Stari ne naganjaj mi je!!! :angry:

Naj se najprej sleče! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajta vidve kakšno "pomanjkljivo" sliko gor, pa bova midva s Pervyjem tudi. Častna titova!

Stari ne naganjaj mi je!!! :angry:

Naj se najprej sleče! :grim

:angry: :angry: :angry:

Vapo!! Titova se piše z veliko začetnico... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj kaya a je možno, da bi si ti podpis spremenila, tu gre za motoristični forum in nekako menim da večina deli moje mnenje, da pač ne rabimo cele dneve gledat raznih zajčkov, ribic in podobnih zadev, razen če se ne obračajo na roštilju. :hmm:

:OK: :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajta vidve kakšno "pomanjkljivo" sliko gor, pa bova midva s Pervyjem tudi. Častna titova!

Stari ne naganjaj mi je!!! :angry:

Naj se najprej sleče! :grim

Pusti titota on pa res ni nč kriv tuki! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ne naganjaj mi je!!! :angry:

Naj se najprej sleče! :grim

Naj da svoje fotke v podpis bo čisto ok, ker ko vidim toliko rožnate mi dvigne pritisk in se začnem ozirat za najbližjim hladnim orožjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa ne bom popala tle gor slikc k sm črna... :cry: me tko noben ne mara... :kva1:

Kako da ne? Jaz te ful maram.....pa tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa ne bom popala tle gor slikc k sm črna... :cry: me tko noben ne mara... :kva1:

Pa čuješ... Če pripopaš kako nago slikico, te bom verjetno jaz imel rad :blush:

Verjetnost je kvocient med višino in težo.. Višji je, večja je verjetnost .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa ne bom popala tle gor slikc k sm črna... :cry: me tko noben ne mara... :kva1:

Mislim da rasa pri motoristih ni bla nikol problem. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj da svoje fotke v podpis bo čisto ok, ker ko vidim toliko rožnate mi dvigne pritisk in se začnem ozirat za najbližjim hladnim orožjem.

A roza svetrček pa lahko nosiš? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..PERVY sej jst mam pod profilom eno internetno stran..lahko pogledaš, če te že tok zanima :D

drugač pa se vidi da vas mal razganja fantje.. :D

Kok je to res :grim :grim

:kva2: :kva2: :kva2:

kaj bo šele ko nas začne gonit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes so motosvetovke sramežljive in nesramne ratale,...prevsem take novopečene motosvetovke :grrr

kje so cajti, ko smo skor od vsake motomarsovke fotko loh vidli :rolleyes: :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes so motosvetovke sramežljive in nesramne ratale,...prevsem take novopečene motosvetovke :grrr

kje so cajti, ko smo skor od vsake motomarsovke fotko loh vidli :rolleyes: :rolleyes: :)

Ne sam fotke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dandanes so motosvetovke sramežljive in nesramne ratale,...prevsem take novopečene motosvetovke :grrr

kje so cajti, ko smo skor od vsake motomarsovke fotko loh vidli :rolleyes: :rolleyes: :)

no no ti pa kar tiho bodi.. :trance_33_sleep: :blush: ti jih tako še tanajveč poznaš :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!