Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

ja pač to da vem da ti ne bi mel nč proti, če te bo treba mal... :evilgrin: :evilgrin:

ne mi s pikcam...povej ane :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi s pikcam...povej ane :rolleyes:

joj lejga.... :D sj si sam napisu da te bo treba mal.....

preber si za nazaj .) ne vem kaj si mislu...lahko pa poveš?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj lejga.... :D sj si sam napisu da te bo treba mal.....

preber si za nazaj .) ne vem kaj si mislu...lahko pa poveš?? :whistle:

povem...na uho...pridi bližje :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takooojjjjj :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

:evilgrin: :evilgrin: končno ena prava :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: končno ena prava :whistle: :whistle:

me veseli da mislš tko... :rolleyes: :rolleyes: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me veseli da mislš tko... :rolleyes: :rolleyes: :naughty: :whistle:

k bi ti vedla kaj jst vse mislem pa... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k bi ti vedla kaj jst vse mislem pa... :rolleyes:

ooo.....sej lahko poveš kaj vse mislš :naughty: :naughty: sam en tuki a? ob kteri drugi priložnosti :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh lej, če maš predsodke, maš predsodke. važno da so lepe. zdej če maš tako srečo da te je mati narava obdarila, pol fajn. če ne, pa maš 3000-4000 evrov, da ti jih kirurg nardi. to je dandanes čisto vsakdanje.

za današnje dni ni to nč novega sam kdo to sprejme nekdo pa ne pač ni napredn za današnji čas.

mikena ti kr porihti da ti bodo v čast in veselje pol pa bodo videli kaj bodo v dekolte zjali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za današnje dni ni to nč novega sam kdo to sprejme nekdo pa ne pač ni napredn za današnji čas.

mikena ti kr porihti da ti bodo v čast in veselje pol pa bodo videli kaj bodo v dekolte zjali :naughty:

ja in potem se noben tip ne zgovarja več s tabo ampak z dekoltejam... res fino..ne veš al bi ga usekal al bi se smejal.. :rolleyes:

nimam umetnih pa vem kako to zgleda...

ni tko fletn mikena veš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

kaj nej ti rečem? moje sožalje? jz bi dala vse da bi mela manjše.. gre mi na živce ko kamorkoli pridem si vsak misli da lahko reče kar hoče.. ker res ne maram poslušat pripomb vsakega pijančka... hrbtenica se sama od sebe krivi in je res precej volje treba da se držiš "naravnost" pa še nimam nekih res ogrooomnih ampak glede na mojo postavo in za moje pojme prevelike..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ta problem... In, čeprav sem moški, bi dotični punci privoščil, da bi imela manjše. Ker ima res mnoge ( tudi zgoraj opisane) težave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej ti rečem? moje sožalje? jz bi dala vse da bi mela manjše.. gre mi na živce ko kamorkoli pridem si vsak misli da lahko reče kar hoče.. ker res ne maram poslušat pripomb vsakega pijančka... hrbtenica se sama od sebe krivi in je res precej volje treba da se držiš "naravnost" pa še nimam nekih res ogrooomnih ampak glede na mojo postavo in za moje pojme prevelike..

prjatlca ma D pa isto jamra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

a ti si bolj "flat" zdaj....pred operacijo, al kako?

as in dila, deska, ploh?

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si bolj "flat" zdaj....pred operacijo, al kako?

as in dila, deska, ploh?

tko se govori... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Spoštovane dame , damice, ponižno naprošam vse forumke. da dajo svoj cenjen oglasek pod šifro,HITRI.Na vsak oglasek osebno odgovorim, hitro pridem še hitreje odidem.Sem diskreten, marljiv,mesečno - dvomesečno se okopam,gate menjujem na parne dneve (okoli obrnem).Zaželjene krajša biografija in razvade. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: Spoštovane dame , damice, ponižno naprošam vse forumke. da dajo svoj cenjen oglasek pod šifro,HITRI.Na vsak oglasek osebno odgovorim, hitro pridem še hitreje odidem.Sem diskreten, marljiv,mesečno - dvomesečno se okopam,gate menjujem na parne dneve (okoli obrnem).Zaželjene krajša biografija in razvade. :worship:

PUNCE, DEKLETA IN "DAME" tega ne smete zavrniti, take ponudbe do zdaj še ni bilo. kaj bi z starim obrabljenim decom, pokličite in dobite povsem novega GREY WOLF-a, z vso dodatno opremo:

-vibrator (za ko se iskrica po 5s ugasne)

-večnamensko odejo (s katero lahko pokrijete sebe ali njega, lahko pa preprosto ležite na njej, lahko jo celo obesite na steno, in še in še..)

vse to v tej izjemni enkratni ponudbi za samo preprost telefonski klic, če pokličete takoj vam damo 10% popusta na minuto klicanja

to pa ŠE ni vse, če pokličete takoj, dobite tudi darilo: nove rečarčabl baterije

zato ne odlašajte, pokličite TAKOJ!

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudo.... beybe, mislm d tega res ni za zamdit :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

Vse bo izginilo s trenutkom, ko boš izdavila prvi stavek. 4k€ za to, da si tiho? Mogoče še poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

:blink:

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!