Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

glede na mojo postavo in za moje pojme prevelike..

Za joške itak skoraj vse tko mislijo, za rit pa nobena :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za joške itak skoraj vse tko mislijo, za rit pa nobena :devil:

za rit mam pa iz prve roke ocenjevalca doma.. pa kritizača.. tako da.. za druge ne vem jz pa morm pridno skrbet za lepo ritko

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

gledal že mogoče, spoštoval in cenil te pa zarad večjih joškov ne bodo. :wacko:

no ja, če ti to življenski cilj, da te moški buljo v joške, kar izvoli. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deci s(m)o vedno radi "sportni", "trenirani" in "fit" ampak ko kaksna s _sportnimi joski_ okoli pade je pa se povohajo ne, nasi "kavc"sportniki. :evilgrin:

:lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si bolj "flat" zdaj....pred operacijo, al kako?

as in dila, deska, ploh?

ja, skoraj ploh.

Vse bo izginilo s trenutkom, ko boš izdavila prvi stavek. 4k€ za to, da si tiho? Mogoče še poceni.

sej zato hočem tolk velike, da bom tiho že enkrat.

gledal že mogoče, spoštoval in cenil te pa zarad večjih joškov ne bodo. :wacko:

no ja, če ti to življenski cilj, da te moški buljo v joške, kar izvoli. :lol:

ja, pri teh letih mi je cilj, da ko me tipi vidijo, pomisljo na seks. če tega ni, je kriza.

in sita sm tega, da me noben noče po joških šlatat.

večina tipov ima neke pripombe čez umetne joške, a ko jih vidijo, so vsi slinasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, skoraj ploh.

sej zato hočem tolk velike, da bom tiho že enkrat.

ja, pri teh letih mi je cilj, da ko me tipi vidijo, pomisljo na seks. če tega ni, je kriza.

in sita sm tega, da me noben noče po joških šlatat.

večina tipov ima neke pripombe čez umetne joške, a ko jih vidijo, so vsi slinasti.

Glej, če je temu tako in če ne iščeš kakšne hude romantike, predlagam sledeče:

-organiziramo srečanje, na katerega prideš ti in dve tvoji kolegici, ter cca 15 tipov. Nato te vsi dajo dol, dve kolegici pa skrbita za to, da stvari lepo tečejo. Vse skupaj posnamemo, jasno.

Nato stvar ponovimo, ko boš popolnoma okrevala po operaciji in vse skupaj zopet posnamemo. Nato ocenimo spremembo kvalitete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in potem se noben tip ne zgovarja več s tabo ampak z dekoltejam... res fino..ne veš al bi ga usekal al bi se smejal.. :rolleyes:

nimam umetnih pa vem kako to zgleda...

ni tko fletn mikena veš

Bo. ker ravno to hočem, da me bojo končno v joške gledali, da jih bom končno tudi jst imela in da jih bo končno sploh kdo hotu šlatat.

mikena, take morš met, da se bo mojih vseh 188cm, lahko not v njih zakopalo :D

Jaz imam tudi podoben problem, ampak ne z joški.....

hahahah

ja, skoraj ploh.

sej zato hočem tolk velike, da bom tiho že enkrat.

ja, pri teh letih mi je cilj, da ko me tipi vidijo, pomisljo na seks. če tega ni, je kriza.

in sita sm tega, da me noben noče po joških šlatat.

večina tipov ima neke pripombe čez umetne joške, a ko jih vidijo, so vsi slinasti.

:D

to so besede mikena, vedno bolj si mi všeč z temi izjavami, končno ena normalna, ki vsaj prizna kake ste ženske :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, skoraj ploh.

sej zato hočem tolk velike, da bom tiho že enkrat.

ja, pri teh letih mi je cilj, da ko me tipi vidijo, pomisljo na seks. če tega ni, je kriza.

in sita sm tega, da me noben noče po joških šlatat.

večina tipov ima neke pripombe čez umetne joške, a ko jih vidijo, so vsi slinasti.

:slap: :slap: :slap:

če ti je cilj samo to...pol je čist brez veze...ker čez neki let ti bo pa žou, da si tko razmišljala (kot zdej)

in, ni vse v joškah :grrr :nono: zih imaš še kej, kar ti je lahko ful v ponos :grim in se rajš s tem hvali, pa bodo tipi bolj nate palili...bodi to kar si....ena in endina ti :grim :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

če ti je cilj samo to...pol je čist brez veze...ker čez neki let ti bo pa žou, da si tko razmišljala (kot zdej)

in, ni vse v joškah :grrr :nono: zih imaš še kej, kar ti je lahko ful v ponos :grim in se rajš s tem hvali, pa bodo tipi bolj nate palili...bodi to kar si....ena in endina ti :grim :D

no daj ne bluzi nekih oslarij mala, preveč mehiške limonade gledaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, če je temu tako in če ne iščeš kakšne hude romantike, predlagam sledeče:

-organiziramo srečanje, na katerega prideš ti in dve tvoji kolegici, ter cca 15 tipov. Nato te vsi dajo dol, dve kolegici pa skrbita za to, da stvari lepo tečejo. Vse skupaj posnamemo, jasno.

Nato stvar ponovimo, ko boš popolnoma okrevala po operaciji in vse skupaj zopet posnamemo. Nato ocenimo spremembo kvalitete.

pred operacijo ni šans, ker me ne bodo hotli šlatat po joških, ampak une 2 kolegice....

drugače pa v mojih perverznih sanjah jih je blo enih 30 naenkrat, ne 15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred operacijo ni šans, ker me ne bodo hotli šlatat po joških, ampak une 2 kolegice....

drugače pa v mojih perverznih sanjah jih je blo enih 30 naenkrat, ne 15.

waaa, mikena, kaj praviš na to, da bi eno "sindikalno zabavo" organizirali ha... :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred operacijo ni šans, ker me ne bodo hotli šlatat po joških, ampak une 2 kolegice....

drugače pa v mojih perverznih sanjah jih je blo enih 30 naenkrat, ne 15.

Ej, Mikena, boli te kurac. Je kar je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...se že prerivam mimo vrste tistih 30ih :naughty: mikena, kok cajta pa morš tipa poznat, da daš noge narazn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj ne bluzi nekih oslarij mala, preveč mehiške limonade gledaš :D

ne ti to men :grrr :grrr

nimam jz časa da gledam te bedarije :slap: rajš kej druzga, bolj koristnega počnem

čist tko je kot sm povedala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kja poznat, to se samo zberemo pa gremo akcija.... :D ... ni tu časa za spoznavanje ko je sila je sila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

če ti je cilj samo to...pol je čist brez veze...ker čez neki let ti bo pa žou, da si tko razmišljala (kot zdej)

in, ni vse v joškah :grrr :nono: zih imaš še kej, kar ti je lahko ful v ponos :grim in se rajš s tem hvali, pa bodo tipi bolj nate palili...bodi to kar si....ena in endina ti :grim :D

ja zdej mi je cilj to, kaj bo čez 20 let me ne briga. ker se zdej pr teh letih rabim počutit seksapilno. ker mi je bedno da se zdej med seksom ko se hočem primt za joške nimam za kej primt, me kr vse mine. kako more bit šele tipu.

...se že prerivam mimo vrste tistih 30ih :naughty: mikena, kok cajta pa morš tipa poznat, da daš noge narazn :hmm:

kolk cajta pa si ti vzameš za bejbo prej, kot ji ga ponudiš?

Popravljeno . Popravil mikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej mi je cilj to, kaj bo čez 20 let me ne briga. ker se zdej pr teh letih rabim počutit seksapilno. ker mi je bedno da se zdej med seksom ko se hočem primt za joške nimam za kej primt, me kr vse mine. kako more bit šele tipu.

ti že veš :lol: :lol1:

jz pa tut :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej mi je cilj to, kaj bo čez 20 let me ne briga. ker se zdej pr teh letih rabim počutit seksapilno. ker mi je bedno da se zdej med seksom ko se hočem primt za joške nimam za kej primt, me kr vse mine. kako more bit šele tipu.

kolk cajta pa si ti vzameš za bejbo prej, kot ji ga ponudiš?

Počakaj, da boš 12. Takrat začnejo poganjati, če že prej niso.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ti to men :grrr :grrr

nimam jz časa da gledam te bedarije :slap: rajš kej druzga, bolj koristnega počnem

čist tko je kot sm povedala :grim

kot naprimer se nonstop jočeš v oni temi, kak ti je lajf zajeban pa blablabla 100 stvari, kot da ves svet zanima kake težave maš...stopi na relana tla, pa se nehaj smilit sama sebi :D

matersemtečndanspress :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooojj...folk....dj puste revco pr mer...če si če povečat pač nej si....jst tega ne oddobravam, ampak ql...stvar posameznika.....koga briga.....je kriza če se ženska ne počuti seksi, ker pol nima samozavesti in tut tipi to opazjo, kar pa jih odbija...tk da puste punco pr mer.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot naprimer se nonstop jočeš v oni temi, kak ti je lajf zajeban pa blablabla 100 stvari, kot da ves svet zanima kake težave maš...stopi na relana tla, pa se nehaj smilit sama sebi :D

matersemtečndanspress :D

:lol:

moj problem kaj počnem...in kaj pišem...vrjami da sm bolj na realnih tleh, kot pa marsikater moje starosti in še starejših :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!