Skoči na vsebino

Bencin


VmasIna

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
Je kdo ze tankal novi 100 oktanski bencin,se pozna kaj?

Na popolnoma seriskem motorju se ne bo poznalo nič. Če maš pa natunano mašino se bo pa poznalo ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jest sm zadnč tankal 100 oktanskega pa sm mel pol porabo3,4l , sam ne vem a je blo to zarad bencina al zarad dokaj mirne vožnje(od 80-120)! DA bi pa opazu kakšne spremembe na mašini, da bi lepše tekla, pa nisem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr so napisali tu u te temi NE. boljs vec kot premalo.... nevem jest. bomo probali dons ce nau dezja she kej vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: hahahhahah sm se zgovarjov s frendom k ma eno 50 supermoto stvarco. pa prau da odkar tanka 100ko mu gre kr naenkrat 100 na uro ne vec 90 :>>>>>>hahahahhaaa

dolenc, ti kr verjamm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja enim kr čudežno leti :D že tko ne gre 90 pol se pa še zlažejo da jim gre 10 več odkar tankajo ta bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudica pocas mi bo ze zal da sm kupu 125ko ce bi pa lahko s skuterjom rekorde podiral tm do 200 na uro :>> aja rabu bi samo se 75 kit :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me kaj tankate v motorna kolesa (95, 98, 100). Jaz ima 650 ccm.

Pravi (raztreseni) tehnolog. Sprašuješ kaj mi točimo, kaj pa ti točiš v tvojih 650 ccm . A kaj točiš je odvisno od ccm ??

No jaz mam 1150 ccm . Zadovoljen z odgovorom ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tole bi šlo lohk v temo splošno ne pa v motocikli 125-250ccm

drgač pa jst mam 600 pa gre vse not od 95 do 100 kar cbr-i zapaše :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm bil pa lepo prsiljen tankat 95, ker poleg dizla drugega pri nas ni :BUA: Edino včasih če sem na OMV-ju tankal, sem 100-tko (Velenje, Celje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm bil pa lepo prsiljen tankat 95, ker poleg dizla drugega pri nas ni :BUA: Edino včasih če sem na OMV-ju tankal, sem 100-tko (Velenje, Celje)

A 95-ki kaj manjka? Tudi z 100-tko ti ne bo šel 200km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, nism reku da je kej naroba, ampak je pa ziher več oktanov boljše za motor. Če pa misliš da bo zarad tega kej več šel pa tk brezveze :) In nism mel nobenih problemov z 95-ko (razn ko ga je zmanjkalo :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tankam karkol je, ampk z OMV-jevim benzom motor lepš laufa kokr s Petrolovim, pa ne vem al se sm men zdi, sm na petrolu majo kr probleme, tko d je čist možnu :doze: ...tko d če se že ustavm na OMV tankam 100, drgač pa da ne bo gdu mislu d gre hitrejš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, nism reku da je kej naroba, ampak je pa ziher več oktanov boljše za motor. Če pa misliš da bo zarad tega kej več šel pa tk brezveze :) In nism mel nobenih problemov z 95-ko (razn ko ga je zmanjkalo :BUA: )

In zakaj bi blo to?

Fantje, če ste že tko zihr prepričani povejte zakaj, argumenti!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi blo to?

Fantje, če ste že tko zihr prepričani povejte zakaj, argumenti!!! :D

ne vem...v servisni knižci piše d mora bit 92++ oktanski .)

po moje z razlogom :doze: katerim pa nimam pojma :headbang:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!