Skoči na vsebino

yamaha servis


mgAjvar

Priporočene objave

.......pa tudi do Domžal nimaš daleč! ELISA.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem, da je že bil en topic o najboljših in najslabših serviserjih, sam ga ni več (al ga sam jest ne najdem), pa vas vseeno prosim, če mi poveste...kateri servis za yamaho je boljši...Pižem ali Elisa...oba sta v domžalah oziroma okolici..sam ne morem se odločit kam nej peljem (gre za 1. disk (ali platišče)-na xvs 250)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej v arhivu; pri isci odklukaj se okence "isci tudi v arhivu".

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elisa ali Pižem? Oba sta pooblaščena serviserja za Yamaho, sam sem z Eliso čisto zadovoljen (prej imel Kawasaki, sedaj Yamaho). Iz LJ je neprimerno laže najti Eliso. Skozi Trzin proti Trojanam. V Domžalah (ne zavij v mesto, pelji direktno za MB) za benz pumpo po cxca 500m na desni strani ob cesti. Ne mores faliti.

Pižem je pa malo komplicirano, sledi oznake Pizem servis Nissan. Imajo kiosk v Domžalah (blizu policijske postaje, pri gostilni Keber), kjer ti točno razložijo kako in kaj.

Povej kako so ti poštimal.

Twist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari Elisa in ja fantje imajo pooblaščeni servis za Yamahe!!

Good storitev in ja nice cena!

Bil vceraj pri njih.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Elisa ali Pižem? Oba sta pooblaščena serviserja za Yamaho, sam sem z Eliso čisto zadovoljen (prej imel Kawasaki, sedaj Yamaho). Iz LJ je neprimerno laže najti Eliso. Skozi Trzin proti Trojanam. V Domžalah (ne zavij v mesto, pelji direktno za MB) za benz pumpo po cxca 500m na desni strani ob cesti. Ne mores faliti.

Pižem je pa malo komplicirano, sledi oznake Pizem servis Nissan. Imajo kiosk v Domžalah (blizu policijske postaje, pri gostilni Keber), kjer ti točno razložijo kako in kaj.

Z mano so se v Pizmu obnasal kot s kupckom gnoja, ko sem sel kupit motor tja. Najprej sem ene pet minut stal pred salterjem, pri tem da so za njim sedeli trije ljudje in me ignorirali, potem so bili noro nezainteresirani in se mi sploh ni zdelo, da bi mi radi kej prodali. Jest pa z denarjem v zepu...

Mocno odpriporocam kakrsnokoli poslovanje z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Drugače je tud maks (bil?) pooblaščen za yamaho. Sam ke rajši ne pelat, ler če nimaš H-D, te ne je.. 5 posto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je tud maks (bil?) pooblaščen za yamaho. Sam ke rajši ne pelat, ler če nimaš H-D, te ne je.. 5 posto.

Chebi MAxova Era se je kar se Yamah tiče zuaključila, pred zadnjim padcem kometa na naš ljubi planet! :lol:

Hmm, ideja da bi sploh šu do Maxa po vsem kar se je tam dogajal lastnikom Yamah je BOGOKLETNA, če ne še kaj hujšega! :roll:

Hough! Govoril sem!

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dej, kva nej nardim? A nej peljem R6 u Eliso al h Šternu? Raj bi u Eliso, mam bližje, nimam pa izkušenj z njimi, a so dragi, u Šternu računajo k hudiči.... :shock: :roll: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne gre za to (reden servis), če pride do kašne okvare ali karkoli, da vem za vnaprej, zato me zanimajo izkušnje drugih, vem kok so mi računal pr Šternu (problemi ključavnice, pa še neki...), da ne omenjam, da so mi pozabl prišponat balanco nazaj......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne gre za to (reden servis), če pride do kašne okvare ......

Pejt do Tomaža u Eliso, ... za Boruta na Brezovci pa ne vem a ma uradni servis za Yamaho niti koliko računa, je pa bivši tomažev serviser, o kerem Tomaž nič slabega.

Hmm, je pa Tomaž vsaj kar se dela, ki ga je imel z mojim bombnikom ... da ga je nazaj sestavu in servisi, ki jih je naredu več kot priporočljiv. Prav tako kar se tiče cene, kavlitete ter hitrost.

Za mnenje lahko tudi KafičBikerja, ki mu je tudi sestavljal Bulldoga. Sicer pa kot vem kar nekaj motosvetovcev vozi svoje motorje h njemu.

Hej za cene servisov pa res ni problem okoli poklicat al' pa en giro narest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!