Skoči na vsebino

Pozdrav izpod vinogradov - ZBIRAMO PRIJAVE!!!


hotschko

Priporočene objave

quote:

Ejo, folks:

... pa delovni stab pesnika in generala Rudolfa Maistra, ki nas je resil avstrijske zalege in silingov ;-)) zato pa moramo zdaj v Graz hodit po nakupih.

No, tam ima tudi en moj dober prjatu eno kul vinsko klet, Seveda pa se lahko udelezite tudi jesenske turisticne trgatve (beri: pol ure trganja grozdja in nekaj ur okusanja sadov lanske trgatve PRESS).

Nu, pozdrav - Simon

Lepo Simon-Bowie, ni kaj, hvala za povabilo, ki ga lahko sprovedemo nekje v poletju ali pa jeseni. Nič bat. Me pa vseeno zanima kako se piše tale tvoj prijatelj, ki ima tako dobro vince.

Kar se pa tiče prvih brkov Maribora in Pohorja (R.Majster), da o njem nisem slišal kaj slabega!!!

Pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, itaQ da sem za samo določite ta datum pa je!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, lepo bi te prosil, da ustvariš seznam udeležencev dekustacije in jih ažurno vpisuješ. Upam, da ne zahtevam preveč. HVALA TI!!!

Torej velja datum, 25.MAJ.02! Sama stvar bi potekala nekako takole.

- Okoli poldneva ogled Vinagove vinske kleti,

- zatem degustacija v vinoteki v Vodnem stolpu na Lentu 1.400 SIT

- skupinska vožnja v smeri Ptuja, Borla (grad), kmečki turizem Švabovo na čudoviti razgledni točki (okrepčilo za lačne želodčke)

- vožnja čez obronke Haloz preko Ptujske gore (možen ogled znamenite Marijine romarske cerkve) preko Poljčan do Slo. Bistrice kjer se skupinska pot konča.

Seveda sama trasa še ni fiksna je pa nekje okvirna.

PROSIM ZA PRIJAVE!!!

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVE ZA OGLED VINAGOVE KLETI in SKUPINSKO VOZNJO:

Ogled bo 25. maja 2002 s pricetkom ob 12:00.

Prijavljeni:

1 Rocky

2 Gregs (brez degustacije, ce je mozno)

4 Uti & Lindau

6 Ice & Ice Lady (?)

7 Zoolo

8 Pupa (brez degustacije)

9 Hotschko (brez degustacije)

10 Borissuper

11 Urbinhud

12 Aja

12 Horjo

13 Mimixtz

Za skupinsko voznjo:

1 Macica

2 Rok

3 Tina (Mimixtz)

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Popravil/a - Gregs dne 05/05/2002 ob 22:41:47

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice ThanX, ...rujno vince piti to me veseliiiiiiiiiiiiiii, biti srecennnnnnnnn ................

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se javljam za sovoznico.... komu?? kdor me bo vzel...

Kar se pa degustacije tiče.... kaj pa vem.... meni ni kaj preveč do vina, razen v povezavi z nealkoholno pijačo... kar me pa degustator v sod zapre, če kaj takega naredim.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se javljam za ogled kleti brez degustacije (povratnireflexnavino press), če bo pa Pupa pridna in mi plača kosilo grem pa še njej za šoferja.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/03/2002 ob 15:17:04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

če bo pa Pupa pridna in mi plača kosilo grem pa še njej za šoferja.

hotschko

Ups, to mora, da je ljubav !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Se javljam za ogled kleti brez degustacije (povratnireflexnavino press), če bo pa Pupa pridna in mi plača kosilo grem pa še njej za šoferja.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/03/2002 ob 15:17:04

Kdo je ugrabil in zamenjal našega "Kletarja"?!

P.S.: Soloriderji bomo izgleda vseeno morali najti še enega arhivarja, Hotschko je izginil neznanokam!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIZDA en se je z mojim nickom prjavu na forum in zdej kle smeti z neumnostmi .... ajajajajajaj ..... administratorji help .... takoj grem pasword menjat ....

..... ma smo se hecali. Če Pupe noben ne bo maral sabo vzet se ji izjemoma opa samo izjemoma ponudim, da dokažem, da sem boljši ... hahahaha ... ampak hrana pa velja v vsakem primeru ...

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/03/2002 ob 16:04:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Se javljam za ogled kleti brez degustacije (povratnireflexnavino press), če bo pa Pupa pridna in mi plača kosilo grem pa še njej za šoferja.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/03/2002 ob 15:17:04

Kdo je ugrabil in zamenjal našega "Kletarja"?!

P.S.: Soloriderji bomo izgleda vseeno morali najti še enega arhivarja, Hotschko je izginil neznanokam!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Zoolo, pa saj si bil v sredo v OLP, ko se je zgodilo zgodovinsko pobotanje?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa javljam se za skupinsko vožnjo pa brez degustacije.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PIZDA en se je z mojim nickom prjavu na forum in zdej kle smeti z neumnostmi .... ajajajajajaj ..... administratorji help .... takoj grem pasword menjat ....

..... ma smo se hecali. Če Pupe noben ne bo maral sabo vzet se ji izjemoma opa samo izjemoma ponudim, da dokažem, da sem boljši ... hahahaha ... ampak hrana pa velja v vsakem primeru ...

hotschko

Ejga hotschko, ne se mi zdej vadit - sem bil v sredo v O.L.P. do 02:00 in sem VSE videl...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvo vsake degustacije je "degustacija"!!S tem bi rad povdaril to, da ob primerni fizicni kondiciji in pocutju lahko vsak okusi 3-4 vrste vin brez posledic. To pomeni, da vsak posameznik med degustacijo zauzije do 0,5dcl vina, kar je zgornja meja. Nikomur ne bi rad "solil" pameti, zelim samo povdariti, da degustacija oz. pokusanje vina nikakor ni pitje alkohola, temvec dogodek in druzenje.

Sicer pa sami veste, koliko sta zdruzljiva alkohol in motor!

We are in this together!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lindau, jaz ze po naravi ne pijem alkohola (oz. izredno malo), tako da bi to raje preskocil, ampak klet me pa vseeno zanima... torej bi (ker sem ipaQ ekonomist- bi rekla princeska Roni) raje placal kaksen cekin manj, ce je to mozno, ker vina tako ali tako ne bi pil, niti poskusal, niti okusal... skratka - vina nic spljoh!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIdva s Tino imava žal obveznosti, in naju ta vikend ne bo. Pa drugič Rocky, štajerska vina bomo sprobavali pozimi, ko bomo prišli z avtom, ali pa prespali v MB!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Rocky, štajerska vina bomo sprobavali pozimi, ko bomo prišli z avtom, ali pa prespali v MB!

Imas prav, nekaj mi pravi, da lahko ta "degustacija" postane zelo raztegljiv pojem in vsekakor ne gre skupaj z voznjo nazaj

Drugace pa, tudi ce bom sel kot sopotnik, z moje strani kakega okusanja vin ne bo, ni to moje podrocje. Vino zelo redko pijem, od alkoholnih pijac pa pridejo druge reci prej na vrsto

(bacardicolarulespress)

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep hello folks. Sem novinec na vaših stranih, ki so mimogrede fool hladne! Že nekaj časa sem malce škilil na vaše pogovore in se končno ohrabril, da se vam pridružim. Kr tipke se mi tresejo od treme ....

Poniiiiiiiiižno prooosim, vzemite me medse (posebej na ogled vinske kleti) :D.

Sem grd, nesamozavesten, od boga in lepšega spola pozabljen fant, s kmečkega podeželja (Celje pri Žalcu), ki se, zafrustiran kot je lahko le on, rad vsede oz. zajaha svojo ljubezen (v tem kontekstu mislim motor, da ne bo nesporazumov :)) in se s tem vsaj začasno reši manjvrednostnih kompleksov, ki ga težijo že nekaj reinkarnacijskih življenj. Moji hobiji poleg razvajanja mojih življenjskih sopotnic Cagive in Gabrijele so še: jadralno padalstvo, avtonomno potapljanje, kajakaštvo, ježa konj (bolj moji boljši 1/2 na ljubo),kolesarstvo, tek na psu, ups, pomota, tek s psom, planinarjenje, fotografija, filozofsko poglobljeno razmišljanje na boljše čase, smiljenje samemu sebi in usmiljenje do drugih, ki si niso sami krivi, da so takšni kot so, in še bi se kaj našlo... Med drugim še tud študiram, ampak to le če mi ostane še kaj časa :D. Sem Vam že omenil, da imam včasih rahel občutek, da je dan tu in tam prekratek... ampak ideali so itak za ljudi brez domišljije, kot sem nekje nekoč davno (pri mojih šestih letih) slišal komentar na mojo izjavo: Ko bom pa velik, bom pa odrastu! :D ... Še dobro, da me tisti, ki me poznajo, ne štejejo ravno med velike ljudi, ergo ... :):):D

Bi pa si dovolil koga izmed članov ali še rajši članic ;) prositi, da mi pove kje se moram javiti na raport, da me ocenite ali sem ta prav }:)...

Sem bolj med počasnejšimi, motoristični brat od easy raiderjevega kolega, ki je bil z vami na vožnji jeseni po štajerskem koncu z modro enduro Cagiva 750 elephant-kolikor se spomnim je on vodil počasnejšo skupino ...;)

mim grede , folks če mislite tako divjati po cestah kot Easyrider, potem se ne grem ... veste dragi moji, izzy se samo skriva za tem imenom: v resnici je pravi divjak na dveh kolesih, ampak to vemo samo izbrani :D -> Easy sprejmi to kot en zajebantski kompliment ob hitrostni vzdržnosti, ki jo pokažeš, ko se vsedeš na bike,... včasih ti to lastnost kr zavidam ;)

Torej MOTOFENI oz. lepo po slovnično pravilno

MOTOCIKLISTIČNI SUŠILNIKI ZA LASE:

....imejte se radi in .....

.... TO MI DELITE ! ! !

Vaš Krotilec slonov!!! Dejchi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najstrožje bi bilo treba prepovedati takšno predstavljanje novincev na forumu!

A ti spjloh veš kolk časa mi je pobral, da sm tole prebrala, se vsemu nasmejala in to med službenim časom?

Boljš d ne, ker če nadaljujeva si zihr v žlahti s kerim od mojih nadrejenih!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

podavljen slonski krotilnik,

ti se prijavi (si se ze?),pridi,degustiraj (ali ne) in imej se fajn.aja,ne pozabi povedati kdo si,ko se srecamo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krotilec, isto kot v temi o Dubrovniku: se prijavljas na degustacijo ali ne?

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne pride kaj vmes se prijavljam in bom konzumiral tudi motoristom prepovedane tekočine, saj sem ŠTAJERC.

LP Boriss.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pozdravlu vinograde po poprejšnjem temeljitem ogledu viske kleti ! ! !

Raje peš v službo, kakor z Ducatijem v kurbišče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!