Skoči na vsebino

Pozdrav izpod vinogradov - ZBIRAMO PRIJAVE!!!


hotschko

Priporočene objave

Jst bi tudi šel pa kar peš, saj imam samo 500 metrov od mojega stanovanja do vinagove kleti. Pa še vedno raje se doma uležem po sod in odprem pipico, tako da lepo počasi curja vinček na mojo telesno temperaturo 37°C :) No ja kaj če bi se pa nekajteri tudi oglasili na bolj podeželjskih krajih, mogoče kje bolj Bogu za hrbtom na Kozjanskem in bi tudi za 25. maj ogledali TITOv rostni kraj in okolico, saj sem od tam blizu doma.

To se samo en predlog, vino bi bilo pa brezplačno (odvisno kako bi rekel oče, ker nimamo šanka), tako da se ga proba, če pa hoče kdo za domov pa se seveda da kupiti ravno iz soda.

Malo razmislite, kajti v MB se vam bodo mootrji cvrli na soncu in betonu, ker tam ni nobene primerne sence.

Za 25. maj pa ne vem če bom bil v MB, ker bom doma pomagal na kmetiji ali se pa ukvarjal z mojimi čebelicami, da dobim nekaj naravnega antirevmatika, tako da potem v vožnji ni nobene revme:) (pri meni deluje)

L.P. vsem skupaj, mogoče se kje srečamo na kakem kozarcu dobrega vina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če bo 25. maja lep vreme, sem tudi jaz mislil, kako bi blo če bi nekje zunaj prespal, pa še v nedeljo mal naokrog (okrog riti v aržep) proti LJ zapeljal. Dejmo združit dve temce: Kje je blizu MB (v krogu nekaj sto km ) piknik plac z možnostjo prespat?

(Šotorpaspalkapress)

LP HVV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo vse pise pri listi prijavljenih (stran 3,ce se ne motim).

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tako, kot je Ice napisal... stran 3...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVE ZA OGLED VINAGOVE KLETI in SKUPINSKO VOZNJO:

Ogled bo 25. maja 2002 s pricetkom ob 12:00.

Prijavljeni:

1 Rocky

2 Gregs (brez degustacije, ce je mozno)

4 Uti & Lindau

6 Ice & Ice Lady (?)

7 Zoolo

8 Pupa (brez degustacije)

9 Hotschko (brez degustacije)

10 Borissuper

11 Urbinhud

12 Aja

12 Horjo

13 Mimixtz

14 Desmo

16 Samo + Lady (brez degustacije oba)

Za skupinsko voznjo:

1 Macica

2 Rok (HHVjev sin)

3 Tina (Mimixtz)

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica... sorry bejbi... ICHHHHHHHHHHHHHH AUUUUUUUUUUCHHHHHHH...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisano 7.5.(pozabu poslati);(

Vidim da sem svoj predstavitveni post pred sedaj že juhuhu časa nasmetil tud tuki na tej temi, jaz pa sem bral odzive na temi Dubrovnik. Sve se vrača, sve se plača.

Lahk bi me kir opozoru, da me tu tulk veselo opravljate, bi se vam pridružu v šinfanju .

Kar se tiče obiska kleti, štejte me obvezno zravn, pod urgent, fragile, handle gently ....

Za Rain mana (Mateja) (ex. Elefanta) še ne vem ali se nam bo pridružu, vem da ni takšen ljubitelj dobre vinske kapljice, kot sem jaz,... bom sporoču, ko se vrne iz arktične ekspedicije po Siciliji z motosvetovo odpravo. Verjetno bo sigurn šel z mano, če bo lil kot iz škafa, drugač ne (kadarkolgavzamemssabovesoljnipotoppress)

Strinjam se z lindau-jem:"Bistvo vsake degustacije je "degustacija"!!S tem bi rad povdaril to, da ob primerni fizicni kondiciji in pocutju lahko vsak okusi 3-4 vrste vin brez posledic. ....... "

Tako,da ni opravičil za prkolce, ki bi sam gledal, pa zravn še ekonomsko razmišljal. Bomo pa mi ostali podegustirali! Houwgh! (Pa brez zamere dotičnim, he, he!) (krotkipričaglupostipress)

qoute by Gregs:

Eheheheheh..... ja.... bo drugic rahlo manj pompozen pristop naredil... ehehehehe..... .... ker se ti to vedno hitro povrne v isti meri.... ehehehehehehe.....

Hja, stari moj, ups mladi moj: veš kok je s tem: jest sm tko programiran, da rad ustrežem željam drugih, če se le da!... In če se nekaj od mene pričakuje, se dostikrat niti popolnoma zavedoma temu prilagodim. In kakor si opazil moj rahlo pompozen pristop, sem jaz (in moj kolega tudi) opazil kakor nekakšno pričakovanje, ko so ti to neki slonovi( verjetno na podlagi postov al česa!?) Torej, čeprav se mogoč čudn čuje, ampak neki je na tem: moj nastop je bil delno tudi odziv na vaš sprejem oz. pričakovanja, ki so jih vaši prvi pogledi v naju nosili v sebi( j**i ga, sem pač hipersenzualnisociabilnitip!)

Še Rain man (ex. Elefant) mi je rekel, da me še v takšni vlogi ni poznal, pa se ze poznava "malce" dlje. Torej Gregorio: brez zamere, če si se počutu kakorkoli ogroženega, sem se jest tud! zato pa sem postal sčasoma čist Krotki, največ po zaslugi naše princeske Roni! (pačšeenažrtevpadlapress)

guote by Uti:

Če rabite vodičko... sem na razpolago!!!

Lep pozdravcek,

Uti

heh, he, he....emmm......mogoče tudi na razpolago kot zasebna vodička po temnih, skrivnostnih presenečenj polnih Vinagovih kleteh,....heh, ....khm, khm,

(semseživljenjskozavarovalzavlkovsotopress)

Namenjeno Aji:

... se bova vkup vdajala degustacijskim litrom v vinagovi kleti in poglobljeno diskutirala, zakva imava takšna občutja glede izgubljenosti (Vinagova klet je namreč res velika! ), če še nikogar ne poznaš pri motosvetu- "večinoma" ne ugriznejo(preizkušeno na sebi!), to je res, ampak ti si le nežnejšega spola in ne bi dal roke v ogenj za garancijo, da te ne bi kateri izmed motosvetovcev hotel pogrizljati! (painissoclosetopleasurepress)

Kar pa se tiče rdečih ličk: tud jest jih bom mel:tak in drugač!

Quote by Roni:

Hahahahaha.... ja ja.... pozabu si povedat, da je na FS prišel kot Krotilec slonov, odšel pa kot Krotki...

to ni tulk važn, Roni, važn je blo, da mi je princeska FS-ja (it tooks so little to make me happy) namenla tolk pozornosti, da če jo ne bi pravočasno pobrisal (al je tista z dežurstvom na šihtu dobra vžgala, a ?), bi odšel ne samo kot Krotki, ampak kot krota...

*iz SSKJ:

krota -e ž (o)

1. pog., ekspr. krastača: na cesto je skočila krota;

velika rjava krota

2. nizko, človek, navadno manjši, drobnejši: s to

kroto ne želim imeti opravka / kot psovka ti zoprna krota

// ekspr. otrok: ti krota mala

*

Ampak resno, blo mi je tolk prijetn, da bol ni mogl bit, in hvala vsem še enkrat za prijetno zame prvo forumsko srečanje - I really mean that!

Torej, kakorkoli že: Sem ZA "srečanje pod Mariborom", pa s furco included, seveda!

Pa še kakšno presenečenje prve vrste zna sledit: Mogoče bom prepričal mojo boljšo tretjino (gregs daj jo zraven pod vprašajem), da bi šla z menoj, da vas spozna, v vsej vaši sprva lepi in zatem še kakšni bolj zatemnjeni lučki!

Ostanite si zvesti!

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

... Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje..., al pa ta zadnmu potegne za kva se gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi bil že čas, da en ''toti'' pove, kje bi blo zborno mesto.

Al pa ''tota''.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lahk bi me kir opozoru, da me tu tulk veselo opravljate, bi se vam pridružu v šinfanju.

Ehehe... saj si zdaj ugotovil... bolje pozno kot nikoli, ne?!

Sicer pa: nic nismo simfali, samo ugotavljali...

Drugace pa: drugo srecanje je prineslo precej pozitivno izboljsanje... tako, mimogrede... da ti piham na duso...

quote:

Torej Gregorio: brez zamere, če si se počutu kakorkoli ogroženega, sem se jest tud!

A nenenene... Gregs se pa ogrozenega ne pocuti kar tako zlepa... je potrebno precej truda, da se tako pocuti...

Mocan razum in senzibilno srce delata cudeze na podrocju samozavesti...

quote:

Pa še kakšno presenečenje prve vrste zna sledit: Mogoče bom prepričal mojo boljšo tretjino (gregs daj jo zraven pod vprašajem)

Smatraj za storjeno...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVE ZA OGLED VINAGOVE KLETI in SKUPINSKO VOZNJO:

Ogled bo 25. maja 2002 s pricetkom ob 12:00.

Prijavljeni:

1 Rocky

2 Gregs (brez degustacije, ce je mozno)

4 Uti & Lindau

6 Ice & Ice Lady (?)

7 Zoolo

8 Pupa (brez degustacije)

9 Hotschko (brez degustacije)

10 Borissuper

11 Urbinhud

12 Aja

12 Horjo

13 Mimixtz

14 Desmo

16 Samo + Lady (brez degustacije oba)

17 Viragica

19 Krotilec + Lady (?)

21 Sandi + Lady

Za skupinsko voznjo:

1 Macica

2 Rok (HHVjev sin)

3 Tina (Mimixtz)

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Popravil/a - Gregs dne 14/05/2002 ob 23:53:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod 95% za zihr mi prosim vpišite še mojega frenda Sandita in njegovo lady. Sandi je tisti, ki mu policaji z zimskimi ketnami težijo. Mogoče ga še za motosvetovca naredimo?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še to! Upam, da v kleti ne bodo debelo gledal če bom vinčeka po pokušinji ven pljuval. Se ga ne smem nabrat!

Čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej 25. maja ob 12.0 uri, kje? Če bo to kar pri kleti, pa naj kdo čim bolj preprosto in podrobno opiše, kako se do tje pride.

ace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej 25. maja ob 12.0 uri, kje? Če bo to kar pri kleti, pa naj kdo čim bolj preprosto in podrobno opiše, kako se do tje pride.

ace

Brez skrbi, pravočasno bo Rocky javil...mislim, da je sedaj na krajšem dopustu....definitivno se dobimo v Mariboru, lahko pa se dogovorimo za kakšno zbirno mesto pred Mariborom!

Lp, Uti

How's your day? Ready to play?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej 25. maja ob 12.0 uri, kje? Če bo to kar pri kleti, pa naj kdo čim bolj preprosto in podrobno opiše, kako se do tje pride.

ace

NEEEE, Obvezen zbor za LJ in okolico in skupna fura v MB. Drugač se lahko zgubim, pa še domorodci me lohk po pot požrejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domorodci požrli. Ja, menda tablice LJ rabijo skozi CE spremstvo, od kar so Prule nabrisale lokalne buhteljne, ki mislijo, da so veliki šefi v rokometu (so šli kafiči po vodi (Ljubljanici)).

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Domorodci požrli. Ja, menda tablice LJ rabijo skozi CE spremstvo, od kar so Prule nabrisale lokalne buhteljne...

Kje so Prule ... jaz nic ne vem, nisem od tukaj... ... joj, samo, da cez Celje pridem...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOOLO, je odpadu iz seznama ko zrela rahlo gnila hruška z drevesa!

Kar pomeni, brište me s seznama, ker so mi predpisali abstinenčno krizo za naslednji vikend, ...pa have fun v kleti in na furi.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRIJAVE ZA OGLED VINAGOVE KLETI in SKUPINSKO VOZNJO:

Ogled bo 25. maja 2002 s pricetkom ob 12:00.

Prijavljeni:

1 Rocky

2 Horjo

4 Uti & Lindau

6 Ice & Ice Lady (?)

7 Viragica

8 Mimixtz

9 Desmo

10 Borissuper

11 Urbinhud

12 Aja

14 Samo + Lady (brez degustacije oba)

16 Krotilec + Lady (?)

18 Sandi + Lady

20 Hanzi + Monika

22 Lena + Diablo (brez degustacije)

Za skupinsko voznjo:

1 Macica

2 Rok (HHVjev sin)

3 Tina (Mimixtz)

Popravil/a - Gregs dne 22/05/2002 ob 00:43:50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se vam pridružim. Sporočim do petka zvečer.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... piši kuči propalo ... odjavljam se iz ogleda, ker praznujem (beri kuham kosilo za celo familijo) RD od Milence.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideva z moniko da ne bo pomote. potem bi šel pa na slavni ovinek pogledat tote štojerce, da vinček malo izhlapi potem pa WB ljubljana.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Diablom sva vsekakor zraven...sploh ne vem kako to, da še nisva prijavljena!!! Ampak brez degustacije, samo ogled če je možno...

Boljše LENA kot nobena

Popravil/a - lena dne 21/05/2002 ob 16:05:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa briši ven, ker:

1. se mi je Hotscko izmuznil (hvala hotscko)

2. baje bo scal cel vikend

3. imamo neko zabavo ob 8h zvečer v Lj. pa da se ne bi zgodilo, da to takrat ne bi uspela priti nazaj.

Hvala za sodelovanje, obžalujem, da štajercev ne bom videla. Ampak res pa je, da bom več vikendov v MB kot pa LJ, torej se me boste že še kasneje nagledali in naposlušali.. še žal vam bo

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!