Skoči na vsebino

predelave iz zračno v vodno hlajenje


Kosednar

Priporočene objave

a bi se dalo kako narediti vodno hlajenje za yamaho dt 50r l. 1995 ali kako naredit večji pretok zraka ker se mi ful pregreva vendar sem gledal svečo pa je tako lepe rjave barve tako da mislim da fergazer ni problematičen (mogoče bi se dalo od računalnika ventilator gor dat vendar je na mopedu 6V elektrika) Prosim pomagajte

P.S.

ali ima sploh katera vodno hlajena yamaha (50 ccm) enak vrat cilindra kot moja ki je zračno hlajena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz mam yamaho dt50r letnik 2000 pa mam vodno hlajenje  :OK:  .)

Tile yamahe so za k....!

Kaj maš na tisti (1995) polinija gor al kaj?

Vpraš kej, jst sem mel tako yamaho kr ene par let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem jz jo nimam kej dolg sam do zdej je blo use ql sam spredna bremza je kurcu k mi hidravlika pusca tko da morm nek rocko celo dobit pa ne potegne takoj ql tak da nevem mal je tezav sam sej drgac je pa dolgcajt. :OK: :) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam nič polinija bi kupil pa ne vem koliko je cena pa kje se ga da dobit pa vžiga mi tudi s prvim ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga mel, menda je 63 kubikov, cena pa je okol 20 jurjev. Gre pa pol namest 60 80km/h al pa še kej več. Probi dobit izpuh od 80-ke, men je takrat po šou 105, sam pol se pa že res lahk pregreje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi POLINI-ja pol bo prej na prvo, ker ima večjo kompresijo. Motor ma pol ziher ene 3 konje več...ihaaa... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kje mislis dobit vodno pumpo, na kak pogon, kam namestit hladilnik,......?? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi POLINI-ja pol bo prej na prvo, ker ima večjo kompresijo. Motor ma pol ziher ene 3 konje več...ihaaa... :grrr

Če ne vžiga na prvo, se to nebo popravlo z večjim cilindrom :blink: pa če tudi daš gor 125ccm. Treba bo pogeldat fergazer, svečko in vžig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!